Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) ön inceleme 'Android dünyasının en güçlü tableti'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear ile birlikte tablet bilgisayar pazarına yönelik modeli Galaxy Note 10.1'in tasarımı ve donanımı yenilenmiş 2014 versiyonunu da tanıttı. Her iki açıdan da Galaxy Note 3'ten izler taşıyan tablet, 3GB RAM ve Snapdragon 800 işlemcisi gibi detaylar ile tablet pazarındaki en güçlü Android çözüm olmayı başarıyor. Samsung'un yeni tabletine ilişkin merak edilen tüm detaylar, Erdi Özüağ'ın sunumuyla bu videomuzda. 

• S pen uygulamasını oldukça beğeniyorum. Samsung gerçekten bu ürünle teknolojisini bir adım ileriye taşımış. Şahsen tablet almam için bir sebep yoktu. Ta ki note serisine kadar. Fiyatları alınabilir seviyeye gelince tercih edilebilir.

• 1920 x 1080 nelerine yetmiyor anlamıyorum !!!
    Tam snap800 + adreno330'un doruklarına ulaşalım derken...

• gideri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözünürlüğü downgrade etmek mümkün mü?

• Full HD yap kasmasın oyunlarda işte of.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a7v8x -- 15 Eylül 2013; 16:22:37 >
  • Konu dışı ama 2. Nesil Nexus 7 incelemesinin acelesi yok. 3. Nesil ile beraber falan yaparsınız..

• Çok güzel olmuş keşke fiyatlar artık 1000 tl altına düşsede pclerden kurtulsak.sırf internete giren insanlar için koskoca masaüstülerden kurtulmanın en güzel yolu.

• Bende geçen sene aldıgım note 10.1 var ve buna güncelleme vermiyor hala 4.1.1 var üstünde ve sıkmaya başladı samsung s3 ile beraber kullandıgım tablet allcast share özelliğiyle kullanılıyordu s4 ile kullanamıyorum neden çünkü onun güncellemesini vermedi bu ne saçma bir iştir samsung tamamen gözümde bitti

• ilk önce galaxy note 10.1 mi galaxy tab 10.1 mi ona karar verseniz ?

• Full HD nin üstü şuan gereksiz kasmalar yaratacaktır. Full HD yeter de artar bile
  • ERDİ reyis videonun sonu güzel olmuş

• 600-700 TL ederi var.

• Harika olmuş

• oyun oynerken pc deki gibi çözünürlüğü düşürme gibi bir özellik olsa süper olurdu.
    google nasıl düşünemedi bunu hala hayret.

• quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Konu dışı ama 2. Nesil Nexus 7 incelemesinin acelesi yok. 3. Nesil ile beraber falan yaparsınız..

inceleme yapılmıştı zaten hatıladığım kadarıyla

• samsung citayı yükseltti.

• quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Konu dışı ama 2. Nesil Nexus 7 incelemesinin acelesi yok. 3. Nesil ile beraber falan yaparsınız..

http://www.donanimhaber.com/tablet-pc/haberleri/Googlein-yeni-nesil-Nexus-7-tabletini-kutudan-cikariyoruz.htm

• İlk çıkan samsung tableti almıştım, aynı boyuttaki kodunu bilmiyorum, ama hala takır takır çalışıyor en ufak bir problem yok, günde 7 8 saat giriyorum neredeyse

• İnternet tarayıcısında açtığınız dh videosu ne kadarda akıcı. Nedense hiç dedğinmemişsiniz o konuya... Bu android surumu ilerledikçe dahada çok kasmaya başlıyor sanırım tam tersi olması gerekirken

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.