Şimdi Ara

Rapidshare Free Premium Account Kardeşliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilindiği gibi rapidshare belli zamanlarda 50000 60000 free premium account veriyo free premium accountun özelliği 2 günde sanırım 10 gb a varan bir download imkanı sunuyor. dağıtıma başladığı andawww.rapidshare.de de ekranın sağında bi yer çıkıyor direkt
    http://rapidshare.de/cgi-bin/freeaccount.cgi buradan da bakabilirsiniz çıkan ekrana e mail yazılacak
    amma ve lakin haftada 1 falan dağıtılıyor yani haftada 200 saatte o 5 dakkayı tutturmak lazım
    mesela bugün saat 3gibi dağıtıldı ve kaçırdım rapidcheck programını kurarsanız o ne zaman dağıtılmaya başlandığında uyarıyo http://www.in-spiretech.com/rapidcheck/ şimdi benim düşüncem radipshare free premium account almak isteyen bütün kişiler buraya emailini yazsın zamanı tutturan bilgisayarı başında oturan kişide bi zahmet 2-3 dakkasını ayırıp kendi dışında 5-10 kişiyi mutlu etsin ben bunu size seve seve yaparım dileyen mail ini yazsın benim e-mail kocermert@hotmail.com

buraya yazılan maillerin tamamı(benim güncelleme tarihime bağlı olarak) tarih:16temmuz2006 bu adreste yazılcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koche01 -- 16 Temmuz 2006; 13:03:17 >

• bişey sorcaM BU ACCONT U ALDIK DİELİM KAC GUN GECERLİ OLACAK YANİ NE KADAR SURE KULANABİLECEZ
  • 48 saat ama genelde haftasonlarına yakın veriliyor

quote:

Orjinalden alıntı: kardi

bişey sorcaM BU ACCONT U ALDIK DİELİM KAC GUN GECERLİ OLACAK YANİ NE KADAR SURE KULANABİLECEZ
  • aslında 2 gün ama işin bide uyanıklık kısmı var mesela dosya indirmek için flashgetle açtınız o indirmiyo ama flashgetin listesinde duruyo 2 gün bittikten sonra o listede eğer 2 gün süre zarfında listeye koyduysan 40 gün onu indirmeye devam ediyo yani mesela 512 mb bağlantın var 1. accountla girdin 2 günde 7000 mb indirdin sonra 2. accountu açtın 10000 mb lık dosyayı flashget listesine yerlestirdin o accounttan 2 gün bitse bile onlar inecek 40 günsüresi var yani 512 mb bağlantıyla birazda uyanıklıkla 2 free premiumla 17 gb indirebilirsin
  • flashgetin ortalama indirme hızı nedir_???
  • quote:

Orjinalden alıntı: koche01

aslında 2 gün ama işin bide uyanıklık kısmı var mesela dosya indirmek için flashgetle açtınız o indirmiyo ama flashgetin listesinde duruyo 2 gün bittikten sonra o listede eğer 2 gün süre zarfında listeye koyduysan 40 gün onu indirmeye devam ediyo yani mesela 512 mb bağlantın var 1. accountla girdin 2 günde 7000 mb indirdin sonra 2. accountu açtın 10000 mb lık dosyayı flashget listesine yerlestirdin o accounttan 2 gün bitse bile onlar inecek 40 günsüresi var yani 512 mb bağlantıyla birazda uyanıklıkla 2 free premiumla 17 gb indirebilirsin

cok mantıklı ve cince :D
  • quote:

aslında 2 gün ama işin bide uyanıklık kısmı var mesela dosya indirmek için flashgetle açtınız o indirmiyo ama flashgetin listesinde duruyo 2 gün bittikten sonra o listede eğer 2 gün süre zarfında listeye koyduysan 40 gün onu indirmeye devam ediyo yani mesela 512 mb bağlantın var 1. accountla girdin 2 günde 7000 mb indirdin sonra 2. accountu açtın 10000 mb lık dosyayı flashget listesine yerlestirdin o accounttan 2 gün bitse bile onlar inecek 40 günsüresi var yani 512 mb bağlantıyla birazda uyanıklıkla 2 free premiumla 17 gb indirebilirsin

bunu sölediğin iyi oldu...
  • pek öle olmuyo çünkü rapid linkleri değiştiriyor
  • Aslında bana da hiç öyle olmadı. 2 gün dolduğu anda o linkten devam etmeyi desteklemedi ve dosya o haliyle elimizde kaldı.
  • valla ben getright ile bildim bileli böyle yapıyorum
    hiçbi sorunla da karılaşmadım

neyse şimdi sorun
    bir email ile kaç kere premium alıabildiği.
    buraya mail veririz o kolay ama
    ya onla daha önce aldıysak
    sırf premium için 50-6 0 tane mail mi almamız gerek yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX[TUR]

Aslında bana da hiç öyle olmadı. 2 gün dolduğu anda o linkten devam etmeyi desteklemedi ve dosya o haliyle elimizde kaldı.

DoğruYani o account ile başladığınız işinizi o account ile bitirin. Yoksa benim gibi birkaç filminiz yanar
  • malesef rapid linkleri değiştirdiğinden en fazla 3-5 gün indirebiliyorsunuz...
  • Güzel fikir

yassi89@gmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreaMale

valla ben getright ile bildim bileli böyle yapıyorum
    hiçbi sorunla da karılaşmadım

neyse şimdi sorun
    bir email ile kaç kere premium alıabildiği.
    buraya mail veririz o kolay ama
    ya onla daha önce aldıysak
    sırf premium için 50-6 0 tane mail mi almamız gerek yoksa

Bir e-mail ile 1 tane bedava alabiliyorsunuz. Tabii süresi geçince yine aynı maili kullanabiliyorsunuz. Ama dağıtanların genelde mesela abc.com diye bir domaini oluyor. Dağıtım başladığında abc@abc.com, eae@abc.com gibi yazıp yolluyorlar. Bu gelen maillerin hepsi de zaten admin@abc.com gibi bir mail hesabına yönlendiriliyor. Böylece 5-60 e-mail almalarına gerek kalmıyor. Diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX. -- 14 Temmuz 2006; 12:13:51 >

• quote:

O dediği olmuyor artık. Zaten 40 gün değil 2gün oluyordu. Öyle indiriyordum ama artık linklerin ömrü 2 saat.

• ama gelen mail de 45 days yazıyor neden 2 gün
  • Ben 2 gün diye biliyorum. 45 gün olsa premiuma para verenlere ayıp olur adam boşuna niye alsın.
  • koche01 e-posta adresini yazanların adreslerini ilk mesajına liste olarak yazabilir misin?
  • 40 gün hesap orda duruyor ama 3 gün download yapabiliyorsunuz. Yine 15gb veriyor ama günde 3gb sınır var, pazarlama stratejisi yahut maymunluğu diyebiliriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

koche01 e-posta adresini yazanların adreslerini ilk mesajına liste olarak yazabilir misin?

daha sadece sen ve ben varız :D ama olsun ben son 3ünden 2 sini yakaladım sonuncuyu buna benzer bi olayla bi arkadaştan aldım şimdi yani böyle şeylerle %90 yakalama oranı elde ederiz. katılanlar katılır gerisini boşver :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.