Şimdi Ara

The Blacklist (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
55.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay vay vay neler oluyor neler. Dizi yine son 5 dakikada kalitesini konuşturdu.

İlk sezonda yahnicinin albümünden aldığı kız, FBI veritabanından (yanlıs hatırlamıyorsam) bulup pesine düştüğü kız demek ki Berlin'in kızıymış. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak
  • JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Oha bee kötü oldu lan bu
  • 80 gün nedir ya.Neyse ki ben daha 4. bölümdeyim.Yine de çok uzun zaman.
  • Guzel bolumdu ama 850 tane daha soru geldi diziye. Gittikce derinlesiyor konular, cizgisi bozulmazsa efsane olacak bu dizi. Neden izleyicisi az anlamiyorum.

Ocaktan sonra gorusmek uzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatmin edici bir ara öncesiydi fakat birçok soru daha eklendi diziye.

Red Berlin'i neden öldürdü? Onunla bir işi kalmadıgı ve bu saatten sonra sadece tehdit olacagını düşündüğü için mi? Ayrıca Tom ile Red'in dizide daha önce belirtilmeyen bir ilişkileri var galiba?
  • Bu bölüm final,dizi bitti deselerdi gıkım çıkmazdı vallahi. ( 80 gün nasıl geçecekse artık )
    İlk bölümden beri bu diziye çok güveniyordum, sıkıcı sıradan bir FBI dizisi algısı yarattı sanırım insanlarda. Neyseki yüzümüzü kara çıkarmadı. Bu dizinin keşfedilmesi lazım,patlar gider sonrasında.
    Ve tabii en çok merak edilen soru herhalde şu.
    Yok artık be arkadaş Tom ile Red ne alaka?
    The Blacklist

• Bu dizinin ilk 5-6 bölümünü izleyen cogu kisi bu ne ya bi adam suclunun isimlerini veriyor bunlar da gieip yakaliyo der. Ama 1.sezon sonuna dogru ve özellikle 2.sezonda senaryo anlamında da çok derinlik kattılar diziye. Her hafta yeni bölümünü 4 gözle beklediğim dizilerden biridir Blacklist.

• Ne ara finaldi be arkadaş

• ara final resmen coşturdu bizi, hele o son sahne yok mu.
  • Gittikçe konu derinleşiyor, ilgi çekici oluyor.
    Ara final çok güzeldi, şimdi gel 80 gün bekle.

Tom ile Red arasındaki ilişkinin E.Keen'in dizideki resmi babasının öldüğü gün, hastane bahçesinde yaptıkları bir kaç cümlelik konuşmadan sonra başladığını düşünüyorum.
    Bir süre sonra Red, Tom'un Berlin'in adamı olduğunu öğrenmiş olabilir ve ikili oynaması için onu zorlamış olabilir.

Tom'un zamanında Keen'i aldatır gibi yaptığı Berlin'e çalışan bir diğer eleman vardı, kızıl saçlı bir hatun. O öldü mü ben mi kaçırdım? Nerelerde şuan?

• tavsiye eder misiniz ? Person of interest ile buna başlamayı düşünüyorum.Person ilk bölümün yarısını izledim güzele benziyor indiriyorum. Bu dizi nasıl acaba srükleyici mi ? ilk bölümünün yarısını falan izledim ama çok etkilemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

tavsiye eder misiniz ? Person of interest ile buna başlamayı düşünüyorum.Person ilk bölümün yarısını izledim güzele benziyor indiriyorum. Bu dizi nasıl acaba srükleyici mi ? ilk bölümünün yarısını falan izledim ama çok etkilemedi.

2. Sezon efsane. Kesinlikle basla. Izledigim en underrated dizi diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Gittikçe konu derinleşiyor, ilgi çekici oluyor.

Tom ile Red arasındaki ilişkinin E.Keen'in dizideki resmi babasının öldüğü gün, hastane bahçesinde yaptıkları bir kaç cümlelik konuşmadan sonra başladığını düşünüyorum.
    Bir süre sonra Red, Tom'un Berlin'in adamı olduğunu öğrenmiş olabilir ve ikili oynaması için onu zorlamış olabilir.

Tom'un zamanında Keen'i aldatır gibi yaptığı Berlin'e çalışan bir diğer eleman vardı, kızıl saçlı bir hatun. O öldü mü ben mi kaçırdım? Nerelerde şuan?

Tom öldürdü onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Gittikçe konu derinleşiyor, ilgi çekici oluyor.

Tom öldürdü onu.

Jolene. Çalan şarkı da çok güzeldi.http://www.youtube.com/watch?v=C37sJenq_KA

• Bölüm iyiydi son sahne şaşırttı 80 gün çokk
  • Ara final harbi güzel bölümdü. Dizi 2.sezonuyla bildiğin evrim geçirdi. İlk sezonu ile 2.sezonu farklı dizilermiş gibi o derece çıtayı yükseltti.

Alan Fitch, dizinin sonraki bölümlerde şekillenecek olaylarla ilgili güzel ipuçları verdi. Sadece dalga dalga gelecekler Red'in üzerine. Böyle olursa daha güzel şeyler çıkacağına eminim.

Bu arada dizide çok sağlam şarkılar var. Youtube'dan playlistlerine bakmanız şiddetle tavsiye edilir :))
  • Son bölüme gelen açsın

Beyler 7.bölümü bitirdim az önce Ressler ve Elizabeth arasında bişeyler oluyor mu
  • Dizi inanılmaz ya

2x8

Berlinin Red tarafından bu kadar basit ve hızlı öldürülmesi Fich in korkunç sonu Tom un Red ile çalışması karakterlerin diziye mükemmel oturtuluşu gerçekten mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

Son bölüme gelen açsın

Beyler 7.bölümü bitirdim az önce Ressler ve Elizabeth arasında bişeyler oluyor mu

Olacak gibi ama şuan değil. Elizabeth hala Tom'u seviyor gibi

• The Blacklist

bilmeyenler için : ultron'u james spader (reddington) seslendiriyor
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.