Şimdi Ara

Apple, iOS 7 Golden Master'ı yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dün akşam düzenlediği özel etkinlikle 7.nesil iPhone ile iPhone 5C’yi tanıtan Apple, iOS kullanıcılarının merakla beklediği adımı atarak yeni telefonları ve öncesine hayat verecek olan iOS 7’nin Golden Master sürümünü geliştiricilerin kullanımına sundu.

11A465 derleme numarasıyla yayınlanan Golden Master sürümünde bir hata bulunmaz ise son kullanıcı için 18 Eylül’de iTunes üzerinden yayınlanacak.

Yepyeni arayüzü ile birçok önemli iyileştirmeyi içeren İos 7, 18 Eylül itibariyle aşağıda ismi yazılı olan cihazlara yüklenebilecek:

• 4.nesil iPad
    • 3.nesil iPad
    • 2.nesil iPad
    • iPad Mini
    • iPhone 4
    • iPhone 4S
    • iPhone 5
    • 5.nesil iPod Touch

Bu cihazların yanı sıra iPhone 5C ile 5S’in fabrika çıkışlı olarak İos 7 ile geldiğini hatırlatalım.

• "Golden Master" isim süpermiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

Golden Master isim süpermiş :)

O ios 7 ile ilgili spesifik bir isim degil , golden master ornegin bir yazilimin butun isleri tamamlanmis , satisa sunulabilecek veya yayinlanabilecek hale geldigi surumun bir onceki asamasi demek. Yazilimcilarin merakla bekledigi surumdur genelde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attj4d -- 11 Eylül 2013; 9:27:52 >
  • Kuralı yıl oldu

• Dün sana yıllar geçti gibi gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golden master sürümdede betada bahsedilen gibi donma ve bug gibi sorunlar mevcutmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

Golden Master isim süpermiş :)

özel bir isim degil her beta sonrasında son kullanıcıya ulaşmadan önceki geliştirici versiyonunun aldıgı isimdir bu

• Uygulamalarda bile ios6 klavyesi var henuz yuklemenin bir anlami yok bence

• Uydu alıcısı gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ip5 e yukledım. Gercekten olmus cok akıcı ve problemsız arkadaslar.. kullanıcı surumune kadar ıtunes a baglanamıcam ama onemlı degıl ne de olsa 1 hafta beklıcem..

• quote:

Orijinalden alıntı: redkitt

ip5 e yukledım. Gercekten olmus cok akıcı ve problemsız arkadaslar.. kullanıcı surumune kadar ıtunes a baglanamıcam ama onemlı degıl ne de olsa 1 hafta beklıcem..

Hocam guncelleme mi yaptiniz yoksa restore mi ? Golden mastera gecince itunesa baglanmiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nhttt

Uygulamalarda bile ios6 klavyesi var henuz yuklemenin bir anlami yok bence

Bunun iOS7 ile alakası yok kardeş, uygulamanın iOS6 sürümü olduğu için öyle oluyor. Dur daha final sürüm çıkınca uygulamalar güncellenecek hem yeni arayüz hemde yeni klavye cuk diye oturacak sen rahat ol.
  • İpad 4de yükledim. Fakat 6da yağ gibi kayan asphalt8 7de kasıyor. Asp8 güncellenmediğindendir herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ota olarak yok sanırım4

18 i gelir artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: nhttt

Uygulamalarda bile ios6 klavyesi var henuz yuklemenin bir anlami yok bence

Bunun iOS7 ile alakası yok kardeş, uygulamanın iOS6 sürümü olduğu için öyle oluyor. Dur daha final sürüm çıkınca uygulamalar güncellenecek hem yeni arayüz hemde yeni klavye cuk diye oturacak sen rahat ol.

Biliyorum kardesim bende gm yukleyenler icin diyorum zaten acele etmeye gerek yok,en dogrusu final ota yuklemek

• yazilim guncelleye bastigimda yaziliminiz guncel diyor ama? bu zamana kadar hep bu sekilde yaptin. simdi gelmedi oraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attj4d
    golden master ornegin bir yazilimin butun isleri tamamlanmis , satisa sunulabilecek veya yayinlanabilecek hale geldigi surumun bir onceki asamasi demek.

Aynen. Ama biraz komik olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Jackie Chan'in filminin devamı gibi. :) Bir sonraki sürümde Golden Master Ultimate Chester. :p

• Yahu sanki indirdiniz kurdunuz, yaptığınız bütün oyunları denediniz, açıkları Apple'a bildirdiniz, gelmiş ismine takmışsınız. iOS 4'ten beri ismi Golden Master ama bazıları yeni duyuyor galiba.
  • offf bazı yorumları okurken daral geliyor bana. Böyle bir boğuluyorum sanki. Özellikle şu yeni yazılımlara ne gerek var diyip daha işin özünü anlamadan kendini çok birşey biliyormuş gibi gören kesim bi susar mısınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

quote:

Orijinalden alıntı: redkitt

ip5 e yukledım. Gercekten olmus cok akıcı ve problemsız arkadaslar.. kullanıcı surumune kadar ıtunes a baglanamıcam ama onemlı degıl ne de olsa 1 hafta beklıcem..

Hocam guncelleme mi yaptiniz yoksa restore mi ? Golden mastera gecince itunesa baglanmiyor mu ?

Hocam itunes uzerınden shıft update ile guncelleme yaptım. sonrasında ıtunes gormuyor telı. Ama butun rehber uygulamalar hersey oldugu gıbı kaldı. hıcbırsey sılınmedı yanı. Eger restore ıle ios7 gm yı yuklersek hersey sılınıyo ve itunes gormedıgı ıcın senkronıze edıp verılerı tele gerı yukleyemıyoruz o yuzden arkadaslara tavsıye update ıle yukleyın gm surumunu ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.