Şimdi Ara

The Blacklist (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
55.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.bölümdeyim. henüz tüm olayların bir ana konuya bağlanma bölümüne gelemedim, vardır heralde öyle bir bölüm ama bu birbirinden bağımsız gözüken bölümler bile çok sıkmıyor gayet güzel gidiyor. poi'nin ilk sezonu da böyleydi mesela ama çok sıkıcıydı. olaylar bir şeye bağlanınca dizi çok farklı bir hal alacaktır büyük ihtimal, beklediğim gibi olursa baya sağlam olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Ocak 2016; 1:03:49 >
  • 9 bolum acayipppp guzeldi red sonda yine yaptin yapicagini 😭

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix te türkçe altyazı oldugu ıcın bır bakayım dedım ilk bölüm çok fena sardı bu akşam 2.bölümüne bakacağım
  • Diziler tatildeyken ilk sezondan başladım güncele kadar geldim. Gerçekten çok güzel bir dizi. İlk bölümler genelde birbirinden bağımsızdı ancak belirli bir konuya bağlanınca çok daha sarmaya başladı şiddetle tavsiye ederim. Belki tek olumsuz yanı Elizabeth Keen'in oyunculuğu daha iyi olabilirdi. Gerçi 3. sezonda ilk sezonlara göre çok daha iyi bir oyunculuk sergiliyor.

Aradan sonra gelen 9. bölüm efsaneydi epey gerildim izlerken.
    Sonda boş mezara Aram'ı çağırınca herhalde Aram'ı vuracak sandım :D

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Cabal'dan kurtulun artık gerçekten gına geldi. Hele o siyahi adam. Her dakika tokat atılası bir tipi var zaten
  • ilk sezonu bitirdim, son 2 bölümü çeviren arkadaşa sövdüm

el kesme mevzusunu başından beri "kendi" olarak çevirmiş nedense. başta fbi'in anladığı şekilde çevirip, fbi durumu anladıktan sonra "kendi" olarak çevirmesi gerekiyordu. bende diyorum bunlar niye anlamıyor böyle kelime oyunu olması da garip olmuş gerçi.
    bunun dışında güzeldi sezon, red'in, liz'in babası olduğunu düşünmemiş için ellerinden geleni yapıyor senaristler. son sahnede yanıkları göstermeleri iyice artırdı bu ihtimali. bi açıklığa kavuştursalar artık fena olmayacak

bu arada yazmayı unutmuşum, berlin karakteri hiç beklediğim gibi olmadı. bu kadar büyütüldükten sonra tip olarak da daha genç/zeki görünümlü (saçma oldu ama sherlock'ta ki moriarty tam demek istediğim tip oluyor ) bir karakter bekliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 16 Ocak 2016; 18:40:15 >

• 10 bolumu izleyen varmi ? son sahne muthisti May September 😍 .Hala redi lizin babasi sananlar var aramizda 😅😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isabella90 -- 15 Ocak 2016; 10:46:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Yeni bölüm 7 Ocakta yayınlanacak.

Halen bir yerde yeni bölümü göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizilab'a gelmiş geçen haftaki bölüm(3*9) , bu haftaki bölüm(3*10) de altyazı gelince eklenir herhalde.

• 3*10

Üç sezondur izliyoruz ama hiç bir zamana Red'in tam olarak neyin peşinde olduğunu öğrenemeyeceğiz sanırım . Tam Cabal'i hallettik derken içerden koltuğu kaptı , dizi bundan sonra nereye gidecek merak konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 16 Ocak 2016; 0:15:51 >
  • Muhteşem bir dizi.Hakettiği değeri görmüyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda ilgi görmese de Amerika'da görüyor 4.sezon onayını almış. James Spader'ın şu performansla ödüllere nasıl aday olamadığını anlamıyorum gerçekten, adam tek başına sürüklüyor diziyi resmen.
  • son bölümden sonra dizide konu kalmadı
  • 2x9 ve 2x10'u izledim bugün, dizinin şu ana kadar ki en kaliteli bölümleriydi. hele 2x10'da megan boone'in performansı harikaydı

tom'da red'in adamı çıktı ya ona şaşırdım, gerçi daha tek cümle duydum ama hayırlısı.
  • 3*11 in 2 gündür altyazısı çıkmadı ya
  • Başlıyorum. Bakalım güzel mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi süre daha haftanın olayı tarzı bolumler izleyeceğiz anlaşılan , daha üst bi konuya nasıl bağlayacaklar merak ediyorum.

Liz'in sarışın haline bayag alışmıştım , tekrar boyayinca bi garip geldi

• 3*13

Güzel bölümdü , Red'in gecmisiyle ilgili olan kısımlar özellikle güzeldi. Ek olarak Red'in son dakikalarda çıkıp anti-hero tarzı birilerini infaz etmesi falan diziye ayrı bi hava katıyor. Adam tek başına taşıyor diziyi resmen

• [/Yeni bölümlerden red'in geçmişini anlatıcaklar ve nereden nereye gelgiğini anladığım kadarıyla]
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.