Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.636
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bölümdü. Spoiler butonu bir türlü gelmiyor o yüzden ayrıntıya girmeyeceğim. Mike'ın olduğu sahneler çok iyiydi.
  • çok keyif alıyorum bu diziyi izlerken.her saniyesi keyif ama çok çabuk geçiyor zaman:( seviyorum be Saul'u yada MCgill mi diyeyim.mike zaten efsane ah ah bekle haftaya salıyı.birde altyazı erken gelse çok iyi olur.geceyi bekliyoruz mecbur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x7 Hakkında

Mike yine fena ya adam ihtiyar falan ama kafası zehir Kim de 4s kuralına göre çalışıyor.Git Saul un yanına beraber bişeyler yapın.Diğer eleman köle diye kullanıyor bu safı.Betsy den nefret ediyorum konuşması falan Kocası da kılıbık biri girsin hapse de adamlık öğretsinler

• Çok iyiydi bölüm. Paraları ayakkabı kutusunda saklama modası eskiden beri varmış sanırım.
    Saul son sahnede ofis dairesine girince tüylerim diken diken oldu.
  • 7. bölümü az önce bitirdim. Yine on numara bir bölüm olmuş.

Kim'den ikinci bir Skyler çıkar mı acaba onu merak ediyorum. Çünkü o potansiyeli var gibi. Gidişat'ta biraz onu gösteriyor. Bu arada o asansör sahnesinde tam olarak ne dedi acaba? I love you'mu yoksa thank you'mu dedi tam çıkaramadım?

Birde son sahnede jimmy niye o kadar öfkelendi acaba? Bu kim denen kadın yüzünden mi öyle sinirlenip ağlayacak gibi oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 18 Mart 2015; 14:04:18 >
  • ben diziyi ingilizce altyazıyla izledim de tam emin olamadım o yüzden. 1x7 ile ilgili bi soru

saul paraları adamlardan aldı ki anlaşmayı kabul etsinler diye değil mi ?
  • Şimdi diziye basliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

7. bölümü az önce bitirdim. Yine on numara bir bölüm olmuş.

Kim'den ikinci bir Skyler çıkar mı acaba onu merak ediyorum. Çünkü o potansiyeli var gibi. Gidişat'ta biraz onu gösteriyor. Bu arada o asansör sahnesinde tam olarak ne dedi acaba? I love you'mu yoksa thank you'mu dedi tam çıkaramadım?

Birde son sahnede jimmy niye o kadar öfkelendi acaba? Bu kim denen kadın yüzünden mi öyle sinirlenip ağlayacak gibi oldu?

Jimmy o kadar sinirlendi hocam çünkü para dolu çantayı iade ederken karı kocadan aldığı parayı da koydu içine.O tuttuğu güzel manzaralı ofis yalan oldu yani, bir nevi sıfırlandı herşey.

• ilk bölüme başlıyorum
  • Güzel dizi ama dizipub'a geç yüklüyorlar bölümleri
  • Saul ile Mike'ın ilk çalışması bu şekil oluyor demek bakalım sonlara doğru neler görecez.Bölüm güzeldi sıkılmadan izliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

7. bölümü az önce bitirdim. Yine on numara bir bölüm olmuş.

Asansör sahnesinde "Teşekkür ederim" dedi. Son sahnede kadın yüzünden ya da paraları verdi diye o hale geldi sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

ben diziyi ingilizce altyazıyla izledim de tam emin olamadım o yüzden. 1x7 ile ilgili bi soru

saul paraları adamlardan aldı ki anlaşmayı kabul etsinler diye değil mi ?

Kim'in eski konumuna geri dönmesi için paralarını aldı ve anlaşma yaptırdı.

• Tuco çok iyi olmuş. Adamım yav. 2.bölümü izliyorum da , olayları anliyamadim ( şirket mevzusu ) chuck'ın cep telefonuna olan zaafı nerden geliyor? Uzay battaniyesi muhabbeti.

• 7.bölümü izledim şimdi. Dizi çok iyi gidiyor yalnız bir Breaking Bad kalitesinde ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Tuco çok iyi olmuş. Adamım yav. 2.bölümü izliyorum da , olayları anliyamadim ( şirket mevzusu ) chuck'ın cep telefonuna olan zaafı nerden geliyor? Uzay battaniyesi muhabbeti.

İzlemeye devam et bir kaç bölüm sonra Chuck' ın epeyce yer aldığı bir bölüm gelecek orada her şeyi çözersin.
  • Ya yemin ederim ki öyle duygulandim ki Walter basganin evini görünce.(3.bölümde ki havuzlu ev walter'in evi değil mi , yanlış hatırlamıyorum inşallah). Breaking bad kokuyor yav. Enfes bir dizi olmuş. Dizinin çekildiği alberqut..(nasıl yazılıyordu bilmiyorum) oralara gitmek istiyorum.

• 6. bölümü yeni izledim
    Cidden bu sefer breaking bad tadı aldım. su gibi aktı geçti bu bölüm.

Mike'ın polisleri indirmesi içimi rahatlattı ama sondaki konuşması da içimi parçaladı. Dağ gibi adam yıkılmış durumdaydı.
  • kim wexler karakteri çok seksi geliyor ya bide at kuyruğu yapıyor saçı abov

• Son çok garip bitti, telefon gelince Saul'a dedim Walter Reis aradı ama bu kadar erken süreçte arayacaklarını düşünmüyorum, ama telefondan bence tanıdığımız birisi çıkacak gibi sezdim. Fırtına öncesi sessizlik bölümleri, dizi yavaştan oturacak şimdi sakin ve ideal ilerliyor, hayırlısı bakalım
    Edit: Ayrıca daha Walter o işlere girmemiştir diye düşünüyorum, arada ne kadar zaman oynuyordu hiç hatırlamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baby Blue -- 18 Mart 2015; 22:37:55 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.