Şimdi Ara

Apple'ın Mac & iPad etkinliği 15 Ekim'de (?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın Mac & iPad etkinliği 15 Ekim'de (?)

Uzun süren sessizliğini geçtiğimiz hafta düzenlediği özel etkinlikte iPhone 5s ve 5c'yi tanıtarak bozan Apple'ın Mac ve iPad merkezli yeni etkinliğine bir aydan daha az bir süre kaldı

Fransız MacGeneration sitesinin, güvenilir kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Apple tatil dönemi öncesindeki son etkinliğini 15 Ekim'de düzenleyecek.

Apple'ın bu etkinlikte tanıtmasına kesin gözüyle baktığımız birçok ürün var. Bu açıdan geçen haftaki etkinliğe kıyasla çok daha yoğun bir gündeme sahip olacak olan etkinliğin Ekim ayında yapılması şaşırtıcı değil. MacGeneration sitesi de ortaya attığı birçok iddia doğru çıkan bir site olunca 15 Ekim iddiasının doğru olması kuvvetle muhtemel olmakla birlikte; ilerleyen zamanlarda bu tarihin doğru olup olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Apple'ın ekim ayında düzenleyeceği bu etkinlikte Mac tarafında Haswell işlemcili yeni nesil MacBook Pro, iMac ve Mac Mini ile kısa tanıtımı WWDC 2013'e damgasını vuran yeni nesil Mac Pro'yu tanıtması; iPad tarafında ise iPad Mini'nin tasarım çizgileriyle donatılmış 5.nesil iPad ile retina ekrana sahip 2.nesil iPad Mini'yi tanıtması bekleniyor. Apple'ın bu etkinlikteki asıl sürprizi ise yeni nesil Apple TV olacak (Bu konuyla ilgili detayları kısa bir süre önce yayınladığımız haberimizde sizlerle aktarmıştık.)

Editörün Notu: Yukarıdaki fotoğrafın tüm yasal hakları, Getty Images'a aittir.

• Soru işareti koymanıza gerek yok Apple la ilgili söylentilerin hepsi doğru çıkıyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7" android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))

• quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7 android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))

Tamam bende bir ipad kullanıcısıyım ama Applenin ipad için getirisini androidle kıyaslarken fakir kesimi tabiriniz çok yanlıs

• quote:

64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7" android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))

Çok mu Zenginsin.

• Haswell MBP GT670 ve üstü gelirse güzel olur. Hatta ben açıkçası GT680QM bekliyorum harici bir kart. Ya da 770 de olabilir.

• Bakalim apple bu sefer ipad ve ipad miniye retina ekran koyacak mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Bakalim apple bu sefer ipad ve ipad miniye retina ekran koyacak mi.

iPad ler zaten retina ekranlı

• Ipad Mini'ye Retina ekran gelir. Biraz da çerçeveyi daraltıp hafiflettiler mi tamamdır. Mac Mini'de değişiklik pek olmayacak. Alt tarafı Haswell gelecek ve HD grafikler! diyecekler.

• ipad mini retina olmaz olacaklar belli daha ince daha hafif daha ... bir de parmak izi
  • quote:

Orijinalden alıntı: qpiell

quote:

64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7 android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))

Tamam bende bir ipad kullanıcısıyım ama Applenin ipad için getirisini androidle kıyaslarken fakir kesimi tabiriniz çok yanlıs

Çok alıngan bir millet olmuşuzda haberimiz yokmuş. 7" fakir işi tablet tabirinin nesi yanlış? Fakir işi derken 50$ lık çin malı çöp tabletleri kastediyorum, fakir insanların kullandığı tablet demiyorum, fakir fukaranın tabletle ne işi olabilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: likonalite

quote:

64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7" android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))

Çok mu Zenginsin.

Çok mu fakirsin?
  • quote:

quote:

quote:

Çok mu Zenginsin.

Çok mu fakirsin?

Fakirlikle alakası yok, Ayrımcılık yaptığın için alıntıladım.
    Not: Avrupada Şef olarak çalışıyorum Para sıkıntım yok

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla 64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7 android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))
    Çok mu Zenginsin.
    Çok mu fakirsin?

Nedir bu marka fanatikliği, marka sevdası ?
    Fanatiklik yaparken insanları kesimleri ayırman, kategorize etmen çok yanlış !

• İyi ki beklemişim artık 64 bit koyarlar bunlara da

Bir de tahmin ekleyeyim: iPad mini renk renk olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 17 Eylül 2013; 14:24:46 >
  • Ipod touch güncellemesi gelir mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Ipod touch güncellemesi gelir mi acaba?

Gelmez. iPod touch 5. ensile birkaç hafta önce yein renk seçenekleri eklendi. Onlar adam akıllı erimeden yeni model süremezler.
  • eğer 64bit ile gelirse, telefonda çok da gözle görülebilir farkını hissedemeyiz belki ama ipadlerde 64bit müthiş durur diye düşünüyorum hele ki bi de 2gb ram koyarlarsa. gerçi ios'un fazla ram'e ihtiyacı yok ama iyi bi gövde gösterisi olur bu onlar için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla 64 bit ipad muhtemelen 2gb ram ile gelecek. Zaten muhtesem olan kullanim deneyimi bir adim daha ileri gidecek. Sonrada fakir isi 7 android tabletlerle bunu kiyaslayacaklar forumda :))
    Çok mu Zenginsin.
    Çok mu fakirsin?

Unutmus olanlara hatirlatmak lazim.Dunyada en cok satan tek model telefon rakibininde s4 oldugunu dusunursek eger satislara ki milyonlarca satistan bahsediyoruz dikkat ederseniz bu tur urunleri ozellikle Turkiye gibi ulkelerde sinif atlama araci olarak goruldugu icin genelde zenginlerden cok sizin deyiminizde fakirlerde gorebilirsiniz.Bugun dunyada cogu yine sizin deyiminizle fakir olmak kaydiyla bircok insanda herhangi bir apple urunu gorebilirsiniz.Apple cok eskiden oldugu gibi ayricalikli insanlarin kullanidigi bir urun olmaktan yillar once cikmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok mu Zenginsin.
    Çok mu fakirsin?

Unutmus olanlara hatirlatmak lazim.Dunyada en cok satan tek model telefon rakibininde s4 oldugunu dusunursek eger satislara ki milyonlarca satistan bahsediyoruz dikkat ederseniz bu tur urunleri ozellikle Turkiye gibi ulkelerde sinif atlama araci olarak goruldugu icin genelde zenginlerden cok sizin deyiminizde fakirlerde gorebilirsiniz.Bugun dunyada cogu yine sizin deyiminizle fakir olmak kaydiyla bircok insanda herhangi bir apple urunu gorebilirsiniz.Apple cok eskiden oldugu gibi ayricalikli insanlarin kullanidigi bir urun olmaktan yillar once cikmistir.

Fakir isi terimiyle fakirlerde iphone olmasinin ne gibi bir baglantisi var? Fakir diye marka var, gidin sacma sapan ofkenizi onlara kusun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.