GENERAL MOBİLE DİSCOVERY YOUTUBE VİDEO SORUNU
6 Cevap1006 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

77 Mesaj
14 Eylül 2013; 2:40:54 

Telefonun kendi tarayıcısıyla youtube'un masaüstü sürümüne giremiyordum, bu nedenle chrome indirip kurdum. Chrome ile masaüstü sürümüne girebiliyorum fakat bu kez de videolar açılmıyor. Videoların başlat tuşuna bastığım halde hiçbir tepki alamıyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim? (Mobil sürümde video oynatmada sıkıntı yok.)

77 Mesaj
14 Eylül 2013; 5:01:15 

77 Mesaj
14 Eylül 2013; 14:13:18 

2730 Mesaj
14 Eylül 2013; 14:17:02 

chrome da flash yok ondan açılmıyor olabilir youtuse html 5 sürümünü deneyin her videoda yok oda

Pasif Antisosyal

2333 Mesaj
14 Eylül 2013; 14:58:38 

Cihazda Flash Player yüklü değil...kendi Steroidden veya kurulmazsa, aşağıda verdiğim siteden direkt indirip kurun
bu sayede cihazda full Flash Player destekli hale gelir......Her türlü flash içeriği açarsınız.

Tarayıcılar içerisinden Flash eklentilerini açık etkin hale getirmeyi unutmayın....

buradan indirin

http://helpx.adobe.com/...sh-player-versions.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 14 Eylül 2013; 16:46:13 >

386 Mesaj
14 Eylül 2013; 15:25:38 

niye uğraşıyorsunuz markette youtube uygulaması var google'a ait.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

F_s_M

1217 Mesaj
14 Eylül 2013; 15:41:37 

quote:

Orijinalden alıntı: nbaps3

Telefonun kendi tarayıcısıyla youtube'un masaüstü sürümüne giremiyordum, bu nedenle chrome indirip kurdum. Chrome ile masaüstü sürümüne girebiliyorum fakat bu kez de videolar açılmıyor. Videoların başlat tuşuna bastığım halde hiçbir tepki alamıyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim? (Mobil sürümde video oynatmada sıkıntı yok.)

Storeoid den adobe air ve adobe flas player indir kardes yoksa telefondan verim alamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Diğer Android Telefonlar » GENERAL MOBİLE DİSCOVERY YOUTUBE VİDEO SORUNU
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.142