Şimdi Ara

Arkadaslar yeni evlenen cifte bir yardim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Setustu ocak .. Mini firin.. urunlerine ihtiyacim dugunume 3 hafta kaldi yani magazaya gidip bakmaya vaktim yok zaten gitsemde adamlar dugun deyince nedense bizim esnafimiz gecirme moduna giriyor.Biz herseyin ucuzunu ve kalitelisini almaya calisirken onlar nedense gecirme derdinde.. Arkadaslar fiyatlari ucuk olmayan ama malzeme kalitesi guzel hemen sararmayacak beyaz renk setustu ocak ve firin tavsiye istiyorum yardimci olabilecek arkadaslar yorumlarinizi ne olur sakinmayin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arladaslar forumda..
    Arcelik mf 48 b
    Arcelik mf44
    simfer 4202
    simfer 4204
    onermisler..

benim icin yalitimi mermere sicaklik vermesin.. pastayi boregi iyi pisirsin.ic kisminda isiklandirma olsun. kapagini acmadan icinde ne oluyor gorelim :) .. kolay temizlensin. yuvarlak tepsi bolumu olsun ve alt ust bolumu iyi pisirsin. ne onerirsiniz arkadaslar.. fiyat cok ucuk olmasin mumkunse.. tskler..

• Arkadaslar lutfen bir yardim edin ayrica ocak ve tost makinasi icinde oneride bulunursaniz sevinirim..

• Arcelik firin iyi ocak ta bosch yada profilo tost makinesinde korkmazin tostkolik olani super

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 13 Eylül 2013; 21:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Arcelik firin iyi ocak ta bosch yada profilo tost makinesinde korkmazin tostkolik olani super

Firin arcelik alalim hocam.. ama ocak bosch ve profilo cok pahali .. zaten allah nasip ederse seneye ankastre alinacak mutfak komple degisecek.. tost makinasida ayni sekilde bana birazda uygun lazim.. 100-200 arasi..

• Biri bana da yardım etsin :)
    beyaz eşya alcaz 7 kiloluk çamaşır makinası ,inox buzdolabı,bulaşık mak,mini fırın,set üstü ocak lazım
    bosh mu arçelik mi yoksa ayrı ayrı mı yada başka bi markamı
    vakit kalmadıı :)
  • chemistdelight C kullanıcısına yanıt
    hocam selamlar,

camasır makınesı elektroluxhttp://www.tamsaatinde.com/EWF-1476-GDW-7KG-1400-DEVIR,PR-771141.html
    buzdolabı hitachihttp://www.tamsaatinde.com/HITACHI-R-Z570ERU9-SLS-Titanyum,PR-699839.html
    bulaşık makınesihttp://www.tamsaatinde.com/ESF-6550-ROX-KARGO-590,PR-1510949.html

fırın ve set ustu cok farklı olmuyor sımens dusunebılırsın bu urunlerı ıncele bosh tanda ıyıdır arcelıktende ama ılla ıkısı arasındayım dıyorsan arcelık al sadece...
  • hocam sağolasın bu dediğin markaları gidip bizzat görebileceğim teknosa darty bimeks vb büyük firmalar var mı
    internetten alışverişe perk sıcak bakmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemistdelight

Biri bana da yardım etsin :)
    beyaz eşya alcaz 7 kiloluk çamaşır makinası ,inox buzdolabı,bulaşık mak,mini fırın,set üstü ocak lazım
    bosh mu arçelik mi yoksa ayrı ayrı mı yada başka bi markamı
    vakit kalmadıı :)

Çamaşır makinası bosch WAQ20460 buzdolabı lg grm762gshw bulaşık makinası profilo 3 programlı bunlar alına bilir güzel makinalar arkadaşın tavsiye ettiği çamaşır makinası iyidir ama 50lt hacme sahip yani küçük bosch 63lt hacimli aeg olsun derseniz 75270 modeline bakın 65lt kazanlı ve daha iyidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.