Şimdi Ara

The Blacklist (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
55.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena başladı bi bu bide gotham aga

• Yine heyecan dolu bir başlangıç 😉

• Yine çok iyiydi.
  • 10 numara 5 yıldız, klişeler vardı elbet ama, sondaki klişe beklenmedikti. :D

tünel şeysini daha girerken tırı görüp dedim aynen çıktı. :D

ajanlar ise 4-5 dk da çözdü.

açı farkı elbette var.
  • 3x2'nin çevirisine başlanmamış bile henüz.
  • bu dizinin Kitabı varmı The walking Deadın kitabı oldugu gibi the strainin mesela böle dizilerin kitaplarını almayı düşünüyorum kitapları olan dizileri yazan olursa iyi dua alır benden. :)
  • 3*2

Tom'u hiç beklemiyordum, ne alaka geldi çözemedim. Red'in sondaki konuşması da bayağı iyiydi. Dembe'in basındaki eleman da en az sezon ortasına kadar gider, ara öncesi son bölümde işi çözerler gibi.

Sondaki Şarkı:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aga adamlar yapıyor hakikaten, yine müthiş bölüm.1 dakikasında bile sıkılmadım.

Keen ölüme doğru giderken, Reddington işe el koydu yine kurtardı.Sonrasında orada ki dükkandan kaçışları mükemmeldi.

Ve iki haftadır bölüm sonlarında müthiş müzikler kullanıyorlar.

• dizi çok iyi gidiyor 3x2 de harikaydı özellikle sondaki konteynır

• dizi şuan piyasadaki en dizi olabilir kurgu cidden çok iyi özellikle son bölümdeki denizci muhabbeti sonra olanlar filan
  • Raymond Lizin ödülümü yoksa Cezasimi odulumu bilemedim kizin hayatina girdiginden beri cekmedigi kalmadi
    Bu arada 2 bolum son sahnede artik baba masali biter diye umuyorum boyle baba kizmi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isabella90 -- 16 Ekim 2015; 22:54:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [A]narchy kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2 deyim. allahım 1 sezon o kadarmı uzun sürerdi. 22 bölüm nedir aga türk dizisi gibi.

masrafları aynı şekilde 1 bölümü kaliteli çek 11-13 bölüm yap 1 sezonu.. o zaman efsane olurdu.

gereksiz uzatmalar var ama. severek izliyorum halen. red sağlam.
  • 3x2

Harika bi bölüm daha denizci muhabbeti ve en sonunda konteynırden gemiye çıkmaları harika bi bağlantıydı Liz in dükkanda kafayı yiyip o adamın akciğerini patlatması bi anda Red e silah çekmesi karakterindeki değişimleri çok güzel veriyorlar Dembe yi kaçıran adam gizem bakalım nereye bağlayacaklar Tom un dönmesi Ressler ın yaşadığı ikilemler Cooper ın gidişiyle sorumluluklarının artması kısaca efsane başladılar efsane gidiyor 3.bölüm fragmanına bakılırsa gine bomba bi bölüm geliyor ama her şey in ötesinde James Spader der susarım bu nasıl bi oyunculuk nasıl bi ses tonu adam resmen yaşıyor rolünü

• 3. bölümü şimdi bitirdim Tom karakurtun rolünemi bürünecek acaba.
  • Dizinin aksiyonu ve tabi ki reddington harika.
    Rolüne bu kadar yakışanını ender görürüm. Reddington karakteri harika.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon dizi daha güzel bir yöne doğru ivme kazandı bence

Eski haliyle Red listeden bir kişi verir ekip yakalar arada Red kendi için bir iki bişey yapar geçerdi bölümler. Şimdi Liz'in kanunun diğer tarafına geçmesi ve bunun onu kötü etkilemesi, Red'in düşmanlarının harekete geçmesi vs daha güzel bir hal aldı. Tom'u da iyi kullanırlarsa herhalde en güzel sezonu izleriz. Ayrıca adam seviyo kızı yav :D
  • Sezon güzel başladı, güzel devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.