Şimdi Ara

Nexus 5 modeline ait olduğu iddia edilen başlangıç ekranı görseli internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nexus 5 modeline ait olduğu iddia edilen başlangıç ekranı görseli internete sızdı

Bugünlerde Android ekosistemi tarafında en çok konuşulan model şüphesiz Android 4.4 KitKat sürümü ve Nexus 5 akıllı telefonu. Henüz resmi bir bilgi olmayan bu ikilinin Ekim ayında piyasada boy göstermesi beklenirken, sızıntılar gelmeye de devam ediyor.

Son olarak modelin arka profili ve açılış ekranından bir enstantane internette paylaşıldı. Modelin arka profili daha önce Android 4.4 KitKat sürümünün kısa tanıtım videosunda fark edilen prototip cihaz ile benzeşiyor. Bu bakımdan Nexus 5'in arka kısmının bundan pek farklı olmayacağı düşünülüyor. 

Nexus yazının altında LG logosu dikkat çekerken, kamera sensörünün nispeten küçük olduğu görülüyor. Bu da kamera konusunda bir süprizin yaşanabileceği ihtimalini gündeme getiriyor. Cihazın tasarımı Nexus 7 2013 modelini andırıyor. Bildirim ışığı ise bu kez yukarıya konumlandırılmış.

Bir barda şarj edildiği belirtilen Nexus 5 prototipi çok kısa bir süre için videoya da alınmış. Videoda yeni bir açılış animasyonu da görülüyor. 

Nexus 5 modelinin LG G2 amiral gemisini temel alması bekleniyor. Snapdragon 800, 2GB RAM gibi özellikler bu kapsamda yer alacakken, ekran boyutunun 5 inç olduğu hesap edilmiş. Çözünürlük ise şimdilik meçhul. Ayrıca kamera çözünürlüğü de net olarak bilinmiyor.

Nexus 5 modeline ait olduğu iddia edilen başlangıç ekranı görseli internete sızdı

• Ram 3 gb olaydi eyiydi

Edit:Tasarimini beğendim guzel bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 18 Eylül 2013; 12:07:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı uygun olursa alınabilir

• Güncellemeden çok, telefon çıkıyor bu ne yaw
  • Yine 8 ve 16 GB'lık ROM'la gelirse alınmaz

• California sanayisinde mi çekilmiş fotoğraf

• Güzel bir tasarımı çöp yapmayı basarabildikleri için 2 devi de tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 18 Eylül 2013; 12:44:19 >
  • Dikkatimi çeken unsur, kilit ekranında parmak hareketlerinde parmaın geçtiği noktaları geçiş esnasında değilde işlem tamamlandıktan sonra çiziyor olması.
    Şimdiye kadar kullandığım ve gördüğüm android telefonların hiçbirisinde bu şekilde çalışmıyor, tepki süresi olarak yavaş hissi uyandırdı. Kandırmaca bir video olabilir. Acaba ben yanlışmı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

Güncellemeden çok, telefon çıkıyor bu ne yaw

Google yılda bir kere Nexus cihazı çıkarıyor. Diğer üreticiler yüzünden Google'a yüklenmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazadam

Dikkatimi çeken unsur, kilit ekranında parmak hareketlerinde parmaın geçtiği noktaları geçiş esnasında değilde işlem tamamlandıktan sonra çiziyor olması.Şimdiye kadar kullandığım ve gördüğüm android telefonların hiçbirisinde bu şekilde çalışmıyor, tepki süresi olarak yavaş hissi uyandırdı. Kandırmaca bir video olabilir. Acaba ben yanlışmı düşünüyorum.

o olay ondan değil güvenlik ayarlarında çizimi saklamayı sağlayan özellik var

• %100 prototip . Arka kasa bu kadar dandik olamaz.Olmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxone

%100 prototip . Arka kasa bu kadar dandik olamaz.Olmamalı.

inşallah öyledir ama son zamanlarda intertte dolaşan resimlerin çoğu telefonun son hali ile aynı oluyor

• gecikmiş haberönce ben yazdım.detayları da bulabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_81443394/tm.htm
  • nexus 4 tasarımsal açıdan çok iyidi ayrıca nexus 4 kadar ucuz olamz g2 1600 TL ise bu 1500 olur

• nexus modellerinin amacı kaliteli ve daha ucuz ürünler sunmak değilmiydi
    google bu donanımla 300 $ a satabilecekmi bu telefonu,hem aynı donanımla çıkarsa lg g2 nin satışını da baltalar

• merdiven altı üretim bu olsa gerek
  • illision rom'un başlangıç ekranı değil mi o ?

• Tasarım rezalet.
  • Oh an unseen phone!Let me get my worst camera and then picture it

• Bu android isletim sistemi, mobil telefon sektorunu adeta dev bir copluge cevirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 18 Eylül 2013; 21:42:17 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.