Şimdi Ara

Intel, NUC cihazını Haswell işlemcilerle yeniledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Intel, NUC cihazını Haswell işlemcilerle yeniledi

Intel'in masaüstünde tüketicilere kolaylık ve taşınabilirlik sağlamak amacıyle geliştirdiği NUC cihazını sizlere duyurmuş ve incelemesini de yapmıştık. Gigabyte BRIX gibi Intel de NUC cihazını Haswell işlemcilerle güncelledi.

NUC Kit D54250WYK şeklinde adlandırılan yeni sistemde Intel'in anakarta lehimli Core i5-4250U işlemcisini kullandığını görüyoruz. İşlemci Turbo Boost Technology 2.0 ile hız aşırtılabiliyor. İki SO-DIMM yuvası ile 16GB'a kadar 1600MHz RAM desteği sunulurken, HD 5000 grafik birimi ile tatmin edici grafik performansı sunuluyor.

Ön ve arkada USB 3.0 girişleri, USB 2.0 girişleri, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4a, Ethernet, kızılötesi şeklinde bağlantılar bulunuyor. Bir adet tam uzunlukta mSATA destekli mini PCI Express ve bir adet yarım uzunlukta mini PCI Express yuvası mevcut. Intel'in yeni NUC cihazlarını nasıl bir fiyat etiketi ile piyasaya süreceği bilinmiyor.  

• Donanıma göre max. 500$ diyorum.
  • Bu cihazlarda oyundan çok medya oynatma başarısı ve pratikliği önemli olur. Sadece donanım çıkarmakla olmaz.
    Medya için kablosuz kumanda imkanı sağlayan pratik yazılım seçenekleri de sunmalılar bence. Oyuncular ya konsol kullanır veya oyuncu pcsi toplarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Donanıma göre max. 500$ diyorum.

250$

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Donanıma göre max. 500$ diyorum.

250$

O zaman iyi satar cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intel'in bu tür yongaları hep fahiş fiyattan olmuştur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.