Şimdi Ara

Lenovo Yoga 11s: Ufak Yogaya Intel dopingi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• IFA 2013 Kapsamında fuar turumuza Lenovo standıyla devam ediyoruz. Ufak boyutları ve farklı kullanım senaryolarıyla oldukça beğeni toplayan 11" 'lik yoga modeli, Nvidia Tegra 3'ün ardından 4. jenerasyon Haswell işlemcisiyle çok daha iddialı bir hal alıyor.

• "Tegra bitti dertler gitti" gibi bşr alt başlık tarafsız bir siteye yakışmıyor. Tegra yı savunacak değilim ama başlık hangi şirket için olursa olsun çok yanlış.

• Her zaman 3 dakika oluyordu ama bu sefer 2 dakika sürmüş. Bu acelenin bir nedeni var mı?
  • İNceleme diye bize tanıtım yapıyorsun kardeşim. İnceleme nedir açıkla bize?

• Tegra 3 kullaniyorum ve her oyunu islemi rahatlikla gerceklestiriyorum kötülemeyi bitakin artik.yandasmisiniz ki firmalara laf atiyosunuz gidin intele calisin o zmn.ayrica yaptiginiz videolarim cogunda ses problemleri var bu isi tam anlamiyla yapamiyosunuz acik ve net. Kusura bakmayin.

• Çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle tegrayla ilgili problem yaşamıyorum nexus 7 gayet akıcı şekilde her oyunu çalıştırmakta

• Ender abi sesin robotumsu geliyo, videoyu render ederken problemmi oldu acaba?

• firmada haklı elde ettikleri birinciliği korumak o kadar kolay olmayacak.tabiki buda müşteri memnuniyetinden geçiyor.intelle daha güzel olmuş cihaz.nvidia tegra3 hatta tegra4 dede benzeri bir mimari kullanmış.tabi tegra4 ün nihai sürümü ise tanıtılan işlemci o zaman tegra3 ten bir farkı olmayacak özellikle ısınma konusunda.
  • Seste problem var

• merhaba ben optimus prime...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.