Şimdi Ara

Fikir almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben iphone 5s alacaktım fakat bazıları Türkiye'ye 3.000 TL civarı gelecek diyor buna bütçem yetmez bu yüzden 5 almaya karar verdim fakat bir duyum ile 5 satışları kalkacak ve 5c satışları başlayacakmış. Ben 5c almak istemiyorum plastik kasa şu an iphone 5 satılmakta fakat kredi kartım yüzümden alamıyorum bir daha ki aya, ben alana kadarda tüm satışlar kalkacak gibi. Bazı sitelerde satışı kalktı bile bazı sitelerde hala mevcut sizce ne yapmalıyım çok kararsız kaldım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furielelfamy -- 10 Eylül 2013; 23:17:42 >

• Iphone 5'i bence yeni yila kadar rahatca bulursun. Iphone 5s resmi olarak gelmeden bazi uyaniklar 5'te oldugu gibi 3000 den satacaktir ama ben resmi fiyati 2299-2500 arasi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk pahalı olur kış ortası sonu gibi fiyatlar 2000 tl civarı olur 5s için. 5 de öyle hemen kalkmaz hala ipad 3 satan yerler var gerisini sen düşün. Bekle bence 5 fiyatları düşer gibi tahminen 1600-1700 tl olucaktır. Olmadı 2. eli bayağı bir düşüş yaşar ilk baharda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el satın almak istemiyorum, 2.500 e kadar alım yapabilirim ama bana 3.000 lira dendi o zaman 2.500 gibi civarda bulabilirsem 5s'de alabilirim
  • 5 ile 5s arasında kaldıysanız tabiki 5s alın ama türkiyeye gelmesi uzun sürer bana kalırsa 5 daha mantıklı. ayriyetten 5c almak isteyenler şimdiden 5 alsın size tavsiyem daha kaliteli ve aliminyum kasa aynı para ve 5 in 2. eli düşecek denilmiş 5c ülkemize giriş yapınca 5in üretimi durur ve 5in 2. eli yükselir bana kalırsa. iyi geceler.
  • Şu an acayip kararsızım 5 alabilirim fakat kredi kartı olayım var dediğim gibi inşallah sorunum gidene kadar iphone 5'in Türkiye'deki satışları durmaz tek tesellim bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.