Şimdi Ara

Grand Theft Auto V - İlk İzlenim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA V'in ayrıntılı video incelemesinden önce hemen çıkış gününde oynayarak BSC ekibi olarak ilk izlenimlerimizi sunuyoruz.

• Maç biter bitmez izleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper izliyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grafikler kaç sene öncesinin oyunları gibi..Oynanabilirliği eglenceli olacaktır ama grafikler hiç tatmin etmedi..

• Öncelikle araç sürüşü GTA 4'e göre çok kötü, burada size kesinlikle katılmıyorum. Arabalar kalas gibi. Sürüş hissi sıfır. Zaten bir çok kişi bundan şikayet ediyor. Koskoca haritada bu kadar dandik sürüş dinamiğiyle dolaşmak hiç zevk vermiyor. Siz büyük ihtimal GTA 4'ü çok önceleri oynamışsınız ve oradaki mükemmel sürüş dinamiklerini unutmuşsunuz. Kaldı ki kullandığınız polis aracını bile durdururken lap diye durdu ve kalkarken de direk kalktı. GTA 4'te araç dinamiklerinden şikayet edenler, arcade türü sürüşe alışıp oynamayı beceremeyenler. Çünkü araç ağırlığı yüzünden belli hızlarda dönemeyebiliyordu. Bunda o kadar keskin dönüyor ki sanki yere yapıştırılmış gibi araçlar. O duvar çatlama olayı Gta 4'te de vardı ayrıca.

Araç hasarı bile GTA4'ten çok daha kötü. Oyunu Max Payne ile karıştırmışlar galiba.

Şehirde ise neredeyse insan yok. Şehir merkezi olduğu halde sanki sokağa çıkma yasağı varmış gibi bomboş ortalık. Çok seyrek insan var etrafta. Ayrıca oyunun atmosferinde bir olmamışlık havası var. Oyunu oynarken kendini betada oynarmış gibi hissediyorsun çoğu zaman.

Beğendiğim tarafları ise oyundaki aktiviteler, hikâyesi, PS3'e rağmen grafikleri ve GTA 4'te olan aşırı puslu havanın gitmiş olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Öncelikle araç sürüşü GTA 4'e göre çok kötü, burada size kesinlikle katılmıyorum. Arabalar kalas gibi. Sürüş hissi sıfır. Zaten bir çok kişi bundan şikayet ediyor. Koskoca haritada bu kadar dandik sürüş dinamiğiyle dolaşmak hiç zevk vermiyor. Siz büyük ihtimal GTA 4'ü çok önceleri oynamışsınız ve oradaki mükemmel sürüş dinamiklerini unutmuşsunuz. Kaldı ki kullandığınız polis aracını bile durdururken lap diye durdu ve kalkarken de direk kalktı. GTA 4'te araç dinamiklerinden şikayet edenler, arcade türü sürüşe alışıp oynamayı beceremeyenler. Çünkü araç ağırlığı yüzünden belli hızlarda dönemeyebiliyordu. Bunda o kadar keskin dönüyor ki sanki yere yapıştırılmış gibi araçlar. O duvar çatlama olayı Gta 4'te de vardı ayrıca.

Araç hasarı bile GTA4'ten çok daha kötü. Oyunu Max Payne ile karıştırmışlar galiba.

Şehirde ise neredeyse insan yok. Şehir merkezi olduğu halde sanki sokağa çıkma yasağı varmış gibi bomboş ortalık. Çok seyrek insan var etrafta. Ayrıca oyunun atmosferinde bir olmamışlık havası var. Oyunu oynarken kendini betada oynarmış gibi hissediyorsun çoğu zaman.

Beğendiğim tarafları ise oyundaki aktiviteler, hikâyesi, PS3'e rağmen grafikleri ve GTA 4'te olan aşırı puslu havanın gitmiş olması.

8 yıllık konsollardan bahsediyoruz . Elbet araç fiziğinde , şehirdeki insan sayısında düşüş olacaktır..

• Desene cod bu senede rekor üstüne rekor kıracak Gta V adına üzüldüm

• Araba takla atınca arabanın altındaki detay oyunu almam için bile yeterli bir sebep :D

• İncelmeden daha güzel olmuş valla

• quote:

Öncelikle araç sürüşü GTA 4'e göre çok kötü, burada size kesinlikle katılmıyorum. Arabalar kalas gibi. Sürüş hissi sıfır. Zaten bir çok kişi bundan şikayet ediyor. Koskoca haritada bu kadar dandik sürüş dinamiğiyle dolaşmak hiç zevk vermiyor. Siz büyük ihtimal GTA 4'ü çok önceleri oynamışsınız ve oradaki mükemmel sürüş dinamiklerini unutmuşsunuz. Kaldı ki kullandığınız polis aracını bile durdururken lap diye durdu ve kalkarken de direk kalktı. GTA 4'te araç dinamiklerinden şikayet edenler, arcade türü sürüşe alışıp oynamayı beceremeyenler. Çünkü araç ağırlığı yüzünden belli hızlarda dönemeyebiliyordu. Bunda o kadar keskin dönüyor ki sanki yere yapıştırılmış gibi araçlar. O duvar çatlama olayı Gta 4'te de vardı ayrıca.<br><br>Araç hasarı bile GTA4'ten çok daha kötü. Oyunu Max Payne ile karıştırmışlar galiba.<br><br>Şehirde ise neredeyse insan yok. Şehir merkezi olduğu halde sanki sokağa çıkma yasağı varmış gibi bomboş ortalık. Çok seyrek insan var etrafta. Ayrıca oyunun atmosferinde bir olmamışlık havası var. Oyunu oynarken kendini betada oynarmış gibi hissediyorsun çoğu zaman. <br><br>Beğendiğim tarafları ise oyundaki aktiviteler, hikâyesi, PS3'e rağmen grafikleri ve GTA 4'te olan aşırı puslu havanın gitmiş olması.

Allah gözünü doyursun hocam :)

• oyun çok eğlenceli gözüküyo.
  • 10 puan vermeseniz oyuna atarlanirim sizlere sayin BSC editörleri GGRRRrrrr!!!! <00°°-_-°°00> xD

Her Aracin farkli sürüs hissiyati var önce bir hepsini deneyin de ondan sonra yapin kriterlerinizi, hizli araba süremiyorsaniz biraz yavas araba secin bu kadar basit.

• quote:

Öncelikle araç sürüşü GTA 4'e göre çok kötü, burada size kesinlikle katılmıyorum. Arabalar kalas gibi. Sürüş hissi sıfır. Zaten bir çok kişi bundan şikayet ediyor. Koskoca haritada bu kadar dandik sürüş dinamiğiyle dolaşmak hiç zevk vermiyor. Siz büyük ihtimal GTA 4'ü çok önceleri oynamışsınız ve oradaki mükemmel sürüş dinamiklerini unutmuşsunuz. Kaldı ki kullandığınız polis aracını bile durdururken lap diye durdu ve kalkarken de direk kalktı. GTA 4'te araç dinamiklerinden şikayet edenler, arcade türü sürüşe alışıp oynamayı beceremeyenler. Çünkü araç ağırlığı yüzünden belli hızlarda dönemeyebiliyordu. Bunda o kadar keskin dönüyor ki sanki yere yapıştırılmış gibi araçlar. O duvar çatlama olayı Gta 4'te de vardı ayrıca.<br><br>Araç hasarı bile GTA4'ten çok daha kötü. Oyunu Max Payne ile karıştırmışlar galiba.<br><br>Şehirde ise neredeyse insan yok. Şehir merkezi olduğu halde sanki sokağa çıkma yasağı varmış gibi bomboş ortalık. Çok seyrek insan var etrafta. Ayrıca oyunun atmosferinde bir olmamışlık havası var. Oyunu oynarken kendini betada oynarmış gibi hissediyorsun çoğu zaman. <br><br>Beğendiğim tarafları ise oyundaki aktiviteler, hikâyesi, PS3'e rağmen grafikleri ve GTA 4'te olan aşırı puslu havanın gitmiş olması.

Şu araç sürüş dinamikleri, hasar alma ve hayalet şehirde dolaşma hissine kesinlikle katılıyorum.

• '' Eski Nesilin '' Max. gücüyle ortaya bunu çıkarabilmişler. Bence gayet iyi.
    Bu oyun da '' Grafik '' kavramından sıyrılın bir zahmet.

Zaten; Last of us, Gta V, Beyond... gibi yapımlar hala '' Eski Nesil '' de ki potansiyeli gözler önüne seriyor.

• BSC bu oyuna 10/10 üzerinden vermesse yuh diyorum. GTA IV'e 10/10 vermişlerdi çünkü.

• quote:

Oyunu oynamadığın ne kadada belli öyle internetten 3-5 video izleyerek burda böle ahkam kesemezsin. Araç sürüş dinamiğine gelelim gta 4 kadar olmasada dinamikler çok yerinde olmuş exotic carslar biraz basite kaçmış o yönde haklı olabilirsin ama diğer araçların gta 4 den farkı yok bide burda izlediğin videolardaki insanların oynasıyına bağlı dikkat ettim çoğu insan game paddeki tuşlara klavyedeki gibi sağ sol yaparak yön veriyor halbuki joysticle direksiyon kullanır gibi yön verseler araçlara gerçek sürüş dinamiğini ozaman görürsün istersen video bile çekerim bunun için.

Hasar konusuna gelirsek gta 4 den bile iyi hale gelmiş hasar tam yerinde olmuş ne çok abartı nede çok az hatta bugün oynarken ki bir anımı anlatayım size ağır harfiyat kamyonuyla tren yolundan geçerken malum görmedim treni önünde kaldım tren çarpmasıyla o kamyon yamuldu takla attı ve en son benzin sızdırıyordu artık düşünün siz gerisini ne kadar gerçekciydi videosunu çekseydim anlardınız hasardaki gerçekçiliği herneyse oyunu oynayınca zamanla hak verirsin umarım.

Şehirde insan yok demişsin emin ol gta 4 den bile daha çok insanlar var şehirde yürüyen, bisiklet süren koşan, spor yapan, köpek dolaştıran, gazete okuyan ve sayamadığım yüzlercesi öle köşelerde 3-5 tanede değil komple şehirin her yerine dağılmış vaziyette hatta bazen yayaları bile ezmek durumunda kalıyorsunuz okadar çoklar yani :) Trafik durumuna gelirsek hiç bir gta oyununda göremiyeceğiniz kadar trafik var oyunda sanki binlerce araç hiç durmaksızın yolculuk ediyor gibi şehir merkezleri, taşralar, köyler, otobanlar trafik ve insan kaynıyor gerçekliği muazzam derecede yansıtmışlar dahası şamda kayısı diyip sözümü bitiriyorum son söz olarak da bu oyuna bu kadar laf ediyorsan gta 4 oynamaya devam et dostum..

• quote:

Öncelikle araç sürüşü GTA 4'e göre çok kötü, burada size kesinlikle katılmıyorum. Arabalar kalas gibi. Sürüş hissi sıfır. Zaten bir çok kişi bundan şikayet ediyor. Koskoca haritada bu kadar dandik sürüş dinamiğiyle dolaşmak hiç zevk vermiyor. Siz büyük ihtimal GTA 4'ü çok önceleri oynamışsınız ve oradaki mükemmel sürüş dinamiklerini unutmuşsunuz. Kaldı ki kullandığınız polis aracını bile durdururken lap diye durdu ve kalkarken de direk kalktı. GTA 4'te araç dinamiklerinden şikayet edenler, arcade türü sürüşe alışıp oynamayı beceremeyenler. Çünkü araç ağırlığı yüzünden belli hızlarda dönemeyebiliyordu. Bunda o kadar keskin dönüyor ki sanki yere yapıştırılmış gibi araçlar. O duvar çatlama olayı Gta 4'te de vardı ayrıca.

Aynen katılıyorum. Araç kullanırken sürekli Saints Row oynuyormuş hissine kapılıyorum. Çok çabuk hızlanıyor, çok rahat duruyor, dönüşlerde hiç savrulmuyor. Oyunun atmosferi de cidden olmamış. Başladığımda alışmak için sürekli parlaklık ayarıyla oynadım, hala gta 4 deki atmosferi yakalayamadım. Kepçe-dozer gibi bi aletle son hızda, binek bi araca çarptım. Kepçede sıfır hasar, çarptığım araç patladı. Yine Saints Row hissi, araçların ön farlarını patlatmak için bile uçurumdan filan yuvarlamak gerekiyor bazen.

• Öyle bir işlemişler ki içinize bu konsoldan bu kadar grafik normal diye diye artık şu oyunda grafikten bari bahsetmeyin diyebiliyorsunuz.Niye ilk gameplay videosu çıktığında çoğunuz atlamıştı grafikler süper diye.Elbetteki oynanabilirlik olduğu kadar grafiklerde iyi seviyeye getirilmesi gerekiyor.
  • Biraz aksiypna kaçmışsanki bu sefer max payne ye benzemiş Herneyse gta Gta dır en yakın zamanda oynyacağım.

• haritası küçük diyenlere bu video kapak olsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.