Şimdi Ara

Kickstarter üzerinde destek arayan portatif duş ünitesi: Road Shower

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kickstarter üzerinde destek arayan portatif duş ünitesi: Road Shower

Her türlü farklı teknoloji yanında hayatımızı kolaylaştıracak faydalı ürünlere de destek arayan Kickstarter üzerinde başlatılan güncel projelerden Road Shower, arazide çok fazla vakit geçiren kişilere duş imkanı sağlıyor.

Kickstarter üzerinde Joel Cotton tarafından başlatılan Road Shower projesi, içerisinde 19 litre su taşıyabilen alüminyum bir tank ünitesinden oluşuyor. Araç üstü taşıma aparatlarına bağlanarak kullanılabilen ve CO2 bisiklet pompaları ile yıkanmak için gereken hava basıncını (15 PSI) depolayabilen ürün, içerisinde yer alan suyu yaklaşık 100-115 derece sıcaklığa kadar ısıtabiliyor. Uzun süreli arazi turlarında esas amacı yıkanmayı sağlamak yanında farklı temizlik işlemleri için de rahatlıkla kullanılabilen Road Shower, kompakt yapısıyla hem kötü görünmüyor hem de araçların üzerinde fazla yer kaplamıyor. 

Sunduğu bu faydalı yapısıyla başlatılırken konan 15,000$ hedefin bitimine daha 39 gün kala 33 bağış ile 5,651$'lık kısmını toplayan Road Shower, yapılacak 210$ bağış ile 2014 Mart ayında elde edilebiliyor. Ürün hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

(KS) / (RS)

• Çölde kutup ayısına rastlayanlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 18 Eylül 2013; 13:00:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Güzel düşünülmüş yabancıların ilgisini daha çok çekicektir.Genelde kamp yaparken insanlar çadır kurar yada karavan kullanırlar.19 litre su fazla değil ama azda olsa arabada ağırlık yapacaktır.Buda sarfiyata etkisi azda olsa olacaktır.Bu ülkede olsa apaçiler denizdeki su savaşını yollara taşırlar.Sonrada artsın kaza haberleri.Asker uğurlarken böyle pervasızca trafikte manyaklıklar yapanların elinde atom bombası olur bu icat.Hatta içine kimyasal koyanlar olacaktır zararlı zararsız artık bilemiyorum.Kullanım amacı temizlik gibi görünen bir icattan bomba bile yaparlar.Komplo teorisi gibi görünsede kullanım senaryoları bana bomba yüklü katliam için dizayn edilmiş araçları hatırlattı.

Abi kiralık katil misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Steve Meade

quote:

Güzel düşünülmüş yabancıların ilgisini daha çok çekicektir.Genelde kamp yaparken insanlar çadır kurar yada karavan kullanırlar.19 litre su fazla değil ama azda olsa arabada ağırlık yapacaktır.Buda sarfiyata etkisi azda olsa olacaktır.Bu ülkede olsa apaçiler denizdeki su savaşını yollara taşırlar.Sonrada artsın kaza haberleri.Asker uğurlarken böyle pervasızca trafikte manyaklıklar yapanların elinde atom bombası olur bu icat.Hatta içine kimyasal koyanlar olacaktır zararlı zararsız artık bilemiyorum.Kullanım amacı temizlik gibi görünen bir icattan bomba bile yaparlar.Komplo teorisi gibi görünsede kullanım senaryoları bana bomba yüklü katliam için dizayn edilmiş araçları hatırlattı.

:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katil olmaya niyetim yok satılıkta olsa kiralıkta olsa.3.sayfa haberlerinin bol olduğu bir ülkede insanın aklına ilk gelen komplo teorileri oluyor.Kimsenin başına gelmesini istemem ama neler neler dönüyor cinayet tecavüz gasp eylemler vergilerimizle alınan araçların parçalanması dükkanların yağma talan edilmesi farkında değiliz.Bir sindirilmişlik sürü psikoloji önyargı derken etkileniyoruz en basit şeylerden.Ben şahsen Karınca bile ezmem.Eğer İstanbul'da yaşıyorsan bilirsin birbirlerine kin güden bir sürü kişi görürsün en basitinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Meade

quote:

• O işin seneler evvel patentini biz almıştık

• basınçlandırma işi biraz sıkıntı gibi. Sürekli basınç tüpüne para vermek var bide.
  • Güzel alev makinası olur bundan. Yakıt maliyetine değer mi bilmem yalnız
  • Bu Türkler e icat göstermeye gör.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.