Şimdi Ara

Huawei g301 Custom Rom CWM ve Orjinal Rom yükleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
12
Favori
40.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=13968&siteCode=
    arkadaşlar bunu deneyen var mı? orjinal huwaei androit 4.0 sürümü
    nasıl yapıldığı indrilen dosyanın içinde çıkan pdf dosyasında resimli olarak anlatılıyor.
    not: BEN DENEMEDİM. MERAKLILARI DENEYENLER DENEYİMLERİNİ YAZARSA SEVİNİRİM ;)
    Force upgrade
    Step 1. Format the MICRO SD card (This operation is optional).
    Step 2. Unzip the package U8815 V100R001C00B952.rar (right click your mouse and select ‘Extract here’).
    Step 3. Obtain the unzipped file (subdirectory: \dload\*.*) to be upgraded,Copy the entire dload folder (with UPDATE.APP in it) to the root directory of the MICRO SD card(dload\UPDATE.APP).
    Step 4. Make sure your handset is power off. Insert the MICRO SD card into the handset. Pressing the VOLUME UP key and VOLUME DOWN key, and then press the POWER key to power on the phone and enter the Software Upgrade Mode.
    Step 5. When the progress bar stop, the phone will restart, if not you need to
    HUAWEI U8815 V100R001C00B952 Secret
    2012-12-17 Huawei confidential, no
    spreading without permission
    Page 5, Total7
    remove the battery manually.
    4.2 Normal upgrade
    Step 2. Unzip the package U8815 V100R001C00B952.rar (right click your mouse and select ‘Extract here’).
    Step 3. Obtain the unzipped file (subdirectory: \dload\*.*) to be upgraded,Copy the entire dload folder (with UPDATE.APP in it) to the root directory of the MICRO SD card(dload\UPDATE.APP).
    Step 4. Insert the MICRO SD card into the handset and power on. After entering the home screen, press menu key to choose Settings->Storage->Software upgrade->SD card Upgrade to start the upgrade. Reference to the following pictures.
    Page 6, Total7
    Step 5. When the progress bar stop, the phone will restart, if not you need to remove the battery manually.
    5 Upgrade validate
    5.1 Check the version
    1. By Setting ->About phone->Build version, to check the version. Just like
    Page 7, Total7
    U8815V100R001C00B952
     Huawei g301 Custom Rom CWM ve Orjinal Rom yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uc35tr -- 3 Ekim 2013; 12:31:22 >

• sanırım bahsettiğin linkteki rom(mu) ? değilse link eklermisiniz? . ancak bu g300 için bunu g301 e kurmayı nasıl yapabiliriz. ben henüz g300 romunu g301 e kurmayı beceremedim. zahmet olmazsa nasıl kurabileceğimizi anlatırmısınız? yardımlarınız için teşekkürler

http://consumer.huawei.com/en/support/downloads/detail/index.htm?id=13968

volkanmusa telefonunu kurtarmayı başarmışsındır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starakci -- 1 Ekim 2013; 0:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

En stabil yazilim b952 slim(4.0.4) yazilimi,radyo direkt yukleniyor,oc yapilabiliyor,2 hafta olmustur kullanali telefonu kurcalamazsam fazla 4 gun sarj gidiyor takilma yok ram kullanimi iyi o kadar rom denedim hicbiri boyle stabil degil illa bir eksik cikiyor hatta b960 cikmis olmasina ragmen denemedim bile

Tavsiyeniz için teşekkürler, gerçekten dediğiniz kadar varmış.. 2.x.x den daha stabil çalışan 4.0.3, OC oluyor, ıvız zıvır program hiçbirşey yok, radyo hazır, zaten rom 140mb.. Ram kullanımı süper, takılma v.s. yok, harika..

Ben google'de arayınca 4.0.3 buldum ve yükledim. 4.0.4'den farkı, home tuşuna uzun basınca çalışan uygulamalar menüsünde notification bar'da olduğu gibi uygulamaları kapatma imkanı sunmuyor sanırım? Başka artısı var mı ? 4.0.4'ü indirmek için hangi kaynağı kullanabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

En stabil yazilim b952 slim(4.0.4) yazilimi,radyo direkt yukleniyor,oc yapilabiliyor,2 hafta olmustur kullanali telefonu kurcalamazsam fazla 4 gun sarj gidiyor takilma yok ram kullanimi iyi o kadar rom denedim hicbiri boyle stabil degil illa bir eksik cikiyor hatta b960 cikmis olmasina ragmen denemedim bile

yarın deniyorum teşekkürler.

denedinizmi? birde 4.0.4 yazılımını nerden bulabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahir07

quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

yarın deniyorum teşekkürler.

denedinizmi? birde 4.0.4 yazılımını nerden bulabiliriz.

denedim stabil yazılım. ancak pek sevmedim. 4.0.4 orjinal rom olarak yok custom rom yüklemeniz gerekir.

• yazılım çok stabil,beğenmemiş olabilirsin tabi ki ama bundan başka seçenekte yok en azından ben bulamadım bu kadar iyi bir yazılım,tek kurulum ve herşey hazır ram kullanımı iyi batarya süresi maşallah nazar değmesin,benim için yazılımın sürümü önemli değil stabilse hiç dokunmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: XErTuX

quote:

Tavsiyeniz için teşekkürler, gerçekten dediğiniz kadar varmış.. 2.x.x den daha stabil çalışan 4.0.3, OC oluyor, ıvız zıvır program hiçbirşey yok, radyo hazır, zaten rom 140mb.. Ram kullanımı süper, takılma v.s. yok, harika..

Ben google'de arayınca 4.0.3 buldum ve yükledim. 4.0.4'den farkı, home tuşuna uzun basınca çalışan uygulamalar menüsünde notification bar'da olduğu gibi uygulamaları kapatma imkanı sunmuyor sanırım? Başka artısı var mı ? 4.0.4'ü indirmek için hangi kaynağı kullanabilirim ?

4.0.3 romu kurmak istiyorum, linkini ve kurulumun nasıl yapılacağını paylaşabilirmisiniz,

• quote:

Orijinalden alıntı: starakci

sanırım bahsettiğin linkteki rom(mu) ? değilse link eklermisiniz? . ancak bu g300 için bunu g301 e kurmayı nasıl yapabiliriz. ben henüz g300 romunu g301 e kurmayı beceremedim. zahmet olmazsa nasıl kurabileceğimizi anlatırmısınız? yardımlarınız için teşekkürler

volkanmusa telefonunu kurtarmayı başarmışsındır umarım.
    ----------------------------

sanırım bahsettiğin linkteki rom(mu) ? değilse link eklermisiniz? . ancak bu g300 için bunu g301 e kurmayı nasıl yapabiliriz. ben henüz g300 romunu g301 e kurmayı beceremedim. zahmet olmazsa nasıl kurabileceğimizi anlatırmısınız? yardımlarınız için teşekkürler

------------------------

Hocam bunu kursak ingilizce olarakmı görünür vede şuanda telefon kendisi sürüm güncellemesi yapmadımı telefon üzerinde güncelleme ne zaman mevcut olur arkadaşlar bilgisi olan varmı?

• starakci S kullanıcısına yanıt
    http://www.htcmania.com/showthread.php?t=519072
  • http://consumer.huawei.com/en/support/downloads/detail/index.htm?id=13968

------------------------

Hocam bunu kursak ingilizce olarakmı görünür vede şuanda telefon kendisi sürüm güncellemesi yapmadımı telefon üzerinde güncelleme ne zaman mevcut olur arkadaşlar bilgisi olan varmı?

Bu konuda cevap veren yokmu arkadaşlar
  • merhaba arkadaşım
    bende g301 eroot ile rootladım root explorer ücretsiz programla da kvk ları sildim. ancak kalan dahili hafıza kartı oranı hiç değişmedi. sildiklerimizi hafıza kartından tamamen kaldıra biliyor muyuz? birde root için yüklediğim her wifi ye bağlandığımda su ikili dosyası eski yükle diyo tıklıyosun hata veriyo nedenini biliyor musunuz?
    rootdan sonra nightly 4.0.4 nasıl yüklerim veya tavsiye edermisiniz?
    bende huawei ile yaklaşık 10 yazışma yaptım en son geçen gün cevap olarak "Sorry about that we also didn’t has the exact time when will release the new version." anladığım kadarı ile vakit bulamadık gibi ifadeler kullanıyorlar. bende dün neden rusya ve ingilteredeki vodofone firmalarına güncelleme veriyorsunuz da türkiyediki g301 kullanıcılarına bizde 4.0 ics istiyoruz diye tekrar mesaj attım. yoğun bir talepte olursak herhalde sonun da başarırız diye düşünüyorum ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uc35tr U kullanıcısına yanıt
    yeniden yazdım
    http://download-c.huawe...nloadId=13968&siteCode=
    arkadaşlar bunu deneyen var mı? orjinal huwaei androit 4.0 sürümü
    nasıl yapıldığı indrilen dosyanın içinde çıkan pdf dosyasında resimli olarak anlatılıyor.
    not: BEN DENEMEDİM. MERAKLILARI DENEYENLER DENEYİMLERİNİ YAZARSA SEVİNİRİM ;)
    Force upgrade
    Step 4. Make sure your handset is power off. Insert the MICRO SD card into the handset. Pressing the VOLUME UP key and VOLUME DOWN key, and then press the POWER key to power on the phone and enter the Software Upgrade Mode.
    Step 5. When the progress bar stop, the phone will restart, if not you need to
    Page 5, Total7
    remove the battery manually.
    4.2 Normal upgrade
    Step 4. Insert the MICRO SD card into the handset and power on. After entering the home screen, press menu key to choose Settings->Storage->Software upgrade->SD card Upgrade to start the upgrade. Reference to the following pictures.
    Page 6, Total7
    Step 5. When the progress bar stop, the phone will restart, if not you need to remove the battery manually.
    5 Upgrade validate
    5.1 Check the version
    1. By Setting ->About phone->Build version, to check the version. Just like
    Page 7, Total7
    U8815V100R001C00B952

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uc35tr -- 3 Ekim 2013; 12:31:22 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uc35tr -- 3 Ekim 2013; 13:29:27 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uc35tr -- 3 Ekim 2013; 13:37:42 >
  • lazerx L kullanıcısına yanıt
    ben başka bir cihazda fabrika ayarlarına dönmüştüm. çince oldu.
    türkçeye çevirdim. herşeyi ile türkçe oldu. kısacası yazılımı yapan amerikalılar (androit yani google) bütün dilleri destekliyor.
  • Marketten supersu uygulamasını yükleyin eski superuseri otomatik kaldırıp düzeltecektir sorununuzu..Ben cihazın orjinal rom'unu beğeniyorum bir kaç custom rom yükledim ve hemen geri döndüm gerçi zevk meselesi kimi memnun kalıyor kimi kalmıyor..Huawei'ye bende mesaj attım maalesef Türkiye için ufukta ics güncellemesi görünmüyor verdikleri cevapta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazerx

------------------------

Bu konuda cevap veren yokmu arkadaşlar

Maalesef onu kuramazssınız çünkü uyumsuz forumda pek çok arkadaşımız denedi ve sonuç alamadı bu nedenle custom romlara yöneldiler..Telefon üzerinde güncelleme olmayacak ne yazıkki Huawei,Türkiye'ye resmi ics güncellemesini vermiyor..

• arkadaşlar,custom rom yukledikten sonra görüntülü görüşme yapılabiliyor mu ? veya ne yapılması gerekiyor "şebeke" üzerinden görüntülü görüşme yapabilmek için.(internet üzerinden değil.skype wechat gibi programlarla değil)
  • @maximan2008 Maalesefki yapılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLynx -- 4 Ekim 2013; 18:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximan2008

arkadaşlar,custom rom yukledikten sonra görüntülü görüşme yapılabiliyor mu ? veya ne yapılması gerekiyor "şebeke" üzerinden görüntülü görüşme yapabilmek için.(internet üzerinden değil.skype wechat gibi programlarla değil)

Görüntülü görüşme için ön kamera olması lazım,bizim telefonlarda mevcut değil.
  • quote:

b952 slim(4.0.4)'i paylaşabilir misiniz acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.