Şimdi Ara

The Blacklist (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
55.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malik'in tipten falan köstebek olması beklenen bir şeydi ama ben o koca, egoist ve ukala karıdan da kuşkulanmıştım. En azından Malik'in aksanı iyi
  • beyler yeni bölümler başladığından beridir yani bahar finalinin bitiminden beri hiç bakmadım şimdi 2 bölüm mü var izlemediğim ?
  • Mükemmel bir bölümdü.

Diane'in yaptığından şüphelenmiştim. Red'in gerçeği sen biliyorsan bilen başkaları da vardır diyerek onu öldürmesi gerçekten etkileyiciydi. Belki de hayatı boyunca peşinde koştuğu sırrı sonunda yakalamıştı. Bakalım neler olacak.
  • Bölüm güzeldi... 10/8
  • İzleyince editleyeceğim şu an şehir dışındayım.
  • Önerir misiniz arkadaşlar yarın otobüste giderken izlemeyi düşünüyorum.
  • Sıkıcı gibiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zamanki gibi iyi bir bölüm. Soru işaretleri git gide artıyor. İleride daha da kaynar bu dizi.
  • Yeni başladım.6.bölüme kadar geldim.Person Of Interest'te çok benzetiyorum hikayenin gidişat şekline.
  • 13.bölüm

Bizim agent in bebekten vazgeçeceği belliydi tabikide.

Adamlar ne sistem kurmuş vay canına tavuk yetiştirir gibi o ne abi öyle kan akışım yavaşladı olayı görünce.
    Nasıl doktorlar var öyle şerefsiz herifler.Adamda gitmiş her çocuğa kendi spermini vermiş.Artık benim işim bitti benim bir parça birçok evde var diyor

Red insanları çok iyi kullanıyor akıllı adam.

Şu yaşlı kadının tipini beğenmemiştim zaten öldüğü iyi oldu.Bu red in ailesine ne olmuş acaba?Kadını çok konuşuyorsun diyip vurması onunda sen beni vuramazsın diyişi komikti :)

Bu malik ne olacak bakalım.Cooper olayı çaktı gibi ama son sahnelerde evine git falan dedi ben mi birşey kaçırdım?

• 14. bölüm niye yayınlanmadı henüz bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

14. bölüm niye yayınlanmadı henüz bilen var mı?

1 ay daha ara verilmiş bölüm 24 şubatta
  • Güncele yetiştim.Dizide gitgide bir gizem koymaları çok güzel ve arada iyi kurgular var.Red'i oyunculuğu da mükemmel.14.Bölümü 24 Şubata atmışlarsa bomba gibi bir bölüm geliyor demektir.
  • Ekşi de şöyle bir detay yakalamışlar:

• İlginç,dikkatimi çekmemişti.Detayı yakalayanı tebrik etmek lazım.
    @AdiqeCaLe
  • Bu hangi bölümde oluyodu? Unutmuşum isim de kimin ismi?
  • 6.Bölümde olmuş
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    biraz geç cevap oldu ama o bölümde telefonun sahibi türk elçiliğinde ateşe idi yanlıs hatırlamıyorsam telefonunun türkçe olması çokta şaşırtıcı değil
  • KaZooM kullanıcısına yanıt
    Ekşicinin şuçu beni inandırdı
  • Yeni bölüm ne zaman beyler ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.