Şimdi Ara

'Corsa' Genel (2011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.182
Cevap
81
Favori
2.532.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20092010201120122013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İslam aleminin ve Forum'un Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım....
  • Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına ortalama 13 kuruş, motorinde ise ortalama 8 kuruş indirim yapıldı...
  • Yavaş yavaş değişim başladı
    Bu mesaja eklenen görseller:

'Corsa' Genel 'Corsa' Genel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm donanım haber Corsa kullanıcılarına selamlar.
    Arkadaslar sırf araştırma ve sorularım için siteye üye oldum.
    Corsa 1.3 cdti enjoy paket 2009 ve üstü almayı düşünüyorum.
    önerileriniz nedir fiyat aralıgı araba sitelerinde 23000-30000 aralığında.
    km si kaç olmalı dizel bi araç için.?
    nelere dikkat etmeliyim?
    1 aydır ortalama baya bi kafayı taktım corsa 1.3 cdti enjoy pakete forumları felan okurken bu forum cok dikkatimi cekti.
    cevaplayanlara simdiden cok tşkler.
    önerilerinze göre 1 hafta içinde ya alıcam ya da almıcam
  • Baba Naber kullanıcısına yanıt
    2007-2008 sport serisinin en donanımlısı. Sonradan çaldılar hep ahh corsam ah keşke satmasaydım seni

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Ön lip(piano black), yan marşpiyel, ayna kapaklarına piano black kaplama, hr yay, panjurda piano black komple, spoyler belki piano black, torpidoda bazı bölümler piano black veya carbon.

Ohhh güzel olacak

Güzel arabaydı namussuz

'Corsa' Genel 'Corsa' Genel 'Corsa' Genel

Daha iyilerini alırsınız inş.

Daha iyi bir arabam var zaten, 3 yaşına geliyor nerdeyse;) Ama corsa ilk göz ağrım her parçasında emeğim var o kadar uğraşmıştım ki arabayla:)

Yurt dışında çalıştığım için fazla para bağlamak istemedim. Corsa aliyim dedim fakat araç nedense motor olarak zayıf olsada kendisine bağlıyor bir şekilde...

Buda diğer toaunum.

'Corsa' Genel

Meslektaşız sanırım, inşaat mühendisi misiniz?

Tbm(kirpi( makinasının makina müh

• Arkadaşlar merhaba 2012 corsada frena basınca önden disk sürtünme sesi geliyor. fıssss diye motorcum balataların bitmiş dedi baktı bitmemiş dedi sonra. Yıkarken su tutsunlar dedi sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smtlkr9279 -- 28 Temmuz 2016; 7:40:50 >
  • smtlkr9279 S kullanıcısına yanıt
    Yıkarken su tuttukları için diskler yamulmuş. Geri dönüşü yok disk balata değiştirmeniz gerek

• bu sıra 2 şey fark ettim aracımda.

aracı kaldırıp fren yapıyorum sonra frenden ayağımı çekince gıçç sesi geliyor. Fren yaparken böyle bir ses duymuyorum ama çekince gıç diye bir ses yani ıslığa benzer bir ses geliyor. Neden yapar balataların bitmesine 5-7 bin km var kalınlıktan gördüğüm kadarıyla.

Bir de elfrenini indirince ıslık sesi geliyor. Daha çok duvara yakın park edince camlar açıkken rahat duyuluyor tam el frenini indirince ses yapıyor kampanalardan mı ?
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Kampanaların açılıp temizlenmesi gerek. Biriken balata tozu yayın çalışmasını engelliyor. Kronik sorun

• teşekkürler bakım kasımda ancak bu ay trafik sigortası ve kasko var o yüzden bir uğruyacağım aklımda bi kaç şikayet daha var.

Aracı tatile gitmeden önce yıkatıp koydum park yerine. Düz zemine park etmiştim. 10 gün sonra geldiğimde el frenini indirdiğim halde bırakmadı gaz verince tak tuk ederek bıraktı. Buda mı temizlenmesi gerektiğini gösteriyor ?
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Muhtmelen cik cik öterdi benim ki de 6ay da bir gider temizletirdim :) bıkmışlardı benden

• Merhaba arkadaşlar nasılsınız. Bende de yaşlı bir Corsa B sahibiyim. Şükür işimi görüyor. Şimdilik. 1999 model 1.4 otomatik şanzıman. Benden önceki sahibi antifriz kullanmamış haliyle ben kullanmaya başlayınca oksitlenen yerlerinden su eksiltmeye başladı. Benim asıl paylaşmak istediğim bu değil aslında.

Bu araba radyatör bakımından sonra 102'de açmaya başladı fanı. 98e düşünce de geri kapatıyor. Bunlarda çift kademe fan var diye biliyorum. Bulunduğum yerde ustalar genelde tofaş ustası ve bundan fazla anlamıyor:S
  • trafik sigortası ve kasko fiyatları çok uçtu ya.

aracım için 680 tl trafik sigortası 1000 tl kasko çıkıyor. Geçen senelerde 240 tl ye 700-800 tl yaptırdığım günleri hatırlıyorum

bu arada benim kampanaların siyaha, fren kaliperlerininde gri ye boyanması lazım . Aslında elimde boya vs. var ancak uğraş istiyor. Ankara'da bu işi yapan tanıdığınız bir yer var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 20092010201120122013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.