Şimdi Ara

motosiklet zincirinde son nokta...(ilk hırsızlık denemesi oldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar ıyıkı zıncırı ve alarmı taktırmısım...40 yasında ıkı tane adam?? ben hep 15 yada 16 yasındakı cocuklar boyle motorları calar sanıyordum...neyse olayı anlatayım pazar sabahı saat 5.30 motorumun alarmı ılk olarak sadece bır kere ses verdı 2 sanıye sonra basladı avaz avaz otmeye ben ustum cıblak bır sekılde balkona cıktım..motoru koydugum yer yuzunden gorunmuyor ama ıkıtane 40 yaslarında adam ıkısıde elınde cep telefonu ile konusuyormus gıbı yuruyorlar ama bır tanesı paso yukarılara bakıyor ..ben işkillendim hanı yanlıslıkla motora carpıpda alarm otse o kadar tedırgın ınsan yukarılara bakmaz ustume tsort gıyıp assagıya ındım ...oooohoo adamlar bırandayı acmıslar zıncıre gırısmısler sarsıntıdan alarm devreye gırmıs alarmı cok hassas yapmadım coluk cocuk dokunur yagmurda da oter dıye...zıncırım ve alarmım anlının akıyla bu olaydan cıktılar ama ıkıncısınde ne olacak bakalım...???

demirciler sitesinden konteynır zinciri aldım ..oyle kolay kolay kesemesler elektirikli makina ile girişmeleri lazım....asıl kilit önemli onuda kasım ayında usa da gözüme kestirdigimi alıcam şimdilik buranın en kalıtelisi denilen dandik bir kilit aldım...motorda ekstra alarmda taktırdım...bilginize tavsiye ederim kafanız rahat oluyor böylece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 24 Eylül 2013; 1:24:42 >

• http://www.e-hirdavat.com/Kanca-Insaat-Demiri-Kesme-Makasi-16-mm,PR-16433.html
    şöyle bir makasla yerden destek alarak kesilebilir. aküyü bitirme durumu yoksa alarm daha caydırıcı.
  • bunu satan adam ustune basa basa söyledi kesemez ...zaten onlarda elektirikli makina ile kesip verdiler bana...alarm taktırdım zaten o şart..
  • Hoopp..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.