Şimdi Ara

Ubisoft, Rayman'in yeni koşu oyunu Rayman Fiesta Run'ı mobil cihazlar için duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Rayman Jungle Run ile birlikte mobil platformlarda oldukça önemli bir başarılı elde eden Ubisoft, "Rayman Fiesta Run" adlı yeni koşu oyununu duyurdu.

Rayman Jungle Run'ın izinden gidecek olan Rayman Fiesta Run, yeni içeriklerle mobil oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni oynanış unsurlarıyla da oldukça eğlenceli görünen yapımın Rayman Jungle Run'ı aratmayacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Dört yeni oyun dünyasında toplamda 75 farklı bölüm sunacak olan oyunda çeşitli bölüm sonu canavarlarının da yer edineceği belirtiliyor. 

Android, iOS ve Windows Phone 8 için yayınlanması beklenen Rayman Jungle Fiesta Run için henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak, yıl bitmeden uygulama marketlerindeki yerini alacağı belirtiliyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Rayman Fiesta Run'dan ekran görüntüleri

• ÇÖP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil de begene begene bir tek bu oyunu beğendim .

Gerisi cokda umrumda değil.

• UBISOFT yapar alem bakar gerisi hikaye selam söyle o yare falan filan inter milan karıştı herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: insipe12

ÇÖP

Çöp dediğin oyunu oynadığını dahi sanmıyorum, görüntülerden çocuk oyunu sanıyorsun.
    Böyle devam et, oynama, senin gibi düşünenlerin oynamasına da lüzum yok zaten.

• On numara :)

• Mobilde oynadığım en iyi oyun.

• Eski bir Lumia kullanıcısı olarak WP8 için de yayınlanacak olması çok sevindirici bir haber. Nihayet adam yerine konmaya başlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

ÇÖP

Çöp dediğin oyunu oynadığını dahi sanmıyorum, görüntülerden çocuk oyunu sanıyorsun.

Ben sevdim oyunu.

• ilk oynu verilen parayı kuruşuna kadar hak eden türden di bakalım bu nasıl

• quote:

quote:

quote:

ÇÖP

Ben sevdim oyunu.

Birde yılların yorumcusu edasıyla çöp diyor ne oyunu desen bilmez

• Çoğu yüksek grafikli oyundan daha çok zevk veriyor
  • Rayman akar^^

• quote:

quote:

ÇÖP

Bu adamı ciddiye alma dostum herşeyin altına çöp yazıyor. Tek bildiği kelime o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk oyun harikaydi. Bolumler biraz daha uzun olsa fena olmaz. Oynamaya baslayinca insan birakamiyor.
  • quote:

ÇÖP

Hasta mısın sen birader tüm konulara çöp yazıyorsun.Amacın post kasıp trollük yapmak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

quote:

quote:

ÇÖP

Bu adamı ciddiye alma dostum herşeyin altına çöp yazıyor. Tek bildiği kelime o.

+1

• bir subway surf değil
  • Yeni oyun çıkartacaklarına mevcut oyuna ekleyebilirlerdi.

• bunu seven manuganu da sever hem türk yapımı destek verek la adama.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.