Şimdi Ara

The Blacklist (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
55.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşey iyice çıkmaza doğru gitti son bölümde.Dizi müthiş ilerliyor.
  • Yorumlar doğrultusunda yarın başlıyorum, umarım güzeldir
  • Frederick için ne istersen söyle...
    ...ama birisi, değer verdiği
    tek bir kişiyi kurtarmak için...
    ...tüm dünyayı yakmayı göze almış.
    Böyle bir adamı ben anlarım.

Ben de anlıyorum Red Reyizzz.

Bölüm harikaydı. Biraz Fringe tadı vardı hatta hatta adı bile geçti.
  • Son bölüm çok iyiydi. Her yeni bölüm ünlü oyuncuların konuk olması daha iyi oluyor. House'tan Wilson, Dexter'dan Batista...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 5 Kasım 2013; 23:54:14 >
  • ne ara yeni bölüm çıktı yav
  • 7. bölümde süperdi. Buraya yazıyorum efsane olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi umduğumdan çok daha iyi gidiyor
  • 7.bölüm fena değildi özellikle sonu bence keen ile çok fazla ipucu verdi bence apaçık ortada umarım bir ters köşe olur onun haricinde

Redd in unutmak için o evi satın alıp patlatması özellikle beni çok düşündürdü altından bişeyler çıkacak gibi ama kardeşim ya o patlama nedir öyle diziye hiç yakışmamış aşırı amatör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 7 Kasım 2013; 23:47:02 >
  • 4 bölümü bir çırpıda izledim, diziyi bırakamıyorum felaket bağlıyor. Son zamanlarda izlediğim en iyi dizilerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

4 bölümü bir çırpıda izledim, diziyi bırakamıyorum felaket bağlıyor. Son zamanlarda izlediğim en iyi dizilerden.

Kendisine benzeyen White Collar'dan daha başarılı buluyorum
  • Dizide her bölüm farklı bir olay mı işleniyor yoksa her bölüm birbirinin devamı şeklinde mi?
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    devamı hemde baya bi devamı yani izle görürsün güzel dizi

edit: Orphan black konusu zannettim yanlış oldu cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 9 Kasım 2013; 17:35:51 >
  • Güzel dizi konusuda güzel de kız beni sıkmaya başladı
  • İzlemeye devam ileride daha güzel olacak herşey ayrıca sıkılacak bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Dizide her bölüm farklı bir olay mı işleniyor yoksa her bölüm birbirinin devamı şeklinde mi?

Her bolunde hem farkli bir aksiyon hem de seri bir gizem var. Aksiyon bolum ilerledikce aciliyor ama gizem daha da derinlesiyor.

• Red'in kızı elizabeth çıktı arkadaşlar.Böylece bir soru işareti gitti.Size daha önce 9.bölüm kırılıma noktası olacak demiştim bir sonraki bölüm 9.bölüm dikkatle izlemeniz dileğimle.
  • Dizi hakkaten harika ufak detaylar ıvırzzivir gibi değl bbildiğin gerçekhayat gibi ilerliyor en sevdiğim olayı bu.

• Son bölüm neydi öyle ya
    Psikopat Red arkadaşını öldürdü
  • Fragmanı izleyince bölümü unuttum
    Dizi gerçekten enfes bir tada ulaştı.

Yeni reyizimiz!

The Blacklist
  • Drama yüklü bir bölümdü. Ama beğendim yine de. Başlamamış olana tavsiye edilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.