- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Faturaya ek telefonlar
2 Cevap529 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

241 Mesaj
11 Eylül 2013; 23:04:38 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Şu an vodafone kontorlu hat kullanıyorum.Hattımı faturalıya çevirdiğimde mevcut taahütlü telefon kampanyalarında kullanabiliyor muyum Vodafone'un.Veya Avea ya da Turkcell'den hat alsam ya da taşısam hattımı bu kampanyalardan faydalanmam mümkün müdür?

Bleach--D.Gray-man--Basilisk--Death Note--Eureka7--Elfen Lied--Full Metal Alchemist--Gintama--Naruto--Katekyo Hitman Reborn--Fairy Tail--Shingeki no Kyojin
Fringe--The Newsroom--The Walking Dead--Game of Thrones--Under the Dome--The Strain--The Last Ship--Crossbones--The Flash--Dominion--Power--Arrow--Sherlock--How i Met Your Mother

猿も木から落ちる
Snowboarding-Mountaineering-Scuba Diving

120 Mesaj
11 Eylül 2013; 23:14:10 

Eskiden şöyle bilirdim,en az 6 aylık olması ve toplam fatura tutarının en az 750 lira olması gerektiği şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @Ralf_Jones

241 Mesaj
11 Eylül 2013; 23:19:00 

Ben de öyle biliyordum ancak koşulları okurken bunu göremedim Vodafone'da gözümden kaçmış da olabilir.Belki de değişmiştir diye düşündüm.Umarım değişmiştir.

Bleach--D.Gray-man--Basilisk--Death Note--Eureka7--Elfen Lied--Full Metal Alchemist--Gintama--Naruto--Katekyo Hitman Reborn--Fairy Tail--Shingeki no Kyojin
Fringe--The Newsroom--The Walking Dead--Game of Thrones--Under the Dome--The Strain--The Last Ship--Crossbones--The Flash--Dominion--Power--Arrow--Sherlock--How i Met Your Mother

猿も木から落ちる
Snowboarding-Mountaineering-Scuba Diving
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » Faturaya ek telefonlar
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1 : 10.10.10.11||forum.donanimhaber.com
0.313