Şimdi Ara

Sony, kulaklık, hoparlör ve müzik çaları birleştiren Walkman serisi yeni ürünlerini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, kulaklık, hoparlör ve müzik çaları birleştiren Walkman serisi yeni ürünlerini tanıttı

Teknolojinin hemen her alanında olduğu gibi ses teknolojileri konusunda da öne çıkan firmalardan Sony, efsanevi Walkman adı altında hazırladığı WH505 ve WH303 isimli üçü bir arada dijital müzik çalarını tanıttı.

Kulaklık formunda hazırlanmış olmalarına rağmen içlerinde müzik çalar ve üzerlerinde surround hoparlör bulunan modellerden üst seviye WH505, teknik olarak 16GB (Ortalama 4,000 parça) dahili hafıza, 40mm sürücü, 105 dB/mW hassaslık, 40 Ohm empedans değeri ve 5-25,000 Hz frekans tepki aralığıyla, alt seviye WH303 ise 4GB (Ortalama 1,000 parça) dahili hafıza, 30mm sürücü, 107 dB/mW hassaslık, 30 Ohm empedans değeri ve 30-25,000 Hz frekans tepki aralığıyla geliyor. Tam dolu dahili bataryaları ile 20 saat aktif müzik keyfi sunabilen modeller, sadece 3 dakikalık şarj ile 1 saat boyunca kullanılabiliyorlar. Firmanın xLoud ve VPT ses teknolojilerine sahip surround hoparlörleriyle dışarıya da üst seviye ses verebilen WH505 ve WH303, MP3, WMA, AAC-LC ve Linear PCM ses dosyalarını destekliyorlar, ayrıca Mac ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile kablo üzerinde kullanılabiliyorlar.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tercih edilebilen WH505 ve WH303 isimli Sony müzik çalarların, resmi satış fiyatları ve piyasaya çıkış tarihleri şimdilik bilinmiyor.

Sony, kulaklık, hoparlör ve müzik çaları birleştiren Walkman serisi yeni ürünlerini tanıttı

• Efsane geri dönüyor.

• Çok güzel gözüküyo umarım fiyatlar çok uçuk olmaz.

• 200 lira civarında girerse , ki pek sanmıyorum, hiç düşünmeden alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret 4Gb değil.

Edit: Oha alt seviye olan WH303 modeli 4Gb mış. 16'yı görünce dikkatli okumamışım. Ne diyeceğimi şaşırdım yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 12 Eylül 2013; 21:53:46 >
  • Akilli saat veyaufak bir bluetooth kumandayla de kontrol edilebilirse alinabilir.

• 300 lira olsun benim olsun efsane geri donuyor !!

• quote:

Orijinalden alıntı: Nasırlı Eller

200 lira civarında girerse , ki pek sanmıyorum, hiç düşünmeden alırım

sonyden bahsediyoruz,en az 250 avrodan satışı olur,bize gelişi 600 falan olur

• Kalite ucuz olmuyor; ucuz olan elbet ürün elbet birgün ucuzluğunu gösteriyor.

• 2013 yılında bile sony hala değişik ürünler ortaya koyabiliyor. Helal olsun diyorum ve fiyatının çok tuzlu olmamasını umuyorum.

• Adamların çıkardığı her ürün kalite

• Kulaklıklara zaten diyecek bir şey yokta dikkatimi çeken ayrıntı 3 dakika şarj ile 1 saat müzik dinleme olayı. Söylenecek söz yok..
  • siyah favorim.

• SonyHaber.com a hoşgeldiniz.

• flac desteği göremedim bu yüzden orta segment ürün olabilir, eğer öyleyse 500tl civarı olur

• gerçekten kaliteli müzik dinlenmek isteniyorsa muhtemelen alınacak cihazlar değiller. ama fikir güzel diyecek bir şey bulamıyorum. fiyatı tabiki yüksek olacaktır.

• flac desteği ve sd card desteği olsaydı tadından yenmezdi.

• Fiyat 900 TL. 'den aşağı olmaz. SONY bu. Tok esnaf.

• quote:

Orijinalden alıntı: umtkrhn

quote:

Orijinalden alıntı: Nasırlı Eller

200 lira civarında girerse , ki pek sanmıyorum, hiç düşünmeden alırım

sonyden bahsediyoruz,en az 250 avrodan satışı olur,bize gelişi 600 falan olur

Çıktıktan biraz sonra alırız bizde 1 yıl kadar sonra telefonumun şarjını bitireceğime, kulaklığı çözmeye uğraşacağıma, düzgün ses veren kulaklık almak için 200 lira vereceğime, 400 e düşene kadar bekler, sonra bayramlada ava çıkarız

• FM radyo SD kart girişi olanıda olsa

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.