Şimdi Ara

iPhone 5c'nin ön satışları başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5c'nin ön satışları başlıyor

Apple’ın tasarımıyla ve beklenenin üzerindeki teknik özellikleri ile dikkat çeken iPhone 5c, ön satışa sunuluyor.

Başta ABD olmak üzere ilk dalgadaki ülkelerde 13 Eylül itibariyle ön satışa sunulacak olan iPhone 5c’lerin tüketicilerle buluşması ise 20 Eylül’de gerçekleşecek.

Diğer taraftan Apple, 7.nesil iPhone’u ön satışa ise sunmayacak. Şimdiye kadar tüm iPhone’ları ön satışa sunan Apple’ın 7.nesil iPhone’u neden ön satışa sunmayacağı sorusu cevap kazanmış olmamakla birlikte firmanın, iPhone 5s’in üretim kapasitesinin yeterli seviyeye ulaşmış olmaması nedeniyle böyle bir yola gitmiş olması olası gözükürken; Apple’ın iPhone 5s almak isteyen tüketicileri Apple Store’lara çekmek için de böyle bir karar almış olma ihtimali de bulunuyor.

iPhone 5s ve 5c’nin ülkemizde satışa sunulma tarihi ile ilgili ilk açıklama kısa bir süre önce Tukcell’den gelmiş ve telefonların aralık ayında satışa sunulacağı açıklanmıştı. Ancak geçmiş   yılların aksine yeni iPhone’ların apple.com.tr’de tanıtıldığı gibi yer alması, telefonların çok daha önce satışa sunulacağı ihtimalini arttırıyor ki  canlı yayında da belirttiğimiz gibi telefonların 29 Ekim’de satışa sunulacağı yönünde ciddi dedikodular bulunduğunu hatırlatalım.

• o kdar para ver ama eline geçen arkadan lumia 620 :(
    yazık hava da atamazlar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bu plastiğin Almanya fiyatı 600 Euro
    Lg g2 600 Euro şaka gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://tweakers.net/pricewatch/347912/apple-iphone-5c-16gb-groen.html hollanda 700 euro pahali plastik iphone 5 550 eurohttp://tweakers.net/pricewatch/317996/apple-iphone-5-16gb-zwart.html ama eder herhalde cok stabil bir plastik

• aslında turkiyedeki apple store ların acılıs tarihi ile turkiyede bu cihazalrın satıs tarihi aynı gune denk getirebilir ben olsam oyle yapardım...dolayısıyla acaba turkiyedeki apple store ların acılıs tarihi nedir..??

bu arada zorlu avm 26 eylul olarak acılıs tarihi belirlemiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 12 Eylül 2013; 11:02:35 >
  • insanlar 1500-1600 TL fiyattan iphone 5 alabilecekken bu plastik harikası sayesinde aynı cihazın plastik olanını 1600-1800 TL ye alabilecekler.

Apple bu cihazı kullanıcılar daha uygun fiyata iphone kullanabilsinler diye değil alüminyum fiyatından daha pahalıya nasıl plastik olan cihaz satılır onu göstermek için piyasaya sürdüler.

Yersen

• iPhone+Naylon= NayPhone

• turkiyede apple store açılsa fiyatlar nasıl olur acaba.?
    tahminlerim
    4s 1500
    5c 1900
    5s 2300
  • kendi pahalı ama adı ucuz. şimdi metrobüste, otobüste plastik olanlar çıkaramaz telefonlarını yazık. :D

Htc One akar..

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bu plastiğin Almanya fiyatı 600 Euro Lg g2 600 Euro şaka gibi

En azından ios gibi stabil bşir sistemi ve çok sağlam bir marketi var. Özgür android de ne var? Berbat bir market ve sürekli hata veren bir işletim sistemi.

NOT: S3 kullanıcısıyım.

• fiyat ne öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 dolar fazla verip iPhone 5s almak varken, 5c'yi tercih etmek icin bir sebep goremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

o kdar para ver ama eline geçen arkadan lumia 620 :(yazık hava da atamazlar artık

sen hangi hayal dünyasında yaşıyorsun ki söyle onu bilelim ayrıca bizim ülekmizden daha kazık fiyatları olan bir ülke olmadığı için öyle çok fazlada problem olmuyor. Firma zaten Türkiye pazarını ciddiye almıyor hala bir mağza açmış değil ve öyle biz türkleride çok fazla salladıklarını sanmıyorum.. Bizim Türkler öyle saçma sapan yorumlar yapıyorki yok işte bu alınmaz almam bunu ben yapmam bunu ben yapmam ve almam diyenler ençok alıyor zaten, ayrıca almam diyen arkadaş sen alsan ne olur almasan ne olur firma senin aldığım 1 iphone ile ne batar ne zengin olur Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok misali bizimkiler.

zaten neyi düzgün yapabiliyoruz ki doğru düzgün bir ülkenin ürünlerine boykut bile koymayı başaramıyoruz yarım yamalak arabasını almıyoruz buzdolabını alıyoruz şununu almıyoruz bununu alıyoruz.

• yine yok satacak şu çöp ya

• Plastik kaliteli diye de bu para verilmez ki 100 dolar daha ucuz olması gereken bir cihaz iphone u seven biriyim
  • 1-2 özellik ekleyip milyarları götürüyorlar
  • Iphone sifir 3gs çıkarsa yine satar bu büyük gerçek

• Çöp.

Çöp demek kotu demek degil ama.Çöpler olmasa fareler ne yiyecek?

• 200 dolarlık telefonu millete 600 Euro'ya itelemeye calisiyorlar.
  • Operatörler para kazanmasın diye apple store dan alacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.