Şimdi Ara

Sampiyon-Kostum Indirim ve Rotasyonu (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.812
Cevap
16
Favori
86.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gamesultan stoklarinda rp olmadigindan fizz i kacirdim. draveni alirim, haftasonunu bekleriz bi de temizinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28.03 - 31.03 Tum Serverlar icin Sampiyon ve Kostum Indirimleri guncellendi
  • Jaxn kullanıcısına yanıt
    fizz alıp ticket atabilirsin. 497 rp yi geri veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

arkadaslar popstar ahri veya tilkiatesi ve bıcakisi orianna alıcam bbunlar indirime girermi cok sabırsızlandım 2bin rp var bunları alsam 2 skin olcak ama indirim beklersem 4 tane alabilirim .ama soyle bisey de var 120 champ'ın yuzlerce skini var sizce napıyım

paket al popstar ahrinin olduğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliberko

indirim bittiği halde geri mi veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

quote:

arkadaslar popstar ahri veya tilkiatesi ve bıcakisi orianna alıcam bbunlar indirime girermi cok sabırsızlandım 2bin rp var bunları alsam 2 skin olcak ama indirim beklersem 4 tane alabilirim .ama soyle bisey de var 120 champ'ın yuzlerce skini var sizce napıyım

hocam nidale skini ve ww skini istemiyorun pahalu olur benim icin bu aksam indirimlerine bakiyim bi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaxn

quote:

Orijinalden alıntı: aliberko

indirim bittiği halde geri mi veriyorlar?

1 hafta içinde süren var diye biliyorum. çünkü benim arkadaş velkoz ve kostümünü aldı sonra paket olarak geri geldi. ticket attı 400 rp mi ne feri verdiler
  • Sampiyon-Kostum Indirim ve Rotasyonu

Resim aktif olunca indirimler belli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D37FC5D75 -- 28 Mart 2014; 17:07:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

quote:

hocam nidale skini ve ww skini istemiyorun pahalu olur benim icin bu aksam indirimlerine bakiyim bi

nebiliyim yüzlerce skin şampiyon var deyince alacğın fazla bişey kalmamıstır diye dedim ama bak ne kadar edicek

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbaros Hayreddin Paşa

Sampiyon-Kostum Indirim ve Rotasyonu

gerçekmi bu indirimler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

quote:

gerçekmi bu indirimler

evet gerçek
  • quote:

İndirimler rezalet.
  • Yok artık arkadaş ya.. Kha Zix indirimini sayabilen oldu mu ? O kadar mid herosu var , önceki ya da onun da öncesindeki mid indiriminde de Kha geldi .
  • Yarını bekle dıyenlere tesekkurler tam ıstedıgım skın ındırımde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirimler çok fena yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Yok artık arkadaş ya.. Kha Zix indirimini sayabilen oldu mu ? O kadar mid herosu var , önceki ya da onun da öncesindeki mid indiriminde de Kha geldi .

Yemin ediyorum bu indirimler ancak master yi ile feedlemekten sıkılıp rp ile kha alıp jungle yaparak feedleyecekler için.Yeter vallahi yeter her 3 haftada bir kha indirime ve free'lere giriyor.Ortalık kha'zix feeder doldu!
  • Yeter Artık bence.
  • khazix yeter bence ziggs kostümü bekliyorum aylardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Yok artık arkadaş ya.. Kha Zix indirimini sayabilen oldu mu ? O kadar mid herosu var , önceki ya da onun da öncesindeki mid indiriminde de Kha geldi .

Yemin ediyorum bu indirimler ancak master yi ile feedlemekten sıkılıp rp ile kha alıp jungle yaparak feedleyecekler için.Yeter vallahi yeter her 3 haftada bir kha indirime ve free'lere giriyor.Ortalık kha'zix feeder doldu!

Alıntıları Göster
    Al benden de o kadar her mid haftasında kha zix kostümü indirime sokuyolar 100 küsür şampiyon var yeter be bu kadar da olmaz iş bilmez herifler

• Meka Kha’Zix kadar indirime giren bir kostüm hatırlamıyorum böyle üst üstte.Bende desteğe mesaj attım 83 rp eksik tamamlar mısınız diye bakalım ne diyecekler.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.