Şimdi Ara

ATATÜRK KÖŞESİ (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.803
Cevap
36
Favori
237.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • can dündar atatürk konusunda en objektif kişidir görüşümhttp://www.youtube.com/watch?v=QfXTx8Q3f8k
  • Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulan bir ülkede yaşayıp,ekmek yiyip,kurucuyu beğenmeyen sadece bizim coğrafyadaki insanlara has sanırım.Atatürk her ne yaptıysa milleti için yaptı,görmek isteyene her şey net.Atatürk mal varlığını ne yaptı acaba?

Savaşa gitmeyen Atatürk gözünün birini nerde kaybetti? Nankörlük denen şey bu olsa gerek. Bu devlet bir gün yıkılırsa eğer; o zaman rahat edersiniz,kendiniz daha iyisini kurarsanız onuda becerebilirseniz tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih çimen

http://www.youtube.com/watch?v=9Yn9fZa0kV4 SADECE İZLEYİN LÜTFEN
    http://www.youtube.com/watch?v=RrO4ECwcEgI

Videoları sizin gibi düşünenler izlesin, zira ben izleme gereği duymuyorum. Ülkeyi halk kendi kendine kurtarmıştır, Osmanlı'yı Atatürk yıkmıştır,dini kaldırmıştır o yüzden şu anda ibadet yapılmıyor, bütün herşeyin sorumlusu Atatürk'tür değil mi!?

Kaynak

"İsmet masondur ! siz yanlis kisiyi sucluyorsunuz !
    Atatürk kac gün yönetdi türkiyeyi hic kontrol etdinizmi ? bizden destek bekliyorsaniz DOGRU OLANI YAPIN ! ben TALAT PASANIN TORUNUYUM ! türkiyeye girememe sebebi ismetdir ! tüm osmanli torunlarida bunu biliyordur .
    Araplar fransizlarla ingilizlerle Siyonist Theodor Herzele hizmet etdiler , Osmanliyi Halifelerle imamlarla kandirdilar !
    Osmanli Sultani ATATÜRKÜ yurt dislarina gönderiyordu , ATATÜRK cebindeki parayla yurt disina cikabilicek degildi , ATATÜRK oguz boyundan yörük türkmenidir !
    ATATÜRKÜ kim zehirletdirdi bunuda diyim , ATATÜRKÜN bir videosu var ABD elcisiyle beraber yanyana . Vatikan , ABD elcisine görev verir , ABD elciside ismete görev verir . ismet , mim kemal, celal bayar ortakca onu zehirlerler . nicin zehirlerler ! MASONLAR elde edemedigini öldürürler TURGUT ÖZALI öldürdükleri gibi .

ATATÜRKE karsi iftira atiyorsunuz ! birde Müslüman oldugunuzu diyorsunuz ! yediginiz Lokmalar Kursaginizdan geciyormu ?

Araplar Fransizlarla birlestiklerinde , sav.Hz.Muhammedin mezarini yikin dediklerinde ,
    ATATÜRK Araplara Fransizlara bunu der Peygamberimin Mezarina dokunacak olursaniz sizi Ordumla yok ederim der !
    Lenin Rusyadaki Türklere eziyet etdiginde , ATATÜRK lenini ziyaret eder derki , biliyorum güclü ordun var ama benim KORKUM YOK ! bir seslensem 18 milyon Asker arkamda olur der.

ATATÜRK gökten indigi sanilmasin o kitaplarin diyor bir videosunda " KURANI KERIM " demiyor . Kitaplarin diyor birde COGUL ANLAMINDA diyor ! hangi kitaplardan bahs ediyor ? MASONLARIN DAGITDIGI kitaplardan Türkiye Cumhuriyet Halkini uyariyor . Sonra Mason Localarini Kapatiyor , Masonlari sürgün ediyor . ondan SONRA ATATÜRKÜ öldürüyorlar zaten .

IFTIRA ATMAYIN !
    IFTIRALARINIZI KESIN !
    DOGRU OLUN DESTEGINIZ ARTSIN ! yoksa yakinda gercekten BASINIZA YAHUDILER CIKACAK ! manevra yapip milleti yalanlarla yanlis yönlere yönlendirmeyin , ZATEN MASONLAR simdi yönetiyor devleti , sizin desteklediginiz ADAMLAR MASON ! bu bir iftira degildir dogrudur . ona buna MASON diyip cahilleri kucaginiza almayi iyi beceriyorsunuz , zaten MANEVRACISINIZ !

1- ATATÜRKÜ ermeniler sevmez , masonlar sevmez , rumlar sevmez
    hatda elimdeki günlük kitaplarini yayinlicam dedem katipti elimde onun bissürü günlük kitaplari var aralarinda telgraflar bile var . ATATÜRKÜN ne oldugunu herkes ögrenince siz bile utanicaksiniz . OSMANLIDA gizli bir GÖZDÜ o ! Osmanli süpheliydi , ATATÜRKE dediki biz eger pusuya düsecek olursak bilki bunun arkasinda " VAHDETTIN, HALIFELER, IMAMLAR " var dedi , Bu Millet sana emanet dedi . Neden TEK ATATÜRK bu olayda OSMANLININ gözüydü zaten tek ATATÜRKE masraf yapiyorlardi , ATATÜRKÜ fransaya gönderdiler , tek fransa degil , baska yerlerede gitdi tabiki kendi cebindeki parayla degil , OSMANLI onu gönderiyordu cünkü ATATÜRK özel bir kisilikti OSMANLIDA . perde arkasinda emir bekleyen , Hainlerin OYUNUNU BOZAN bir kisiydi !
    Siz ATATÜRKE karsi durmanizla , OSMANLI düsmani oldugunuzu ortaya koymussunuz"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jüpiter -- 23 Temmuz 2014; 0:44:38 >

• jüpiter kullanıcısına yanıt
    YAV ÖYLE DEĞİLDE OSMANLI AHLAKI NERDE ŞİMDİ PEKİ.KAÇ KİŞİNAMAZ KILIYOR.ÖNCEDEN CUMA RESMİ TATİLDİ KİM KALDIRDI SORARIM SİZE
  • quote:

YAV ÖYLE DEĞİLDE OSMANLI AHLAKI NERDE ŞİMDİ PEKİ.KAÇ KİŞİNAMAZ KILIYOR.ÖNCEDEN CUMA RESMİ TATİLDİ KİM KALDIRDI SORARIM SİZE

Öncelikle bağırmayınız.
    Osmanlı ahlaklı mıydı değil miydi tartışılır.Bunları sorgulamamız için o dönemleri görmemiz,bu döneme göre çözümleme yapmak gerek yani biz sorgulayamayız bence, benim haddim değil.İbadetini yapmak isteyene kimse bir şey diyemez yeter ki içinde olsun.
  • quote:

Sana ne kardeşim isteyen kılar isteyen kılmaz,te allam
  • Mr.Hetfield kullanıcısına yanıt
    KİMİN YÜZÜNDEN KAYBETTİK BU OSMANLI AHLAKINI SORARIM SİİZE
    YANLIŞ ANLAMAYIN BAĞIRDIĞIM VEYA KIZDIĞIM YOK.KAHVE İÇİYORUM ŞUAN VE BÖYLE SAYGILI YORUM YAZDIĞINIZ İÇİN DE AYRICA TEŞEKKÜR
  • quote:

YANLIŞ ANLAMAYIN BAĞIRDIĞIM VEYA KIZDIĞIM YOK.KAHVE İÇİYORUM ŞUAN VE BÖYLE SAYGILI YORUM YAZDIĞINIZ İÇİN DE AYRICA TEŞEKKÜR

Büyük yazdığınız için yazmıştım.

Diyelimki Atatürk hiç dünyaya gelmedi.Şu anda nasıl olurduk,Osmanlı Devleti zayıf durumda olmasaydı zaten bunları konuşmamıza gerek kalmayacaktı.İşte Allah ülkemize Atatürk'ü gönderdi fakat değerini bilmiyoruz.Yani O'nun kurduğu ülkede rahat rahat oturuyoruz, birde arkasından iftira atılıyor bu nankörlük değil mi? Bu dinin gereklerini belki hiç yapamayabilirdik bunu hiç düşündünüz mü?
  • quote:

KİMİN YÜZÜNDEN KAYBETTİK BU OSMANLI AHLAKINI SORARIM SİİZE

Al sana Osmanlı ahlakı

ATATÜRK KÖŞESİ
    HOCAM BU RESİMLE KOSKOCA OSMANLIYI MI LEKELEMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Osmanl%C4%B1_%C4%B0mparatorlu%C4%9Fu
    YAV BİZDE Bİ ÜSTAD VAR HERŞEYE YANIT VERİYOR MAŞALLAH ALLAH BAŞTAN EKSİK ETMESİN
    http://www.youtube.com/watch?v=LfE_G1kOMJ0

• quote:

HOCAM BU RESİMLE KOSKOCA OSMANLIYI MI LEKELEMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Osmanl%C4%B1_%C4%B0mparatorlu%C4%9Fu

İlk önce "nerede o eski Osmanlı ahlakı" diyorsun.Mustafa Kemal gelmeden önce sanki toplumun tamamı ahlaklıymış gibi birşey çıkardım şahsen bu cümlenden.Ben resim atınca "yeaa son dönemler bu,tüm osmanlıyı bir tutmayalım" diye bik bik ötüyorsun.Ayrıca o videosunu attığın adamın kullandığı tek kaynak Rıza Nur'un hatıralarıdır,ki Turgut Özakman Rıza Nur'un anlattıklarını tek tek çürütmüştür(Rıza Nur Dosyası)Bakırköy'de yatmışlığı vardır.Savaşın önemliliğini şehit sayısıyla ölçer.Mesela bir kitabında Kurtuluş Savaşı'nda az şehit verdik diye önemsiz olduğu,Yunanlılara yenilsek bile ayıp olacağını söyler(Sanırım kendisinin koskoca Osmanlı'nın Yunan isyanını bastıramadığından da haberi yok anlaşılan)

ZAMANLA OSMANLI AHLAKIMIZ ÇÖKTÜ BATMAMIZ DA ONDANDIR.İÇ VE DIŞ MİHRAKLARIN OYUNUNDANDIR.
    ŞUAN BUNU KÜLLERİNDEN DOĞURUYORUZ GÖRECEKSİNİZ HEPİNİZ.
  • quote:

ZAMANLA OSMANLI AHLAKIMIZ ÇÖKTÜ BATMAMIZ DA ONDANDIR.İÇ VE DIŞ MİHRAKLARIN OYUNUNDANDIR.
    ŞUAN BUNU KÜLLERİNDEN DOĞURUYORUZ GÖRECEKSİNİZ HEPİNİZ.

Senin gibilerin dediklerini nedense Samuel Huntington,Graham Fuller,Paul Henze gibiler de savunuyor.Ne ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 23 Temmuz 2014; 1:46:50 >
    Samuel Huntington tirkiye tespitlerini okumanı tavsiye ederim.
    GRAHAM FULLER DEDİĞİN ADAM BİR NUMARA PROVAKATORDUR.

PAUL HENZE DEDİĞİN ADAMLARI BENİM SENİN İKTİDARIN TOKAT MANYAĞI YAPMIŞTIR.
    KARDEŞ BİZDE TARİH VAR MERAK ETME..

KAÇTIN NEYSE KAÇ KAÇ
  • quote:

Samuel Huntington tirkiye tespitlerini okumanı tavsiye ederim.
    GRAHAM FULLER DEDİĞİN ADAM BİR NUMARA PROVAKATORDUR.

PAUL HENZE DEDİĞİN ADAMLARI BENİM SENİN İKTİDARIN TOKAT MANYAĞI YAPMIŞTIR.
    KARDEŞ BİZDE TARİH VAR MERAK ETME..

Tarih varmışUlan bu ülkenin tarihi sizin gibilere kaldıysa biter bu ülke

"BOP,Türkiye için bir nimettir" -Kadir Mısıroğlu

Menemen Olayından hemen sonra Necip Fazıl:"(..)Türkiyenin nüfus kütüğündeki softa ve mürtecilerin kanını kurutacaksın(...)"

Menemen Olayından 39 yıl sonra Necip Fazıl:"1930 Aralık ayının sonlarına doğru Menemende cereyan eden hadise birkaç serseriye yaptırılmış böyle bir tertip işinden başka bir şey değildir ve olanca gayesi bazı din adamlarını ortadan kaldırmak olmuştur(...)”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DEDİĞİM ADAMLARI ARAŞTIRDIN DEMİ.BAK SAYEMDE İKİ KELAM ÖĞRENDİNİZ.

BAK BU MENEMENE BAKIŞ AÇISIhttp://www.youtube.com/watch?v=igcTeruyiDQ
    ,,

İŞTE BOPhttp://www.youtube.com/watch?v=hYZimqdg8Og

BUDA BONUS
    http://www.youtube.com/watch?v=jNWEo6rDcjw

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.