Şimdi Ara

Dishonored: GotY Sürümü Resmileşti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Avustralya sınıflandırma listelerinde görünen Dishonored: Game of the Year Edition sonunda resmi şekilde duyuruldu. Bu sürüm Avrupa'da 11 Ekim'de satışa çıkacak.

Paket içerisinde Dishonored'ın DLC'leri yani Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches and Void Walker's Arsenal bulunacak. Game of the Year paketi için belirlenen fiyat ise PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 40$. Aşağıda bu sürümün kutu tasarımını görebilirsiniz.

• Bekliyorum, Fiyat'ı gayet makul olmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • değeri bilinmedi bu oyunun pek,her açıdan çok güzeldi,ama insanı çok geriyordu:)
  • Kapağı kötüimiş yav street fighter'daki kalitesiz dövüş arenasına benziyor :D
  • Makul fiyat. Benim gibi oyunu hala oynamamış olanlar için gayet güzel bir haber.
  • Konsolum olmadığı için The Red Dead Redemption veya The Last Of Us oynayamadım ama hayatımda oynadığım ve en çok keyif aldığım her noktasını didik didik araştırdığım Dishonored'ın değeri pek bilinmedi nedense ancak bana göre en zevk aldığım ve en iyi oyunlardan birisi

• Değerinin bilinmediğini nerden çıkarıyorsunuz hiç anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 12 Eylül 2013; 20:01:30 >
  • Değeri bilinmedi dediğiniz oyun geçen sene birçok siteden GoTY ödülünü kaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 12 Eylül 2013; 20:46:18 >
  • Kapak bence çok iyi,herşeyi özetlemiş :)

• %75 indirimde kapıcam steamden
  • Son yıllarda oynadığım en iyi fps oyunudur , oynarken tuvalete bile gidemiyordum. 27 yaşındayım oyunlardan eskisi gibi zevk almıyordum , bu oyunu oynayınca çoçukluğuma döndüm . Bu oyunnu oynamayan kalmasın derim , saçma sapan bencmark oyunlarını oynayacağınıza bu oyunu oynayın derim.

Benim gözümde half life kalitesinde bir oyundur...

Ayrıca oyunun optimizasyonu çok iyi , oyunun grafikleri iyi olmasına rağmen laptopda kasmadan oynayabildim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.