Şimdi Ara

znoo.net ana sayfa kaldirma!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
100.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar znoo.net diye bir sey ana sayfam oldu bunu nasil google cevirecegim ayarlardan google seciyorum ama olmuyor ne ypacagim

• program ekle kaldırdan varsa kaldır msconfig yaz başlangıçta varsa kaldır yoksa browser kısayoluna sag tıkla ozelliklere gir hedef bolumunde orijinal adresinden sonraki adresi sil...
  • sufumoto S kullanıcısına yanıt
    hocam explorer dışındaki tarayıcıları kaldırın, masa üstündeki expolrer i sil.. sonra çalıştır>regedit>düzen>bul oraya aramax yaz ve bul de bulunca sil sonra yine düzene gir sonrakini bul gene sil hepsini bu şekilde sil.. sonra explore ı masa üstündekini sil.. çalıştır internet yaz al onu masa üstüne kopyala.. sonra sağ tıkla özellikler de ordan giriş sayfası var onu google yap.. sonra internet sayfası aç araçlardan uzantılara gel aramax diye bi şey varsa kaldır uzantılardan.. aramaya %temp% yaz temp tıkla klasördekileri hepsini seç sil.. sonra explorer dan eklentileri´yönetten 22.find olan varsa hepsini devre dışı yap yada kaldır.. bil kapat aç.. hayırlı olsun.. saygılar...
    aramax yerine senin tarayıcın ne oluyorsa onu yaz.. not: regedit çalışmıyorsa diğer işlemleri sıra ile uygula.. not: aramax yerine senin tyarayıcıdaki zone yaz nasıl yzılıyorsa onu yaz yani.s aygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkebasar

arkadaslar znoo.net diye bir sey ana sayfam oldu bunu nasil google cevirecegim ayarlardan google seciyorum ama olmuyor ne ypacagim

baslat>calistir> regedit e girin...

ctrl+f diyerek... start page yazarak , aratin... cikan sonucta eger ki sorun yasadiginiz internet adresi de yaziorsa , cift tiklayin bu adrese...www.google.com yazarak kapayin...

ardından

Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın ve özellikleri seçin.

Hedef sekmesindeki ”C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applica tion\chrome.exewww.v9.com/gls/gls_1327422345_716708” kısmı

”C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applicati on\chrome.exewww.google.com.tr” olarak değiştirin.

ve chrome ayarlarından sayfaları ayarla ya tıklayıp google.com gir görünümden anasayfa düğmesini göstere bas değiştir e tıkla google.com gir

tamamdır.

• Aynı sorun bende de vardı çözdüm ve çözümü çok basitmiş.
    Masaüstündeki chrome explorer mozilla hangisini kullanıyosan sağ tık özellikler kısayolun sonunawww.znoo.net eklenmiştir.
    "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe"www.znoo.net gibi. Kısayolun sonundaki adresi sil sorun düzelecektir.
    Aynı şekilde görev çubuğundaki kısayoluda yenilemen gerekiyor.
    Eğer znoo dışında multi arama motoru gibi googleyi başka sitelere yönlendiren sayfalardan şikayetin varsa
    http://www.gezginler.net/indir/hijackthis.html bu programı indir internetindeki zararlı ve yararlı yazılımları gösterir google yazanları temizlersin sorunun düzelir.

• Ya da hic ugrasma tarayiciyi tekrar kur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkebasar kullanıcısına yanıt
    Ustad bu sayfayı bu metodla silebilirsiniz. aramasayfam yerine znoo.net olarak düzetip silebilirsiniz Burdan
  • hay allah ya. Burda yazan herşeyi denedim. Hiç biri çözmedi. Regedit yazıp aradım. Temizledim. Hala düzelmedi.
  • yapamamışsın birader.regedit ile ilgili işlemleri arkadaşlar anlatmış,düzgünce yap,bi yerde hata yapmışsın.
    Doğru yaptıysan düzelmemesi gibi bir durum olmaz.
  • Tarayıcının masa üstü simgesine sağ tıklayıp sildiğimiz yerewww.google.co.tr yazdım. Bu şekilde çözdüm. Ama regeditin içinde znoo.net diye arattığımda bi şey çıkmamasına rağmen açılıyordu sinir bozucu sayfa. Neyse şimdilik aştım.
  • Spyhunter 4 full sürümünü indirip taratın istenmeyen bütün anasayfaları, tarayıcıya bulaşmış olan böcekleri temizleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chelonian -- 6 Haziran 2014; 11:24:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: berkebasar

arkadaslar znoo.net diye bir sey ana sayfam oldu bunu nasil google cevirecegim ayarlardan google seciyorum ama olmuyor ne ypacagim

baslat>calistir> regedit e girin...

ctrl+f diyerek... start page yazarak , aratin... cikan sonucta eger ki sorun yasadiginiz internet adresi de yaziorsa , cift tiklayin bu adrese...www.google.com yazarak kapayin...

ardından

Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın ve özellikleri seçin.

Hedef sekmesindeki ”C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applica tion\chrome.exewww.v9.com/gls/gls_1327422345_716708” kısmı

”C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applicati on\chrome.exewww.google.com.tr” olarak değiştirin.

ve chrome ayarlarından sayfaları ayarla ya tıklayıp google.com gir görünümden anasayfa düğmesini göstere bas değiştir e tıkla google.com gir

tamamdır.

Ya abi bu sorun banada yaşandı yeter artık iyice virüsmü Hacker'mı belli değil her gelen geçen virüs bilgisayarıma neden saldırıyo yaaa lütfen daha kolay bir açıklama yapınız bu arada benim google choreme ve win 7

• berkebasar kullanıcısına yanıt
    Aslında bunu söylemek istemiyordum ama çok fazla uğraşmak yerine tarayıcını silip tekrar indir
  • Eyelles Jack kullanıcısına yanıt
    TARAYICINI SİLİP İNDİR
  • LPW kullanıcısına yanıt
    tarayıcını silip indir
  • Kesin Çözüm ACS indir Alet Çantasından Home Page Security Protection Ayarla Kimse değiştirimez [sen hariç]
  • Regeitte Ctrl + f yap znoo.net diye arat çıkan dosyayı sil bu kadar.
  •  znoo.net ana sayfa kaldirma!!

Bazı uzantılar (Saving wizard) kendini host'a atmaktadır.
  • ARKADAŞLAR KONUYU AÇALI NEKADAR OLDU KİM HORTLATTI BİLMİYORUM ALLAH CEZASINI VERECEK
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.