Şimdi Ara

Dolumcularin tavsiyesi, Canon MG 5350 vs Epson XP 700 (Canon MG 6350 alındı) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
14
Favori
35.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muadil mürekkep ile fptp kağıdına baskı alıp burada taramasını yayınlarsanız seviniriz. En iyi mürekkebe kara vermemiz açısından çok iyi olur.
  • Bursa kartuşa gittim bugün stok kalmamış ellerinde 15 güne kadar gelir dediler. Geldiği vakit elbette tarayıp koymak istiyorum ben de ileride konuyu okuyacaklara bir fikir vermesi açısından.
  • browser90 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eveeeet bana geçmiş olsun, sarı püskürten kafa tıkandıııı.
    Ertık sarı renklerde beyaz çizgiler kalıyor.
    Orjinal!!! kartuş kullanmıştım oysaki!!!
    Kaç defa yazılım yardımı ile temizleme uygulattırdıysam da açılmadı.

Var mı tecrübesi olan. Ne yapıyoruz. Çöp mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chips -- 8 Mayıs 2015; 15:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chips

Eveeeet bana geçmiş olsun, sarı püskürten kafa tıkandıııı.
    Ertık sarı renklerde beyaz çizgiler kalıyor.
    Photoink mürekkep kullanmıştım, artık ondan mı oldu bilmiyorum.
    Kaç defa yazılım yardımı ile temizleme uygulattırdıysam da açılmadı.

Var mı tecrübesi olan. Ne yapıyoruz. Çöp mü?

yeni tıkandı ise kurtarırsın büyük ihtimallle.. tıkayan mürekkebi kullanma bir daha..
    kafayı sök kafa acıcı solüsyonu sarı rengin oradan kafaya ver, yine solüsyon icinde beklet kafayı, büyük ihtimal acılır.
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Kafanın nasıl söküleceğinin videosunu buldum ama sağa sola oynayan o mekanizmayı nasıl ortalayabileceğimi bulamadım.
    Elimle zorlayınca çok direnç gösteriyor, daha fazla zorlamaya korkuyorum. Kendi durduğu yerde de kafa çıkmıyor.
  • hocam home tuşuna ve iptal tuşuna kapak açıkken basılı tutun yada ikisi birden yada tuşları deneyin birinden biri getiriyor kafayı ortaya ;)
  • ilkmon İ kullanıcısına yanıt
    Çok tşkler hocam. Kırmızı ital tuşu ortaya getirdi.
    Söktüm ve kafadaki sarıda gözümle tıkanıklığı gördüm. Dİğerleri temiz çizgi halinde ama sarıda noktalar var. Kolanya damlattım peçeteye biraz sildim ama nafile.
    Sanırım son solüsyon satın almak. İnşallah traş değildir o solüsyon denilen madde.
  • kapagı kaldırdıktan sonra kafa yuvasından ayrılınca elektrik fişini cekersen kafanın yine serbest kalması gerek
    Yukarıdaki yanıtı alınca söktüm, temizledim ama açılmadı. Nette nozzle man diye bi temizleyici solusyon gördüm. Onu sipariş edicem. Bir de yeni sarı yada komple mürekkep seti. Photoink marka sarı mürekkep belliki tıkanma yapıyor.

• Nozzle man aldım, uyguladım ama nafile. Azıcık dahi etkili olmadı. Zaten nozzle man elimdeki mürekkebi bile çıkarmadı ki o tıkanıklığı gidersin (tıkanık olduğunu varsayarsak)
    Işığa tutunca ince noktaları görüyorum, ilginç bir görüntü. Sanki mürekkep değil de çapak gibi görünüyor.
    Daha iki yıl olmadı alalı, orijinal mürekkep kullanmadığım için garanti dışında mı kalıyor ürün şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chips

Nozzle man aldım, uyguladım ama nafile. Azıcık dahi etkili olmadı. Zaten nozzle man elimdeki mürekkebi bile çıkarmadı ki o tıkanıklığı gidersin (tıkanık olduğunu varsayarsak)
    Işığa tutunca ince noktaları görüyorum, ilginç bir görüntü. Sanki mürekkep değil de çapak gibi görünüyor.
    Daha iki yıl olmadı alalı, orijinal mürekkep kullanmadığım için garanti dışında mı kalıyor ürün şimdi?

birde akan sıcak suyun altında uzun uzun tutup mürekkebini cözdürebilirsiniz
    Kafanın başka yerlerine su girmesı sorun olmaz mı. Bİr sürü elektronik yollar filan var. Sorun olmazsa deneyebilirim. Yoksa tamamen kafa elimde kalacak diye korkuyorum. En azından kör topar yazdırıyoruz.
  • bu videoda gösteriyor ve bir cok kisi bu yolla kafayı kurtarmıs

https://www.youtube.com/watch?v=BAB-l_k-pLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meco -- 7 Mayıs 2015; 22:21:48 >
  • Canon markanın orjinal kartuşları doldurulmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Canon markanın orjinal kartuşları doldurulmuyor mu?

Dolduruluyor Lakin yazdırma sırasında devam etmesi için bir tuşa bir süre basarak uyarıyı boşverip devam etmesini sağlamak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmon

quote:

Dolduruluyor Lakin yazdırma sırasında devam etmesi için bir tuşa bir süre basarak uyarıyı boşverip devam etmesini sağlamak gerekiyor.

Bu canonlar ne belalı ya.Zamanında dolan kartuş takılan epsonlardan bulamadım ne güzel bittikçe dolduracaktım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkmon

quote:

Bu canonlar ne belalı ya.Zamanında dolan kartuş takılan epsonlardan bulamadım ne güzel bittikçe dolduracaktım.

Hocam bitmeyen kartuşlardan vs alındığında herhangi bir problem yok sadece cihaz bitti gözüğktüğünde kartuşun klipsini açıp kapatmak yeterli oluyor.
  • Arkadaşlar mg 5350 canon yazıcım var doldurulabilen kartuş kullanıyorum tüm kartuşları doldurdum fakat siyah renk full olmasına rağmen göstergede boş gösteriyor kartuşu defalarca söktüm taktım fakat hep boş gösteriyor çıktı alabiliyorum.
    Bu sorunu nasıl cözebilirim lütfen yardım birde böyle kullanırsam daha sonra daha büyük bir sorun yaşarmıyım lütfen yardım

• Dolan kartuşu aldığınız firma ile iletişime geçin çip değişimini sağlasınlar sizin için herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız boş olarak görsede. @xray47lb
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.