Faturaya ek telefonlar
2 Cevap354 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

236 Mesaj
11 Eylül 2013; 23:04:38 

Şu an vodafone kontorlu hat kullanıyorum.Hattımı faturalıya çevirdiğimde mevcut taahütlü telefon kampanyalarında kullanabiliyor muyum Vodafone'un.Veya Avea ya da Turkcell'den hat alsam ya da taşısam hattımı bu kampanyalardan faydalanmam mümkün müdür?

Bleach--D.Gray-man--Basilisk--Death Note--Eureka7--Elfen Lied--Full Metal Alchemist--Gintama--Naruto--Katekyo Hitman Reborn--Fairy Tail--Shingeki no Kyojin
Fringe--The Newsroom--The Walking Dead--Game of Thrones--Under the Dome--The Strain--The Last Ship--Crossbones--The Flash--Dominion--Power--Arrow--Sherlock--How i Met Your Mother

猿も木から落ちる
Snowboarding-Mountaineering-Scuba Diving

118 Mesaj
11 Eylül 2013; 23:14:10 

Eskiden şöyle bilirdim,en az 6 aylık olması ve toplam fatura tutarının en az 750 lira olması gerektiği şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @Ralf_Jones

236 Mesaj
11 Eylül 2013; 23:19:00 

Ben de öyle biliyordum ancak koşulları okurken bunu göremedim Vodafone'da gözümden kaçmış da olabilir.Belki de değişmiştir diye düşündüm.Umarım değişmiştir.

Bleach--D.Gray-man--Basilisk--Death Note--Eureka7--Elfen Lied--Full Metal Alchemist--Gintama--Naruto--Katekyo Hitman Reborn--Fairy Tail--Shingeki no Kyojin
Fringe--The Newsroom--The Walking Dead--Game of Thrones--Under the Dome--The Strain--The Last Ship--Crossbones--The Flash--Dominion--Power--Arrow--Sherlock--How i Met Your Mother

猿も木から落ちる
Snowboarding-Mountaineering-Scuba Diving
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » Faturaya ek telefonlar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203