Şimdi Ara

The Blacklist (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
55.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziye yeni başladım ama kısa sürede 1x16 ya geldim. İnanılmaz sürükleyici bir dizi, ben Fringe dizisine benzettim bilim kurgu olmaması dışında. Belki gereksiz bir ayrıntı ama benim dikkatimi çeken dizide paradan bahsedildiğinde geçen rakamlar bana çok ufak geliyor. FBI ın dahi haberi olmayan örgütler, insan ticareti yapanlar dünyanın en iyi hackerları falan muhabbeti edilirken 5 milyon dolar-10 milyon dolar denmesi bana komik geliyor açıkçası. 10 milyon dolar denen para club mekan sahiplerinde var bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Diziye yeni başladım ama kısa sürede 1x16 ya geldim. İnanılmaz sürükleyici bir dizi, ben Fringe dizisine benzettim bilim kurgu olmaması dışında. Belki gereksiz bir ayrıntı ama benim dikkatimi çeken dizide paradan bahsedildiğinde geçen rakamlar bana çok ufak geliyor. FBI ın dahi haberi olmayan örgütler, insan ticareti yapanlar dünyanın en iyi hackerları falan muhabbeti edilirken 5 milyon dolar-10 milyon dolar denmesi bana komik geliyor açıkçası. 10 milyon dolar denen para club mekan sahiplerinde var bugün

Hocam 2.sezona geçince 1 günde güncele gelirsin o zaman, 2.sezon daha müthiş

• Arkadaşlar koskoca dizinin 720p kalitede olanı yok bu nedir yav. 2. sezondan bahsediyorum
  • Çok ciddi bir takipçi kitlesi yok TR'de galiba. Dizi 3. sezon onayını aldı mı bilen var mı? Yavaş yavaş sonlandıracaklar izlenimi olmaya başladı bende. Dizi de pek çok mantık hatası var ama James Spader ve onun gizemli (Liz ile olan) hikayesi diziyi götürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

Çok ciddi bir takipçi kitlesi yok TR'de galiba. Dizi 3. sezon onayını aldı mı bilen var mı? Yavaş yavaş sonlandıracaklar izlenimi olmaya başladı bende. Dizi de pek çok mantık hatası var ama James Spader ve onun gizemli (Liz ile olan) hikayesi diziyi götürüyor.

3. sezon onayını aldı. Dediğiniz gibi ciddi bi takipçisi yok Türkiyede. Buradan bile anlaşılır 10 sayfada kaldı konu.
  • Dizi çok iyi gidiyor şu an izleyen bile yok yazık gerçekten.

• tom için izliyorum diziyi, renk katıyor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Red

Liz tam bir mal. Bıktım bu triplerinden.

• Oha ne bölümdü Red ölmez ama bakalım nasıl kurtulacak
  • Ilk bolumunu izleyeyim bugun uzun suredir dizi bulamiyorum izlemeye ilk defa duydum bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael.

Ilk bolumunu izleyeyim bugun uzun suredir dizi bulamiyorum izlemeye ilk defa duydum bunu

Aynen hocam , fazla bi izleyeni yok Tr'de . Şu an 2*10'dayım ben de , ayrı bi güzelleşti dizi ikinci sezonda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2*18
    En sonunda kurşunu kalbe yakın bi yere yedi Red dinlemediler adamı , işler bayağı karışacak ilerde . Bi de mola vermiş herhalde 24 nisan'da gözüküyo yeni bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 6 Nisan 2015; 1:20:58 >
  • 2x18

Son sahnesiyle ağzımın 2 metre açılmasına neden oldu. Yine Liz'in triplerini duyarken birden vurulması çok şaşırttı beni. Vizelerden sonra son 2-3 bölümü ilaç gibi geldi bana. Küçük bir ara verdiler sanırım.
  • quote:

Arkadaşlar koskoca dizinin 720p kalitede olanı yok bu nedir yav. 2. sezondan bahsediyorum

Bilen birisi cevaplarsa sevinirim arkadaşlar

• Reyiz ölmez yav. Daha dünyayı Avengers'in başına yıkacak Liz'in bu tripleri baydı. İki de bir atarlanıyor sonra ya kurtarmaya koşuyor ya arkasından ağlıyor. Spader olmasa beş para etmez bir dizi olacak. Red ve Tom diziyi götüren unsurlar bence.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar koskoca dizinin 720p kalitede olanı yok bu nedir yav. 2. sezondan bahsediyorum

Hocam ben 480p'leri zor bulmuştum torrentle indirirken .720p bazı bölümlerin var ama bütün bölümleri ben de bulamamıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

quote:

quote:

Hocam ben 480p'leri zor bulmuştum torrentle indirirken .720p bazı bölümlerin var ama bütün bölümleri ben de bulamamıştım :)

Bunun sebebi nedir peki? Doğru olması imkansız bir şey. Yani internet sonsuzluk gibi bir şey, böyle kaliteli bir dizinin 720p indirme seçeneği yok

• WOWOWOOWOWOW

SON BÖLÜM NEYDİ ÖYLE

Zamanım olmadığından 18.bölümü şimdi izledim:

Red vuruldu olacağı buydu. Dedim vuruldu kesin bilmem kaç hafta sonra devam eder yada sezon finali.. neyseki sezon finali değilmiş
  • Kaç bölüm olacak 2 sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

WOWOWOOWOWOW

SON BÖLÜM NEYDİ ÖYLE

Zamanım olmadığından 18.bölümü şimdi izledim:

Red vuruldu olacağı buydu. Dedim vuruldu kesin bilmem kaç hafta sonra devam eder yada sezon finali.. neyseki sezon finali değilmiş

Reddingtona bişe olmaz o ölürse dizi biter :D (klasik türk mantığı)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.