Şimdi Ara

Tefal düdüklü tencere yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tefaldan düdüklü tencere alıcam ama karar veremedim şu modeli almak istiyorum
    http://www.tefal.com.tr/All+Products/Cookware/Pressure+cookers/Products/NutriCook/NutriCook.htm
    Deger mi 585 tl 75 tl hediye çeki fiyatı nasıl cok mu para yada düdüklü tencere için.kullanıslı mı 2 yıl garanti ve sigortalıymış.yada daha ucuzada başka düdüklü tencere alınır mı bunu cok met ettiler komşumdada var napayım? 3 ay erteleme ve 10 taksıt var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber_brain -- 11 Eylül 2013; 22:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok para fissler'den başka marka alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shazneci

Çok para fissler'den başka marka alınmaz.

584 tl 75 tl hediye çeki var ama cok iyi 4 program lı 3 yıl garanti içinde sigorta vs buna benzer önereceğiniz ürün var mı

• Düdüklü tencerede program özelliğine gerek yok bence fissler vitavit 6 lt kullanıyorum memnunum ama onunda eski kalitesi yok.
  • Esse ürünü Essenso markalı düdüklü tencereyi tavsiye ederim. Tefal'in yarısından da ucuza gelecektir. Net'te bulursan incele. Belki Tefal kadar özellikli olmayabilir ama olmayan özelliklerinin fiyatı kesinlikle fazladan vereceğin kadar etmez.
    Bu da Linki ... tıklayınız ...tıklayınız

Edit : Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Serdar K. -- 22 Eylül 2013; 18:32:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitit Güneşi

Esse ürünü Essenso markalı düdüklü tencereyi tavsiye ederim. Tefal'in yarısından da ucuza gelecektir. Net'te bulursan incele. Belki Tefal kadar özellikli olmayabilir ama olmayan özelliklerinin fiyatı kesinlikle fazladan vereceğin kadar etmez.
    Bu da Linki ... tıklayınız ...tıklayınız

Edit : Link

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.