Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Valdiantore

Bütün hepsinde değil ama çoğu yapmaya başladı son zamanlarda maalesef. Game Of Thrones büyük bir prodüksiyon kaç farklı ülkede çekiliyor o hadi neyse anlaşılabilir ama True Detective'dan tut Banshee'den tut Saul'dan tut hepsi böyle yapmaya başladı.

Aynen öyle , o kadar ülke için vize islemleri izinler felan filan. Gayet normal. Bu tarz dizilere ne oluyorsa yahu. Kardeş payı'da böyle bir şey yaptı komedi resmen ahahaha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen yaptı ve kendini bitirdi zaten o dizi, bizim ülkede yürümez öyle şeyler hesaba katmadılar bunu..
  • altyazı bekliyoruz bakalım
  • Altyazı neden böyle geç çıkıyor
  • Çok güzel bir bölümdü ne ara bitti anlamadım.
    "Chuck"ın hastalığı geçti.
  • Çok sade bir bölümdü , başladığı gibi bitti resmen. Sadece Sonu güzeldi.. Diğer bölümler daha hareketli geçecektir yeni dava ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 24 Mart 2015; 19:59:11 >
  • Muazzam bir bölüm daha
  • Çok iyiydi yalnız...

Chuck'ın probleminin de psikolojik olduğunu anladık. Birşeylerle meşgul olunca hastalığı unutuyor. Ama benim anlamadığım işte çalışırken nasıl hasta oldu zaten hep çalışıyor du
  • Sıkılmadan izlediğim tek dizi diyebilirim

• Son sahne neydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi bölümdü

federal suçlar federal suçlamalar 20 milyonlar
    chuck konuştu mu büyük konuşur
    işler çok büyüyecek
    bölümdeki detaylar, olaylar harikaydı
    yalnız chuck orda işe dalınca geçti pskolojik olduğu kesinleşti

• Bölüm fena değildi.Önceki bölümlerde çıta epey yükselmişti, bu bölümde düşmüş biraz.Ama her şeye rağmen güzel bölümdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isolmaz

Çok iyiydi yalnız...

Chuck'ın probleminin de psikolojik olduğunu anladık. Birşeylerle meşgul olunca hastalığı unutuyor. Ama benim anlamadığım işte çalışırken nasıl hasta oldu zaten hep çalışıyor du

Chuck'ın probleminin psikolojik olduğu zaten 1-2 bölüm önce hastaneye yatırıldığı zaman anlaşılmıştı.

• mükemmel bir bölümdü ve yine çok çabuk bitti. inşallah o tepki hastalığının bittiği anlamına geliyordur Chuck'ı da sahalarda görürüz. Mike yavaştan illegal yollara giriyor bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yavaş yavaş ilginçleşmeye başladı dizi. Chuck'a noldu, nolacak baya merak ediyorum açıkcası.
  • yine çok güzel bir bölümdü neden bilmiyorum ama diğer dizilere göre bu dizide öyle bir farklılık varki sanki gerçekten yaşanmış olayları izliyormuşsun gibi yani aklına gram gelmiyor bu adam aslında normalde oyuncu vs. diğer dizilerde bu daha çok var oyunculuk müthiş konu işleyiş diğer dizilere göre on kat ileride
  • Bölümler sanki 10 dakikalıkmış gibi akıyor ya
  • Flash back ler guzel oluyor sarisin hatunla iliskisi ne oldu. Ve dev mmh sirketi ile.arasi nasil merakli sorular.

Bence sarisin kadin ajan...

• Cok guzel bölümdü. 20m $ fena para ama alamaz buyuk ihtimalle.Alsaydi BB de milletle ugrasmazdi Chuck deli ediyor.Ne bicim bir psikolojik hastaliktir o.

• vay diziyi yeni fark ettim breaking bad 3. sezonu yeni bitirdim breaking bad bittikten sonra buna geçmeyi düsünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.