Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
29
Favori
103.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mini bir güncelleme mi geldi, başka bir oyundan çıktığımda, steam' de forest' ın karşısında %100 yazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

mini bir güncelleme mi geldi, başka bir oyundan çıktığımda, steam' de forest' ın karşısında %100 yazdı.

evet 19mb bişey bikaç sorunu cözüyormuş
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    Ormanda dolaşırken bazı bitkilerin üzerinde "E" işareti çıkıyor onları toplayıp bahçeye ekmelisiniz yoksa bahçe bir işe yaramaz.
    Saçma bir şekilde bazı yerlilere çok vurursanız patlıyorlar, ben artık öldürdüğüm yerlileri parçalamıyorum :)
  • Survival Oyunları ve Oyuncuları Ts3 Sunucumuz.
    Şuan tek başımayım ama oyunlar hazır hale geldikçe takım oyunu için ilerde lazım olacak.
    Team Speak Bilgilerimiz;
    IP: 37.247.96.177:3837
    Şifre: yenibaslangic
  • Ölü parçalarken üstünde durarsanız patlıyor ve boşuna ölebiliyosunuz. Dikkat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coldthief333 kullanıcısına yanıt
    Dün jahreinin yayınını izlemişmiydin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rosarian -- 8 Haziran 2014; 13:12:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitemeeatme

Dün jahreinin yayınını izlemişmiydin?

Evet

• Coldthief333 kullanıcısına yanıt
    Sürekli görüyorum da seni baze tv de öylesine sordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kappa '
  • Oyun save oluyor fakat yeniden load edince ya eski kayıtlı oyunu mu açıyor ya da envanterde ki bütün eşyalarım yok oluyor. Tabanca olmayınca da yerlileri durduramıyorum. Tuzak kuruyorum fakat 3 tanesine anca yetiyor.
  • Yahu son patchden önce ne güzel bunker falan hepsini hallettim son patch tüm saveleri uçurdu
  • Tuzaklara yerli yakalandığı zaman 2. kez kullanılmıyor, aynı tuzağı bir daha aktif hale getiremiyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dex_linus

Tuzaklara yerli yakalandığı zaman 2. kez kullanılmıyor, aynı tuzağı bir daha aktif hale getiremiyormuyuz.

Evet henüz bu özellik yok ama birthday trap mesela kapandığı zaman duvar oluyor yamyamlar geçemiyor
  • dex_linus D kullanıcısına yanıt
    Kaydedip çıkıp tekrar girdiğinizde tuzaklar aktif oluyor.
  • ilk mesajdaki ss'lerin suresi dolmus

• Bende manyak fps düşüyor ya oyun ilk trailerde süperdi şuan grafikler berbat maksimum grafiklerde bile
    iğrenç bir oyun gerçekten çok bekliyorum Watch_Dogs'dan fazla bekliyorum ama malesef buda kötü bir oyun çıktı
    en düşük grafiklerde 20 fps ve oyunun grafikleride güzel değil su desen su efeklerini paint'den yapmışlar
    feci kasıyor optimizasyon sorunu var şu kasma sorununu nasıl halledebilirim arkadaşlar yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

Bende manyak fps düşüyor ya oyun ilk trailerde süperdi şuan grafikler berbat maksimum grafiklerde bile
    iğrenç bir oyun gerçekten çok bekliyorum Watch_Dogs'dan fazla bekliyorum ama malesef buda kötü bir oyun çıktı
    en düşük grafiklerde 20 fps ve oyunun grafikleride güzel değil su desen su efeklerini paint'den yapmışlar
    feci kasıyor optimizasyon sorunu var şu kasma sorununu nasıl halledebilirim arkadaşlar yardım edin

Hocam oyun daha alpha olarak yeni çıktı.Sürümü 0.01 , yani 1.00(Release) sürümü olması için kaç tane patch gelmesi lazım siz düşünün.Oyunu şu anda alan veya alacak olan herkes görecekleri her sorunu normal karşılamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Bende manyak fps düşüyor ya oyun ilk trailerde süperdi şuan grafikler berbat maksimum grafiklerde bile

Hocam oyun daha alpha olarak yeni çıktı.Sürümü 0.01 , yani 1.00(Release) sürümü olması için kaç tane patch gelmesi lazım siz düşünün.Oyunu şu anda alan veya alacak olan herkes görecekleri her sorunu normal karşılamalı.

Aslında düşündüm dediklerini alpha sürümüne göre oyun gayet iyi ama kasıyor bende Skyrim normal ayarlarda kasmıyor pc eski zaten 5 senelik ekren kartım Nvidia Geforce 9600 GT
    4 GB ram var işlemci İntel pentium dual core e5300 2.60ghz windows 7 ultimate 64 bit sistem sizce kasma nedir nasıl düzeltebilirim kasması normal değil grafikleri kötü zaten o grafiklerde kasması saçmalık
    alphada olduğu için normal karşılıyorum artık ama şu kasmaya çözüm yokmu ya
  • Bence bu grafiklere kötü yada paint ile çizilmiş gibi demek haksızlık olur.

The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU] The Forest [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 9 Haziran 2014; 16:24:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Aslında düşündüm dediklerini alpha sürümüne göre oyun gayet iyi ama kasıyor bende Skyrim normal ayarlarda kasmıyor pc eski zaten 5 senelik ekren kartım Nvidia Geforce 9600 GT
    4 GB ram var işlemci İntel pentium dual core e5300 2.60ghz windows 7 ultimate 64 bit sistem sizce kasma nedir nasıl düzeltebilirim kasması normal değil grafikleri kötü zaten o grafiklerde kasması saçmalık
    alphada olduğu için normal karşılıyorum artık ama şu kasmaya çözüm yokmu ya

Sistemin içler acısı be kardeşim. Kasması çok normal.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.