Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Çok teşekkür ederim hocam.

Oyun geliştirme seyri normal veya iyi bile olabilir ama şu ana kadar gelen güncellemeler oyunu oynatacak cinsten güncellemeler olmadı. Güncelleme gelmiş olmasına rağmen oyuna girmek istemeyen benim gibi çok kişi vardır diye düşünüyorum.
    Oyunu oynatacak özellikler hala eklenmedi, şuan ki haliyle oyun keyif vermiyor gibi, bunlar şahsi fikirlerim elbette.

Evet şu an oyundaki hali hazırda olan sorunların çoğu giderildi. Artık yeni birşeyler eklerler herhalde.
  • oyun normal olarak güzel crafting olayı baya sarıyo ama genel anlamda ordan burdan yerliler çıkacak diye korkutuyo bayada geriyo insanı
  • 0.04 bence oyun biraz kolaylaşmış.Sanki biraz zorlaştırılması lazım.Bu arada mesajların hepsini okuyamadım ama ip nasıl yapılıyor bilen varmı ??
  • Benim oyun sanki artık daha fazla kasıyor :(
  • Oyunu halen 4 kişi mi geliştiriyor acaba ? Epey popüler olduğuna göre ekibi genişletseler çok iyi olurmuş.Böylece daha hızlı şekilde güncellemeler gelebilir.Yeni şeyler eklemeden önce var olanları stabil şekilde bugsız olarak sunmaya çalışmaları daha doğru olurdu kanımca.Ama oyunu alpha sürümünden almaya başlayanlar için yeni eklemeler yeni heyecanlar anlamına geliyor sanırım o yüzden bu yönde de çalışıyorlar.

Keşke kickstarter gibi bir proje olup yeterli para toplandıktan sonra güçlü bir ekiple olaya girişebilseler.Bakalım bende merak ediyorum ne zaman full sürüm çıkacak.Fazla uzayınca olmuyor gibime geliyor.Dayz için artık umudum yok açıkçası.Güzel bir fikrin içine ediyorlar gibime geliyor.Ama survivor tarzı oyunların tutulduğunu gören diğer yapımcılar bu işe el atıyorlar artık.Bakalım ne zaman bu tarz oyunlar için düzgün birşey yapabilecekler.

• 142,9 MB' lık bir güncelleme var, performans ve bug' lar için gelmiş.

Bir çok düzeltme gelmiş ve iki tane yenilik,
    Artık,
    Uçak kazası sahnesini boşluk tuşu ile geçebiliyoruz.
    Yerleştirdiğimiz modellemeyi (duvar vs) C tuşu ile silebiliyoruz. :)

Added graphics options for ambient Skylighting (will be off by default)
    Terrain settings added to graphics options (Parallax, Relief, Simple, Classic)
    Fixed grass distance not changing correctly for different quality levels
    Optimized greeble physics use
    Optimized sound detect system on player weapons (less colliders)
    Fixed issue with shadows light leaking
    Fixed plant rendering glitches
    Fixed missing small rock pickup
    Fixed issue where plant triggers would sometimes make book items impossible to click
    Fixed bug where houseboat blueprint wouldn’t appear or couldn’t be placed in world
    Fixed held arms/heads registering attack even if not swinging
    Held arms/legs behave like axes not sticks
    Tennis balls no longer infinitely bounce
    Fixed Player sometimes being killed in one hit by enemies
    More Accurate player fall damage

Hidden new features:

You can remove placed blueprints by pressing C
    You can press space to skip opening plane crash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Temmuz 2014; 0:41:36 >

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Anladıklarımı çevirmeye çalıştım hocam gece yapacak bir şey bulamayınca. Faydası dokunur umarım:

Gökyüzü ışığı ile ilgili grafik ayarı eklenmiş. default hali kapalı olacakmış. (Tam anlamadım)
    Grafik seçeneklerine arazi ayarları eklenmiş. (Parallax, Relief, Simple, Classic)
    Çim mesafesinin farklı ayarlarda doğru değişmemesi düzeltilmiş.
    Fizik kullanımı ile ilgili bir şey optimize edilmiş.

Optimized sound detect system on player weapons (less colliders)
    Gölgelerdeki ışık sızması durumu düzeltilmiş.
    Bitkiler renderlanırken oluşan hatalar giderilmiş.
    Alınan küçük kayaların kaybolma sorunu düzeltilmiş.
    Yerleştirilen planlar bazı durumlarda kitaptaki eşyalara tıklamayı imkansızlaştırıyormuş, bu düzeltilmiş.
    Housebot'un planının kurulamaması ile ilgili bir sorun giderilmiş.

Fixed held arms/heads registering attack even if not swinging
    Held arms/legs behave like axes not sticks
    Tennis topları artık sonsuz zıplamayacaklar.
    Bazen düşmanın tek vuruşuyla ölme durumu düzeltilmiş.
    Oyuncunun düşme hasarı daha doğru düzenlenmiş.

Hidden new features:

C tuşuna basarak yerleştirilen planları silebilme eklenmiş.
    Uçak kazasını space tuşuna basarak geçme eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MirlivaVII -- 27 Temmuz 2014; 1:09:44 >

• Teşekkürler hocam.
    Ne bug varmış oyunda, bitmedi gitti.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, erken erişim oyunlarında bu durum var maalesef. Yavaş ve sancılı işliyor bugları temizleme işi Ama co-op oynanış geldiğinde oldukça eğlenceli bir oyun olacak, potansiyeli yüksek oyunun.
  • Materyallerle etkileşimi de düzeltseler iyi olurdu.Örneğin klübenin içine girince sanki klübe yokmuş gibi içinden geçebiliyoruz benzer şeyler uçak içinde de ve başka şeylerde de geçerli oluyor.
  • Şu ana kadar oynadığım kadarıyla, craft seçenekleri az. Geliştiriliyor kabul ancak tonla yeni şey eklenmesi gerekiyor oyuna. Monoton geçiyor çünkü.
  • İp nasil yapiliyor arkadaslar?
    Balta yi nerden buluyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Alpha access also includes the full game when it releases and all future updates."

Yazıyor steam sayfasında bazı arkadaşlar oyun çıkınca para ödemek gerekiyor demiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taban Çarpı Yükseklik

"Alpha access also includes the full game when it releases and all future updates."

Yazıyor steam sayfasında bazı arkadaşlar oyun çıkınca para ödemek gerekiyor demiş?

yok artık daha neler?biz alpha icinmi verdik bu parayi simdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: Taban Çarpı Yükseklik

"Alpha access also includes the full game when it releases and all future updates."

yok artık daha neler?biz alpha icinmi verdik bu parayi simdi.

Alpha access ayrıca yayınlandıklarında tam sürüm ve tüm güncellemeleri içerir diyor steam sayfasında. Sorun yok yani ödemeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turb0linea -- 29 Temmuz 2014; 18:22:16 >
  • emeğine sağlık kardeşim
  • bu oyun bende aşırı kasıyor...!

bi türlü oynayamadım..
    8 gb ram gt 620 ekran kartı i3 3.2 işlemci ve 120 gb ssd var....

en son alpha sürümü mevcut ama aşırı kasıyor low da bile..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

bu oyun bende aşırı kasıyor...!

bi türlü oynayamadım..

O GPU ile kasması normal.

Gerçi, oyunda stabilite problemleri zaten mevcut. Fakat bu son update'ten sonra kare oranı iyice düştü. Var olan sorun, update ile daha beter oldu.

Çare yok, güncelleme bekleyeceğiz. Tam sürümün bu optimizasyon ile çıkacağını zannetmiyorum ama.
  • :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

bu oyun bende aşırı kasıyor...!

bi türlü oynayamadım..

O GPU ile kasması normal.

Gerçi, oyunda stabilite problemleri zaten mevcut. Fakat bu son update'ten sonra kare oranı iyice düştü. Var olan sorun, update ile daha beter oldu.

Çare yok, güncelleme bekleyeceğiz. Tam sürümün bu optimizasyon ile çıkacağını zannetmiyorum ama.

Bugun butun gun oynadim.sabahtan aksama kadar.zerre kadar kasmadi.aksine son patch le biraz daha stabil oldu.suan gayet iyi durumda oyun.save dosyasinida kaydediyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.