Şimdi Ara

Pocket Trains'in ilk tanıtım videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pocket Trains'in ilk tanıtım videosu yayınlandı

Tiny Tower ve Pocket Planes gibi başarılı işletme simülasyonu oyunlarının yaratıcısı NimbleBit, ağustos ayında duyurusunu yaptığı Pocket Trains'in ilk tanıtım videosunu yayınladı. 

Hatırlayacağınız üzere geliştirici duyuruyla birlikte Pocket Trains'e ait birkaç ekran görüntüsü de paylaşmıştı. Bu ekran görüntülerinde Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarının yer aldığı bir demiryolu haritası ve oyunda yer edinen bazı trenler sergileniyordu. 

Tanıtım videosunda NimbleBit'in haritayı sadece bu üç kıta ile sınırlı bırakmadığı tüm dünyadaki demiryollarını oyuna dahil ettiği görülüyor. Ayrıca, tren modellerinin çeşitliliği ve sayısı da videonun dikkat çeken detayları arasında yer alıyor.

Free to Play olarak Android ve iOS platformları için geliştirilen Pocket Trains'in yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Pocket Trains'den ilk ekran görüntüleri

• Grafikler vasat.
  • OOOOO HARİKAA

• bu firma hakkında hiçbir şey bilmediğiniz belli önceki oyunlarına da göz gezdirseydiniz bu oyun firmasının oyunlarını retro graphic teması altında çıkardığını anlardınız @Tivale's

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 13 Eylül 2013; 11:29:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.