Şimdi Ara

Peugeot 206+ (PLUS) Hız sabitleme oldu....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilen bilir aracı aldığımdan ve hız sabitleme olayını öğrendiğimden beri hız sabitlemeyi yapmak için uğraşıyordum. Denemediğimiz bilgisayar kol servis kalmadı. Yurt dışı ile irtibata geçtik kablo aldık yazılım denedik fln derken yanlış yollarda gidiyormuşuz hep. Olayı Hataydan bir abimizin desteği ile çözdük.

Şimdi TR de bildiğim 4 araçta orjinal olarak çalışıyor. 207den bilen varsa ekranda kol on konumuna getirldiğinde göstergede km sayacının yanında cruise ve off yazısı yanında gösterge şekli ve ---kmh yazıyor 4. viteste açılabiliyor 3. viteste açamadım ben 4. viteste 40lara kadar düşebiliyor. Hangi hızda iseniz kol on konumudna iken yukarı tuşa bazmnaız yeterli ekranda mevcut hızınız yazıyor ve o hızla yola devam ediyorsunuz. Frene veya debriyaja basar basmaz beklemye alıyor pasue tuşuna bastığınzda eski hızdan devam ediyor.

Bilmiyorum daha önceden yapan eden oldu mu ama Ankara içinde yaptırmak isteyen olursa bana PM ile ulaşırsa yardımcı olabilirm.

• Merhaba Alicik ben Ankaradan serkan peuget 206+ comfort hdi arabam var.Hız sabitleyici olayına çok uğrastım yapamadım.Sen yapmışsın tebrik ederim.Çok ugrastın sende bana da yardımcı olabilirmisin.Bende 407 cruise control kolu var.
  • serkans21 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Çok uğraştırdı ama artık orjinal gibi oldu. Benim kolu kuzene verdim kol arıyorum.

Sizinle iletişime geçip kısa bir süre içerinde yardımcı olacağım. Kol varsa sıkıntı yok. Siz montajını yapın aktivasyon benden.
  • Bravo....Bravo.....Bravo....
  • Serkans21 in HDi aracını da cruise lu yaptık.....
  • Çok teşekkür ettim Ali orijinal gibi oldu.Sorunsuz çalışıyor.Ellerine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans21 -- 15 Eylül 2013; 2:51:06 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    2000 model Peugeot 206 1.4 XR BVA otomatik vites aracıma en uygun Lpg kiti ve Lpg ustası önerisi bekliyorum arkadaşlar. İstanbul Anadolu yakasındayım.
  • değiştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alicilik -- 11 Ekim 2013; 23:32:45 >
  • Sonunda. Hele şükür. Helal olsun kardeşim
  • 2001 206 xt aracımın 2 satır bilgi ekranını 3 satır yol bilgisayarı ekranı ile degiştirmek istiyorum pejoda çok versiyon var uyarmı bilmem

ama aracımda orjinal 1.6 16 valf 110 beygir 307 motor abs klima sunroof yagmur sensöru var ankarada bilgi alabilecegim yaptırabilecegim bi usta tavsiye edebilirmisiniz
  • kursat611 K kullanıcısına yanıt
    Aracınız multiplexdir pt40 tipi ekran kullanır.
    3 satır ekran aracınıza uyum sağlamaz maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

Aracınız multiplexdir pt40 tipi ekran kullanır.
    3 satır ekran aracınıza uyum sağlamaz maalesef.

bu multiplexdir pt40 ekran nedir bendekinin o oldugunu nasıl anlayabilirim dıs sıcaklık göstergeside çalısmıyor çizgi var ama kurcalamak istemiyorum aracımdan çok memnunum neler yapabilecegim le ilgili tercihen ankaradan usta tavsiye edebilirmisiniz
  • quote:

Beyler buyrun döküman güle güle kullanın.

şifre : "pugcc" (tırnaksız)

http://docs.google.com/file/d/0B1CMfl2PCDesX29YYTdNZnJ3cG8/edit?usp=sharing

Kardeş şu dökümanı tekrar paylaşabilirmisin acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin1975

Kardeş şu dökümanı tekrar paylaşabilirmisin acaba?

Hocam merhaba,

Dökümanı güvenlik ve hukuki anlamda sıkıntı çıkarmaması için kaldırdım kimse ile paylaşamıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Çok uzun zamandır Peugeot 206+ için hız sabitleme donanımını aktifleştirmeye çalışıyorduk. Sonunda servis desteği olmadan bireysel olarak başarabildik. Büyük emek ve çaba harcadık. Bunun yanı sıra 2003 ve üzeri diğer bazı araçlara da bu işlemi orjinal hali ile uygulayabiliyoruz.

Pejonun orjinal hız sabitleme kolları ve diyagnostik yazılımı vasıtası ile aktif edip orjinal hali ile çalışmasını sağlıyoruz.

Aracınıza uyumlu olup olmadığını bana özel mesaj vasıtası ile şase numaranızı veridğinizde sorgulayabilirim. (dizellerin çoğunda oluyor ama benzinliler sıkıntı)

206-206+-207-208
    301-307-308
    3008
    partner

citroen in benzer araçları

Ankara da ikamet ediyorum. Bir zaman İstanbula da gelmeyi planlıyorum yardımcı olabilirim.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Çok uzun zamandır Peugeot 206+ için hız sabitleme donanımını aktifleştirmeye çalışıyorduk. Sonunda servis desteği olmadan bireysel olarak başarabildik. Büyük emek ve çaba harcadık. Bunun yanı sıra 2003 ve üzeri diğer bazı araçlara da bu işlemi orjinal hali ile uygulayabiliyoruz.

Pejonun orjinal hız sabitleme kolları ve diyagnostik yazılımı vasıtası ile aktif edip orjinal hali ile çalışmasını sağlıyoruz.

Aracınıza uyumlu olup olmadığını bana özel mesaj vasıtası ile şase numaranızı veridğinizde sorgulayabilirim. (dizellerin çoğunda oluyor ama benzinliler sıkıntı)

206-206+-207-208
    301-307-308
    3008
    partner

citroen in benzer araçları

Ankara da ikamet ediyorum. Bir zaman İstanbula da gelmeyi planlıyorum yardımcı olabilirim.

Ali, helal olsun sana.....

• TURGUTREİS06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Sedat Abi,

Olsaydı bi 206+ ın hemen yapardım
  • kolumuzuda taktik sira Ali hocamda iş :):):):)
  • Hocam kolu nerden aldınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • engin1975 E kullanıcısına yanıt
    pejo hız sabitleme yazdınız mı kol çıkıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.