Şimdi Ara

Battlefield 4 Betası İçin Tarih Verildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Battlefield 4'ün geçtiğimiz dönemde açıklanan açık betası adına beklenen tarih duyurusu geldi. Electronic Arts ile DICE, Battlefield 4'ün betası için tarih verdi.

Belirtilenlere göre Battlefield 4'ün betası, 1 Ekim tarihi itibariyle başlayacak. Oyunun 1 Ekim'de başlayacak olan betası PC, PS3 ve Xbox 360 için düzenlenecek ve beta herkese açık olacak. Şu an için EA'den Premium üyelerine ve Medal of Honor: Warfighter sahiplerine özel yapılacak beta adına herhangi bir bilgi gelmiş değil. Resmi bilgiler yakında paylaşılacaktır.

• Önlerden yerimizi alalım o zaman

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dadamdamdadamdam sesi şimdiden kulaklarımda yankılanıyor, sefere gidecek gibiyim.
  • quote:

Premium üyelerine ve Medal of Honor: Warfighter sahiplerine özel yapılacak beta adına herhangi bir bilgi gelmiş değil.

27 Eylül gibi başlar herhalde.
  • EA az açıkgöz değil.

önce:MOH:W Pre-orderlara özel olacak.
    sonra:BF3:Pre'lere de açık olacak.
    şimdi:Herkese açık olacak.

Sıçtı sıçtı.
  • Tam da benim doğum günüme denk geliyor . :D valla EA'ın bana doğum günü hediyesi :D :D
  • Şu boktan medal of honor oyununu bir nevi bf 4 betası için almıştım, elimizde patladı iyi mi :)

• beleşçiler sıraya girsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

EA az açıkgöz değil.<br> <br> önce:MOH:W Pre-orderlara özel olacak.<br> sonra:BF3:Pre'lere de açık olacak.<br> şimdi:Herkese açık olacak.<br> <br> <br> Sıçtı sıçtı.

İki çeşit Beta var Open Beta ve Exclusive Beta . Sana Premium alırken falan diyordu Access Exclusive Beta diye ama sen bakmamışsın sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

EA az açıkgöz değil.<br> <br> önce:MOH:W Pre-orderlara özel olacak.<br> sonra:BF3:Pre'lere de açık olacak.<br> şimdi:Herkese açık olacak.<br> <br> <br> Sıçtı sıçtı.

dostum moh ile premium konusunda haklısın fakat açık beta konusunda yanıldın maalesef.2 çeşit beta olucak özel beta ve açık beta özel beta açık beta'dan önce olacak.ve sayılı kişiler girecek daha sonrada açık beta'ya beleşciler girecek :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.