Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
29
Favori
103.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar birsey soracam, biz bu oyunu torrent indirip arkadaslarla denedik, fakat mp'de save yoktu, satin alirsam guncellemelerle save yapma ihtimalimiz olur mu? Ona gore satin alicam kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolu dolu bir güncelleme gelmeden daha oyuna girmeyi düşünmüyorum.
  • Tuzak kurabilmek icin elektronik bi alet istiyor nedir arkadaslar o?

• Oyuna yaban domuzu eklemişler, dikkat edin bu hayvan agresif :D Oyun bir sonraki update de Unity 5 e geçiriliyor arkadaşlar.. Görsellik tavan yapacak umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 18 Mart 2015; 1:15:26 >
  • The Forest oyunu ne zaman tamamlanıp hikaye modu aktif olacak bilen var mı acaba?

Teşekkürler.
  • Güzel bir güncelleme geldi. Fakat daha fazla şey eklenmeden bende oynamak istemiyorum. Biraz daha özlemek lazım oyunu :) Co-op kesinlikle çok zevkli oyun. Oyunun önü açık. Sürekli güncelleniyor ve boş güncellemeler değil bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Oyuna yaban domuzu eklemişler, dikkat edin bu hayvan agresif :D Oyun bir sonraki update de Unity 5 e geçiriliyor arkadaşlar.. Görsellik tavan yapacak umarım

yaban domuzunu bir turlu bulamadim.ordek gordum.ok ile avlana biliyor galiba.cok zor vurmak.
  • Son 3-4 aydır oynayamadım işten güçten ötürü.. Gelişmeler ne alemde arkadaşlar?
  • Oyun gerçekten çok güzel. Güncelleme gelmesini heyecanla bekleten bir oyun. Diğer oyunlardaki gibi (hele ki survival oyunlarda) 2-3 ay bekletip de boş güncellemeyle diş kavuğu doldurmuyorlar. 4 kişi ve bağımsız yapımcıya göre eşsiz bir oyun bu. Oyunu pek bilmeyen arkadaşlar, b ye basınca üstteki sekmelerden değil de, aşağıdaki önceki sonraki kısmından devam edin. Sekme sekme giderseniz pek seçenek yok. Umarım işinize yarar, keyifli oyunlar.
  • arkadaslar merhaba
    arkadaslar oyuna co op şeklinde başladım.cogu sorun giderilmiş.ve gayet guzel oynaniliyor.gunduz 8.30 ve 12 ye kadar muasitim.server actim ve orda oynamaya basladım.30 yaşındayım.aklı başında arkadaşlarla oynamak isterim.benle oynamak isteyen pm den bana ulaşssın steam id lerimizi paylaşalım.

server ismi: cancer(turkey)
  • CO-OP oynuyoruz arkadaşla o kuruyor serverı ben giriyorum ancak ikimizde çıkıp beraber contunie yapıp servera girdiğimizde o kaldığı yerden ben ise baştan başlıyorum. Bu oyunun şuanki bir sorunu mu yoksa çözümü var mı ?
  • unity 5 motoru gelmiş nasıl oynayanlar var mı fark baya var mı?Kayıtlar siliniyormuş bu arada
  • grafikler çok güzel oldu ama fps dibe vurdu önceden ite kaka gidiyodu şimdi hiç oynancak halde değil benim sistemim biraz düşük ama yine idare ediyodu sizdede böyle bişey varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunsNBeer

Bugün baya oynadım, ev, yatacak yer, tuzak vs. yaptım üzerine 2 tane de bahçe yapıp organik bir şekilde beslendim.
    İlk gece yerliler çok agresif bir şekilde saldırdılar ben de hazırlıklı bir şekilde bekliyordum zaten, etrafımı duvarlarla ördüm, 5-6 tane molotof hazırladım giriş tarafına da iki ateş yaktım gelenlere güzel bir molotof kokteyli partisi verdim, molotofdan kaçan girişteki ateşlere takılıp yandı, bu şekilde 10-15 tanesi öldü ama maalesef bug'dan dolayı tekrar spawn olmadıkları için yerliler bitince bir heyecanı kalmadı.

Bu arada +60 FPS ile başladığım oyun ev, bahçe, duvar, yatak vs. yapmaya başladıktan sonra 10 FPS'lere kadar düştü.

Tarladan nasıl ürün alıyoruz bir türlü beceremedim. Açlıktan ölücem

• quote:

Orijinalden alıntı: King Athelstan

E bu minecraft ın 3D sine benziyormuş biraz

Minecraft 2 boyutlumu

• Oyunda ciddi optimizasyon problemi var, dusuk ayarda da yuksekde de FPS ayni. (v0.16b)

Ilk versiyonlarinda bu kadar kotu degildi sanki...

• Bir sonraki güncellemede haritanın diğer yanı dağlık bölüm açılıyor, Mağaralardaki gizemli metal kapılarda açılıyor..

v0.18 güncellemesi baya büyük gibi
  • Bu oyun hala betada sanırsam artık cidden gına geldi bir çıkış tarihi yokmu?
  • Oyun baya genişledi, dağ bölümü açıldı mevcut haritanın yer şekilleri vs değişti. Denizler göller değişti.

Grafikleri baya gelişim gösterdi, bir ilk zamankine bakıyorum birde şimdikine çok fark var.. Rüzgar efekti eklendi muhtemelen biraz daha geliştirilecek..

Hayvanların zekaları pek iyi değil üzerinde çalışmaları lazım. Mutantlar artık yapılarınıza zarar verebiliyor ve yığınla içerik eklendi..
  • Lütfen ! Kitap nasıl açılıyor.f]

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.