Şimdi Ara

Nero'ya Alternatif Ücretsiz\Kaliteli CD\DVD Yazma Programları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
3
Favori
637.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tan

Rietveld
    Birinci mesajdaki CDBurnerXP nin türkçe desteği var, eklememişsin!

Bu verdiğim sürümün Türkçe'si yok daha.En son 4.2.3 sürümünün Türkçe'si vardı.Bununda olunca eklerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: ANUBIS

quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

Hocam Ashampoo'yu ve BurnAware'i eklemende tavsiye bulunurum.

Bu konuya ücretsiz olanları ekliyorum.Ashampoo ücretli bir program o yüzden ekleyemem.

Evet Ashampoo Burning Studio ücretli bir yazılım. Çeşitli kampanyalarla ücretsiz dağıtılan versiyonlarını bir kenara bırakırsak, İngilizce kullanırım diyen ve işletim sistemi XP olan arkadaşlar için Ashampoo Burning Studio 5 versiyonu tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Tek yapmanız gereken geçerli bir e-posta verip gelen postadaki aktivasyon adresine tıklamak ve gelen 2. postadan kullanıcı adı, şifre ve Ashampoo Burning Studio 5 in seri numarasını alıp kullanmak. Programı indirmek ve lisans almak için; (http://www2.ashampoo.com/webcache/html/1/product_2_0510___USD.htm)

SoftPedia'daki 6.75 sürümünde lisans. vs. uğraşmadan sadece kurulum ile hâlladebilirsiniz. Bedava hem de...

• Güncel, en iyi nero alternatifi olarak hangi programı tavsiye edersiniz? sadece işini yapsın, Nero daki gibi bir sürü ıvır zıvır program istemiyorum.
  • InfraRecorder. Open source, ucretsiz, 3MB.
    http://infrarecorder.org/
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Güncel, en iyi nero alternatifi olarak hangi programı tavsiye edersiniz? sadece işini yapsın, Nero daki gibi bir sürü ıvır zıvır program istemiyorum.

Ben "BurnAware Free" 'yi kullanıyorum 2 yıldır.Çok memnunum.

• @Rietveld telekkürler ancak sonradan biraz araştırmayla Ashampoo Burning Studio 8 i kurdum iyi gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

@Rietveld telekkürler ancak sonradan biraz araştırmayla Ashampoo Burning Studio 8 i kurdum iyi gibi.

O daha iyi tabi ama ben ücretsizler arasında iyi olanı söyledim.Senin kullandığın ücretli.Tabi farklı yollarla ücretsiz olabiliyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: tan

Rietveld
    Birinci mesajdaki CDBurnerXP nin türkçe desteği var, eklememişsin!

Bu program nasıl arkadaşlar iyi mi?İşimi görür sanırım?Birkaç kişiden duydum memnunlar.
  • bunların içinde 64bit compile edilmiş olanı var mı?
  • Burn Aware Free gayet güzel... : )
  • Hocam eline sağlık
    Nero çok fazla sistem kaynağı kullanıyor
    Kimseye tavsiye etmem.

Final burner çok iyi tavsiye edilir
  • ben de burn 4 free kullanıyom memnunum arkadaşlar
  • Cdburner xp'yi deniyeceğim
  • Dostum tek keLimeyLe Harikasın saol Çok İşime Yaradı yav
  • ImgBurn'u herkese öneririm çok sade ve kullanışlı bir programSadece dvd-cd için gerekli olan şeyler var içinde ıvır zıvır gereksiz şeyler yok..Herkese kesinlikle öneriyorum..Boyutu küçük..Üstelik türkçe dil desteği var..Üstelik ÜCRETSİZ..Tüm cd programları arasında en hayran kaldığım pro. diyebilirim ..
     Nero'ya Alternatif Ücretsiz\Kaliteli CD\DVD Yazma Programları
    Sizler için son sürümünü ve tr dil paketini upload ettim;
    http://rapid-share.com/files/256994923/ImgBurn.rar
    - işaretini kaldırın..

Konuyu açan arkadaşa bu programıda eklemesini şiddetle öneriyorum benim upladığım linki koyabilir ..Rapid pre. ile upladım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 18 Temmuz 2009; 1:18:32 >

• teşekkürler çok işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMASRA

ImgBurn'u herkese öneririm çok sade ve kullanışlı bir programSadece dvd-cd için gerekli olan şeyler var içinde ıvır zıvır gereksiz şeyler yok..Herkese kesinlikle öneriyorum..Boyutu küçük..Üstelik türkçe dil desteği var..Üstelik ÜCRETSİZ..Tüm cd programları arasında en hayran kaldığım pro. diyebilirim ..
     Nero'ya Alternatif Ücretsiz\Kaliteli CD\DVD Yazma Programları
    Sizler için son sürümünü ve tr dil paketini upload ettim;
    http://rapid-share.com/files/256994923/ImgBurn.rar
    - işaretini kaldırın..

Konuyu açan arkadaşa bu programıda eklemesini şiddetle öneriyorum benim upladığım linki koyabilir ..Rapid pre. ile upladım..

bana de göre free olanlar içinde en başta olması gereken yazılım..

• Tam da bugünlerde ücretsiz ve küçük programlar arıyordum. Ben de aynen arkadaş gibi hafif, sadece işini yapan bir program arıyorum. Ancak en önemli kıstasım uyumluluk. Boş medya veya yazıcı uyumlulukları bakımından en iyisi hangisi? Eski bir dergi CD'sinden Ashampoo free 6.6.1 kurdum. İş görür mü? Kurulu hali 72 MB ama iyi bişeyse dursun bari :) Öte yandan CD BurnerXP'nin arayüzü çok tanıdık. Resmen Magicİso programından aşırmışlar. Kullanışlı bir arayüzü olduğundan, sempatik geldi. Önerir misiniz? Ashampoo'mu yoksa CD Burner'mı?

Güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 8 Ağustos 2009; 9:32:35 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.