Şimdi Ara

Sampiyon-Kostum Indirim ve Rotasyonu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.811
Cevap
16
Favori
86.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 08.04 - 11.04 Tum Serverlar icin Sampiyon ve Kostum Indirimleri ve 08.04.2014 - 4. Sezon 12. Hafta Ucretsiz Sampiyonlar guncellendi
  • Kötü Olmuş hiç yorick zac falan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Platina -- 9 Nisan 2014; 20:56:31 >
  • 5 te belli oluyordu.Bekliyoruz...
  • Uzun zamandır demir solari leona ve karadiken morgana bekliyorum inşallah çıkar artık
  • hala açıklanmadı bakıyorum bütün sitelere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

hala açıklanmadı bakıyorum bütün sitelere.

Neyse takipteyiz.
  • Sampiyon-Kostum Indirim ve Rotasyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoSpac -- 10 Nisan 2014; 17:24:25 >
  • Rework sonrası wandal twitch skinini tavsiye ederim çok güzel. AA si Gp 'nin Q su gibi ses çıkarıyor. Oynaması zevkli bir skin. Adc oynayanlar almalı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rework sonrası wandal twitch skinini tavsiye ederim çok güzel. AA si Gp 'nin Q su gibi ses çıkarıyor. Oynaması zevkli bir skin. Adc oynayanlar almalı bence.

Çok moralim bozuldu ya nede olsa ay başı geliyor diye hunharca tüm paramı harcadım nerdeyse rp çekersem para sıkıntısı çekebilirim.
    Bu yüzden bu kostümü alamıcam çok sevdiğim halde ne vardı ki 1 hafta sonra girseydi.
  • Lissandra alınacak durumda mı beyler ?
  • 11.04 - 14.04 Tum Serverlar icin Sampiyon ve Kostum Indirimleri guncellendi
  • Burdaki resimde vandal gözüküyor ama gangster indirime girdi.
    [simage]http://tr.leagueoflegends.com/sites/default/files/styles/scale_xlarge/public/upload/2014.04.11.articlebanner.champskinsale.jpg?itok=6-OaoKqR[[/simage]/b]
  • Haftasonu kaçta belli oluyor?
  • 8 de belli olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

8 de belli olacak.

Alıntılar mısın beni
  • Lissandra ne durumda, açsam pişman olur muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bangez -- 11 Nisan 2014; 20:01:33 >

Miss Fortune

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knee-Deep in the Dead -- 11 Nisan 2014; 20:01:22 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 11 Nisan 2014; 20:03:31 >
  • Safarı Cait limited skin. Satışta değil yani. Main i adc olanlar kaçırmasın bence. MF skini o kadar ahım şahım değil. Mafia olanı daha güzel.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.