Şimdi Ara

Spotify Türkiye için geri sayım devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Spotify Türkiye için geri sayım devam ediyor

Dünyada önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan çevrimiçi müzik yayını, ülkemizde de yavaş yavaş yayılmaya başlıyor. Fransız Deezer'ın resmi olarak yayına başlamasının ardından Spotify da geri sayıma devam ediyor.

İsveç kaynaklı olan Spotify, 2008 yılından bu yana Avrupa ve ABD'de faaliyet gösteriyor. 21 milyon toplam kullanıcı, 6 milyon da ücretli kullanıcıya sahip olan Spotify, ülkemizde de işe alımlara başlamış durumda. Yönetici kadrosunu tamamlayan Spotify Türkiye, hali hazırda reklam sorumluları arıyor.

Hizmetin sunulabilmesi için gerekli lisans anlaşmalarının ardından platform resmi olarak ülkemizde yayına başlayacak. Ancak kesin bir lansman tarihi şu an için belirlenmiş değil. 

• sonunda :)

• ilk defa duydum

• 2 gün sonra mü-yap dava açar.

• Çıktıtğı gün " İndiremediğim müziğe para vermem! " diyen kişiler çoğalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cefakar. -- 17 Eylül 2013; 19:37:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deezer,Grooveshark,fizy...Hepsi hikaye.Sonunda derdime derman olacaksın Spotify :)

• İstanbulda yaşıyorum. Zaten kullanıyorum. Pek heyecanlanmadım :)

• şu dijital içerik satmadaki para hiçbişeyde yok ne hammaddeye gerek var ne tesise eden binlerce çalışana beleş para

• yıllardır proxy ile dns ile kullandığım uygulama. en iyi müzik uygulamasıdır, grooveshark, fizy, deezer vs.den 5 gömlek yukarıda. umarım ücreti de türkiyeye uygun yaparlar. imanım gevredi her ay 10 dolar vermekten.

• İnş fiyatlarıda uygun olur.Sabırsızlıkla bekliyorum.

• heleşükür .. 2 yıldır bekliyordum bu anı :D

• An itibariyle türkiyeden kayıt olup dinleyebilirsiniz veya daha önceden account açıp 2 haftalık süreyi geçirdiyseniz o accountlarlada türkiyeden girip dinleyebilirsiniz.
  • Şu an itibriyle Türkiye'ye girmiş bulunmakta. Premium 9.99 TL!

30 gün ücretsiz premium da veriyorlar. Kaç senedir bu haberi bekliyordum şahsen.

Spotify Türkiye için geri sayım devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 23 Eylül 2013; 22:18:53 >
  • Siteye ilk defa giriyorum hoşuma gitti güzelmiş baya.
  • Ohaa. Dün akşamdan beri almaya çalışıyordum ama bu Türkiye'ye gelmesinden pek umutlu değildim, Amerikan Paypal'ı ile falan denemiştim.Şansıma az önce faaliyete geçmiş. Deliriyorum şuan sevinçten.

Edit: Darısı Netflix'in başına.
    Edit 2: Saints Row 4 oyununun ana müziği bile var. Müzik yelpazesi gerçekten çok geniş. Daha önce Deezer kullanıyordum ama Spotify'da 10 dakika gezindikten sonra Deezer üyeliğimi iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanTR- -- 24 Eylül 2013; 0:08:36 >
  • Hayırlı olsun, yayına başladı.
    Herkesin haberi olsun diye bu güzel haberi sıcak fırsatlarda paylaşmak istedim fakat 10 saniye içinde "Yönetici" arkadaş tarafından silindi.
    Umarım doğru yerde paylaşılır, silen arkadaş tarafından.
  • Bende satın almayı düşünüyorum , şimdi albümleri indirebilirmoyuz birde çoğu şarkı bulunabiliyor mu ? Kullananlar cevaplarsa sevinirim
  • Bu programi ozel kilan nedir?Parali uye olmanin avantajlari nedir ve muzikleri indirebiliyormuyuz.Tabi kaliteside onemli wav veya flac kalitesindemi yoksa standart mp3 mu?

Bu programi hakikaten cok duydum ama tam olarak digerlerinde olmayipta bu programda olan ne var?Parali uye olacagimdan degil ama ayrintili bir inceleme yazisida bulamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Bende satın almayı düşünüyorum , şimdi albümleri indirebilirmoyuz birde çoğu şarkı bulunabiliyor mu ? Kullananlar cevaplarsa sevinirim

Premium olmanın en güzel özelliği, oluşturduğun listeleri "çevrimdışı kullanılabilir" olarak işaretleyerek daha sonra internete bağlı olmasan bile dinleyebilmen.

1 aylık deneme süren var, kullanmayı unutma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.