Şimdi Ara

Ramos'tan Intel işlemcili 4 yeni tablet modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ramos'tan Intel işlemcili 4 yeni tablet modeli

Ülkemizde de tanınan bir marka olan Çinli Ramos, ülkesinde gerçekleştirdiği görkemli bir etkinlikle tamamının Intel işlemcilerden gücünü aldığı yeni Android tablet serisini duyurdu.

Daha önce de ARM ve Intel tabanlı işlemcilere tabletlerinde yer veren Ramos, yeni modellerinde Clover Trail+ platformunun amiral gemisi 2GHz saat hızında çalışan Atom Z2580 işlemcisini kullanıyor. Grafik birimi ise 533MHz hızında çalışan Power VR SGX 544. 

Modeller ekran boyutlarına göre isimlendirilmiş. Ramos i8 modeli 8 inçlik, Ramos i9 modeli 9 inçlik, Ramos i10 modeli 10 inçlik, Ramos i12 modeli ise 11.6 inçlik ekran boyutlarına sahip. Ramos i8 modelinde 1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi ve 1280x800 piksel çözünürlük yer alıyor. Diğer modellerin hepsinde 2GB RAM, 5MP çözünürlükte arka kamera, 16GB depolama kapasitesi ve Full HD ekran yer alıyor. Modellerin işletim sistemi Android 4.2.2.

Gelecek ay itibariyle satışa sunulacağı belirtilen modellerden Ramos i8'in beklenen fiyatı 199$ iken, Ramos i9'un fiyatı ise 279$.  

• Sevgili ekrem 71; bu tabletler ne tableti? Windows mu android mi yoksa donanimhaber os mu? Ne?

• orta şeker olmuş resimdeki cihazlardan en sağ taraftaki htc one

• quote:

Orijinalden alıntı: allking

Sevgili ekrem 71; bu tabletler ne tableti? Windows mu android mi yoksa donanimhaber os mu? Ne?

Ios tablet üreten yalnızca apple, windows tablet diye bir şeyin varlığı bile şüpheli, olsa bile bunu bu firma üretmez, geriye sence ne kaldı? Ben sana eleştri yapma demiyorum, yap ama hobi olarak yap.

Bu arada Atom Z2580 çift çekirdekli, hyper threading var.
    http://ark.intel.com/tr/products/70100/Intel-Atom-Processor-Z2580-1MB-Cache-2_00-GHz

• Pepe'den de bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allking

Sevgili ekrem 71; bu tabletler ne tableti? Windows mu android mi yoksa donanimhaber os mu? Ne?

Ukalalık yapıyım derken kendini rezil etmek böyle oluyormuş. İbretlik..

• Modellerin işletim sistemi Android 4.2.2

@ allking

• markayı ilk defa duydum intel işlemciler ise pek hazır değil gibiydi.şu uygun fiyatlı telefonlarıda bu ülkede görsek güzel olurdu.replika spot gibi cihazlar hariç.
  • bunlara gayet güzel windows kurulur, dual kullanılır.

• Ramos'tan Intel işlemcili 4 yeni tablet modeli

• Ramos diye tablet markası mı olur la? Oldu olacak Sergio Ramos,Cristiano Ronaldo vs diye tablet de üetsinler hay allahım
  • Sağdaki htc one ama üstünde i10 yazıyor

• Atom varsa ben yokum

• hd ekran neyine yetmiyor bu insanların full hd ekran yüksek performans kaybı
  • Grafik biriminin işlemciye entegre olduğunu da ekleyelim.
    http://www.youtube.com/watch?v=EW7mu96_wnk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.