Şimdi Ara

Puffin Web Browser, iOS 7 desteğiyle güncellendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Apple'ın 18 Eylül tarihinde kullanıma sunacağını açıkladığı yeni işletim sistemi iOS 7 için uygulama geliştiriciler de güncelleme çıkartmaya devam ediyor. Bu desteği veren geliştiricilerinden CloudMosa, Puffin Web Browser isimli internet tarayıcısını 3.2.2 sürümüne güncelledi. 

Özellikle bulut üzerinden çalışan Adobe Flash desteğiyle uzun zamandır iOS kullanıcıları tarafından popüler oranda tercih edilen Puffin Web Browser, içerisinde kolay kontrol amaçlı fare simülatörü, farklı temalar, birçok paylaşma seçeneği, sitelerin hem mobil hem de masaüstü sürümlerini açabilme ve farklı cihazlar arasında senkronizasyon yapabilme gibi destekler ile geliyor. Yapılan 3.2.2 güncellemesiyle iOS 7 desteğine kavuşan uygulama, bu güncellemenin iOS 7 işletim sistemine geçilmeden önce yapılmasını tavsiye ediyor.

Güncellenen Puffin Web Browser internet tarayıcısına buradan 5,49 TL fiyat etiketiyle ulaşabilirsiniz.

• Bi aralar kullanırdım flash desteği var diye .

Ama harbi Apple'ın dediği gibi flash'a ihtiyacım kalmadı . Dİğer siteler mobil içeriklerle hertürlü desteği veriyor zaten .
  • Puffin eski performansından çok uzak. Eskiden flashlı içeriği hemen gösterirdi şimdi donuyor, takılıyor , geç açıyor vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Bi aralar kullanırdım flash desteği var diye .

Ama harbi Apple'ın dediği gibi flash'a ihtiyacım kalmadı . Dİğer siteler mobil içeriklerle hertürlü desteği veriyor zaten .

Safari dışında hiçbir program içime sinmiyor ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Bi aralar kullanırdım flash desteği var diye .

Safari dışında hiçbir program içime sinmiyor ya

Aynen Chrome bile içimi sinmiyor

• chrome bence oldukça kaliteli ve hızlı ancak puffin çok acil durumlarda kullanılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

chrome bence oldukça kaliteli ve hızlı ancak puffin çok acil durumlarda kullanılabilir

İş gereği vs. Mecbur kullanıyorum da ben chrome u da sevemedim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puffini ben beğenmedim hızlı biraz ios 7 ile safari tavan yapar süper olmuş

• Dolphin'i kullaniyorum ben bence daha iyi. Chrome'dan daha akici ve kullanmasi kolay. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.