Şimdi Ara

'Corsa' Genel (1942. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.182
Cevap
81
Favori
2.532.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19401941194219431944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yağ ve filtre değişimi üzerinden 6 bin km geçti. Dün polen ve motor hava filtresini değiştirdim. Polen 7 hava filtresi 9 lira değişim İçin para vermedim. Hava filtresi değişimi için yağ değişim zamanını beklemeyin. 6 bin km'deki filtre bile bitmiş hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalok kullanıcısına yanıt
    +1. Hava filtresi kesinlikle kendini 40 defa amorti ediyor yakıt tüketimini düşürerek. Bu arada noname yan sanayi yerine Mann, Mahle, Knecht hava filtrelerini kullanırsanız, onlar da 20 lira.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havalandırma/Klimayı "dışardan içeriye" şeklinde ayarlayınca gelen kötü kokunun çözümünü bilen var mı arkadaşlar?

Ufak çocuk var diye polen filtresini de kömürlü ile değiştirdim, ama koku değişmedi. Çözüm başka bir yerde ama bulamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Havalandırma kanalında küflenme vardır. Dezenfektan ile temizlenmesi gerekli.
  • evet özellikle klimayı kapatıp havalandırma acık kalınca bi süre baya kötü bi koku oluyor. onu su marketlerde satılan spreylerle klimayı son ayarla temizlenir mi acaba
  • genius350 G kullanıcısına yanıt
    Hocam, bahsettiğini "dezenfektan", Würth'ün filan "klima spreyi" diye sattığı ürünler mi?
  • *** TOTAL Kalemşah Akaryakıt İstasyonu'nda Mazot ; 4.22 TL...
    Zübeyde Hanım Mahallesi İstanbul Caddesi No:104 Altındağ / ANKARA
  • Motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapıldı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGUTREİS06

Motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapıldı....

Çabana hayranım bize indirimlerden haberdar ediyorsun..Lukoil hakkında fikrin nedir? Çabuk bitiyor diyorlar ne kadar doğru o da tartışılır..
  • Mazotumu önceleri TP'den; şu aralar ise Lukoıl'den alıyorum ve memnunum....
    NOT; TP ve LUKOIL kartım ile anında %3 indirimli alıyorum...

En son ise ( İstanbul caddesi çevik kuvvet yanı ) TOTAL ; 4.22 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURGUTREİS06 -- 9 Eylül 2014; 20:25:07 >
  • Arkadaşlar selam;
    Aracımı ilk çalıştırdığımda 1-2 sn sonra değişik bir ses geliyor nasıl desem zırlama düdük karışımı birşey gibi. 2-3 sn sonra da geçiyor.
    Bu normal midir yoksa bir sorun mu var. Yorumu olan varsa sevinirim...
  • Arkadaşlar bir süredir araçta birşey dikkatimi çekiyor boş yollarda 80 civarında giderken özellikle cam açıkken motordan değişik bir ses duyuyorum hatta hız 75'i geçince başlıyor aşağı yukarı. Tam nasıl tarif edebileceğim bilmiyorum da biraz hırıltı gibi sanki biraz rampa tırmanan Fargo kamyonların sesini anımsatıyor gibi acaba turbodan gelen normal bir ses midir? tam tarif edemedim sesi ama bu hızlardan sonra duyuyorum belki buna göre bir yorumda bulunabilirsiniz diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGUTREİS06

Mazotumu önceleri TP'den; şu aralar ise Lukoıl'den alıyorum ve memnunum....
    NOT; TP ve LUKOIL kartım ile anında %3 indirimli alıyorum...

En son ise ( İstanbul caddesi çevik kuvvet yanı ) TOTAL ; 4.22 TL...

@Turgutreis Hocam, sizde taksi ya da ticari kart mı var? Bendeki 2 kart da %3 değil, %0,5 indiriyor.
    -----------------------------------------------

Bu arada yeni kampanya filan yazmıyor Lukoil sitesinde ama, İstanbul'da
    2 gün önce, Lukoil'in kendi işletip yakında devrettiği istasyonlarından birinin (Cevizlibağ) önünden geçiyordum, 4.19'a almıştım.
    Bugün her kampanya'ya katılan ama şehir merkezine çok uzak (Esenyurt Turbo Petrol) istasyonların birinin önünden geçiyordum. 4.09'a düşürmüşlerdi. Hemen kalanı da fullettim.

Sizin ordaki "her kampanyaya katılan" istasyonların önünden geçerseniz bir bakın...
    (Yazdıklarım kartsız fiyat, kartla 4.079'a inmiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 11 Eylül 2014; 18:23:01 >

• plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Türkiye’nin anında %3 kazandıran tek kartı, TP Kart
    Mutlak Müşteri Memnuniyetine önem veren Türkiye Petrolleri, 2010 yılında TP Kart uygulamasına başlamıştır. TP Kart ile tüm anlaşmalı Türkiye Petrolleri istasyonlarından yapacağınız akaryakıt harcamalarında herhangi bir puan biriktirme veya limite gerek duymaksızın anında % 3’lük indirim kazanabilirsiniz...

Aynı şekilde Lukoıl kart'ta %3 indirim uyguluyor......

Ankara Lukoıl mazot; 4.38 TL. ***** % 3 indirimli ; 4.22 TL.....

Ayrıca dün baktığımda ( İstanbul caddesi çevik kuvvet yanı ) TOTAL'de ise ; 4.21 TL...

Bendeki kart taksi ya da ticari kart olmayıp; normal TP ile Lukoıl Kart.....

• beyler 2013 model 1.4 motor corsamıza lpg taktırmayı düşünüyoruz. hangi marka taktıralım ? bilen taktıran varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Akşam LUKOIL AVM Petrol'den mazot aldım.....Karta gerek yok....Mazot; 4.19 TL...
    Adres; İnönü Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:344/ Y.Mah.-ANKARA

• Lukoil'den eğitime destek kampanyası...
    Bugüne özel saat 09:00 dan 24.00 a kadar *** Motorin: 4,09- *** Benzin: 4,79- *** Lpg: 2,29- ayrıntılar lukoil.com.tr' de
  • tranibor T kullanıcısına yanıt
    lacivertler eger dogru soyluyorlar ve boya degişenleri yoksa uygunlar bence
  • *** Nihayet mutlu son!
  • 
Sayfa: önceki 19401941194219431944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.