Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
29
Favori
103.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu oyun day z gibi online bir oyun dimi single player değil yani.
  • Single player @Prometheus #
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    Yakında co op gelceğini söylüyor yapımcılar
  • Benim aklıma bir şey takıldı bi yerde okumuştum ,bu oyunun 4 kişi tarafından yapıldığı söyleniyordu bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • doğru duymuşsun uzun zamandır çalışıyorlardı oyun çok fazla değişti ama sonunda güzel iş çıkardılar diyebiliriz henüz tamamlamasalarda ilk testlerine katılmış biri olarak o zaman uçaklı bölüm eklenmemişti çok geliştirmişler sadece yemek deri ve ilaç vardı balta bile ben denedikden sonra oyuna eklendi baya baya oyun daha fikirken bana ellerindekilerle oyun oluşturup yollamışlardı 2 yıldan fazla oldu bi kaç ay sonra yeni tanıtım yayınlandı pek çok önerimi dinlemişlerdi o zamandan beri takip deyim hala eksikleri olan bi proje olduklarının farkındalar ve gelişmeye devam edecekler umarım bu süreçte oyuncularlada iletişimde olur isteklere kulak verirler çok daha güzel işler başarırlar
  • yine eski save gitti. her updatede başa dönücez anlaşıldı
  • Buldum beyler buldum şu trailerinde duvarları yıkan iki kafalı ahtapot insan karışımı mutantı buldum beni tepelediler bi mağaraya attılar tabi ilk sürüme göre hep farklı mağaraya attıkları için bu sefer daha farklı bir mağaraydı ışığı açtım ve karşımda onu gördüm tek attı tabi
    The Forest [ANA KONU]
    biraz karanlık olduğu kadar artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutatky -- 18 Haziran 2014; 15:43:43 >

• buda benim kampa gelen bir yamyamın hazin sonu
    The Forest [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutatky -- 18 Haziran 2014; 19:15:33 >

• Güncellemeden önce ağaca asılı kalan yamyama vurunca yere düşüyordu ve saldırıyordu bize. Hala öyle mi @umutatky?
  • GNeRaL G kullanıcısına yanıt
    hayır yere düşmüyor bikaç vuruştan sonra parçalanıyor ama ben oyunu almadan önce bir tuzak videosu görmüştüm aynen böyle ayağı asılı kalıp tepetaklak oluyordu ama aynı zamanda adam yanına geldiğinde ona vurmaya çalışıyordu bende tepki vermedi yanına gelince
    belkide ben onun yanına gelene kadar beyni akmıştır
    bide oyunda hala baya bi bug var benim kampa 5 kişi falan geldiler ben bunlar bana saldırıken blok yapıyodum sonra bi kere blok yaptım vurdu bana, benim kampın arkası küçük bi uçurum gibi bişey ilerside deniz , işte daha önce dediğim gibi blok yaptım bana vurdu bi anda kendimi denizin ortasında buldum ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutatky -- 18 Haziran 2014; 19:50:06 >

• şu bomba var biliyosunuz coins booze ve uçaktan aldığımız kartlar ile yapılıyor onla alakalı bir video izledimde effect'i çok kötü olmuş ya ama işlevi çok parçalara ayırdı ahtopot mutantları video:http://www.youtube.com/watch?v=vLkGDpkaz-8
  • beyler oyun nasıl 10 dolar değermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutatky

şu bomba var biliyosunuz coins booze ve uçaktan aldığımız kartlar ile yapılıyor onla alakalı bir video izledimde effect'i çok kötü olmuş ya ama işlevi çok parçalara ayırdı ahtopot mutantları video:http://www.youtube.com/watch?v=vLkGDpkaz-8

Ben onu denedim efektler berbattı ama sadece 2 tane oluyor ondan
    oyun bug havuzu gibi birşey buglar yüzünden oynanmıyor ama istersen al test et oynanmayacak derecede buglar var oyunun daha en az 3-4 ayı var iyi olması için

• quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

şu bomba var biliyosunuz coins booze ve uçaktan aldığımız kartlar ile yapılıyor onla alakalı bir video izledimde effect'i çok kötü olmuş ya ama işlevi çok parçalara ayırdı ahtopot mutantları video:http://www.youtube.com/watch?v=vLkGDpkaz-8

Ben onu denedim efektler berbattı ama sadece 2 tane oluyor ondan
    oyun bug havuzu gibi birşey buglar yüzünden oynanmıyor ama istersen al test et oynanmayacak derecede buglar var oyunun daha en az 3-4 ayı var iyi olması için

aynen çok bug var . örneğin az önce yaşadım benim oyunda kadın mutantlar buglandı flare gun ile vuruyorum biraz yanıyor sönüyor sonra ölmüyorda yağmur da yoktu yanına gidincede tepki vermiyodu yanına gidiyim baltayla öldüreyim dedim vurdum yere yapıştı parçalansın diye bikaç kere daha vurdum nasıl olduysa bende öldüm The Forest [ANA KONU] sonra beni bu mağaraya attılar bug mu oldu yoksa beni yukarı mı bağladılar bilmiyorum ama kendimi onların üstünde buldum bence bug oldu çünkü orda yürüyebiliyodum ve yürürken yüzermiş gibi gidiyodu işte bende bunlara yukardan molotof attım 1 tanesi buglandı ne kadar yansada ölmüyodu diğerleri öldü sonra onu öldürmek için bitane daha attım nasıl olduysa yandım ve öldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutatky -- 19 Haziran 2014; 15:38:00 >

• Türkçe yama geliyormus oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanınızCehennemee

Türkçe yama geliyormus oyuna

Resmi mi? Yoksa sevenlerinin çevirdiği bir yama mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Orijinalden alıntı: CanınızCehennemee

Türkçe yama geliyormus oyuna

Resmi mi? Yoksa sevenlerinin çevirdiği bir yama mı?

Bilmiyorum valla bi yerde duymustum veya okumustum tam hatırlamıyorum ama yama gelcegini biliyorum
  • En azindan save sorunu duzelmeliydi, su hali ile oynanmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynen çok bug var . örneğin az önce yaşadım benim oyunda kadın mutantlar buglandı flare gun ile vuruyorum biraz yanıyor sönüyor sonra ölmüyorda yağmur da yoktu yanına gidincede tepki vermiyodu yanına gidiyim baltayla öldüreyim dedim vurdum yere yapıştı parçalansın diye bikaç kere daha vurdum nasıl olduysa bende öldüm The Forest [ANA KONU] sonra beni bu mağaraya attılar bug mu oldu yoksa beni yukarı mı bağladılar bilmiyorum ama kendimi onların üstünde buldum bence bug oldu çünkü orda yürüyebiliyodum ve yürürken yüzermiş gibi gidiyodu işte bende bunlara yukardan molotof attım 1 tanesi buglandı ne kadar yansada ölmüyodu diğerleri öldü sonra onu öldürmek için bitane daha attım nasıl olduysa yandım ve öldüm

Dostum oyuna baya baya tecavüz etmissin
    Bu kadar bug'i arka arkaya nasil tetikledin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 20 Haziran 2014; 10:43:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

En azindan save sorunu duzelmeliydi, su hali ile oynanmaz.

Arkadaşım sen erken erişim oyunları almada oynamada.
    Ya ne bileyim COD felan oyna. Ha hiç olmadı buraya mesaj yazma git H1Z1 konusuna yaz. DayZ konusunu mahfettin bari burada yapma.Şimdi ben fan değilim diyeceksin ama baya H1Z1 fanısın.
    Çok bug var
    H1Z1 de olmayacak.
    Araçlar hala gelmedi
    H1Z1 araçlarıyla beraber geliyor.
    Durumun aynen bu. Tamam yanlış değil ama erken erişimde ve bağımsız bu oyunlar. Bir köklü firma kadar olamazlar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.