Şimdi Ara

Ne yapmalıyız şimdi? 5-5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yeni telefon alacak biri için 5 mi 5S mi sizce? Arasındaki farklara göre değerlendirebilir misiniz? Ben de 5 var kardeşim de ne zamandır istiyor telefonu kırıldı, çalışmıyor. Almışken güzel bişi mi alalım diye beklesek mi

• bu noktada f/p oranıda önemli fakat fiyat kısmı henüz türkiye için netlik kazanmış değil
  • Hazır 5 kaldırılmışken üretimden fiyatları ucuzlar. Ucuzundan bir 5 alın 3 yıl daha götürür. Telefona o kadar para bayılmayın yazıktır günahtır üstelik doların ve euronun uçuk zamanları fiyatlar dahada pahalı olacaktır. İlla 5c veya 5s olacaksa o kadar vermişken 200-300 tl daha verip 5s almak daha mantıklı kimse 2000 tl verip plastik kasalı telefon kullanmak istemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Hocam işte ne zamandır 5 almak istiyordu şimdi 5S'i görünce doğal olarak aklı oraya kaydı. Bir de ne zaman kesin olacağı belli değil telefona ihtiyacı var, çünkü arkadaşlarından ulaşıyoruz artık neyse bakacağız, sağolun
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    Hocam 5C'yi kendim kafadan eledim açykcasy Samsung plastik diye be?enmiyorduk Apple'ynki her ne kadar daha farkly bi kalitede olsa da ben yaky?tyramadym. Karde?im de 5 ve 5S arasynda kaldy ama özelliklere bakty?ymda çok yenilik göremedim. Parmak izi okuma cidden güzel bi?i ama i?imize yarayacak my bilmiyorum
  • 5S al tabi fiyatı 5 le aynı fiyattan gelecektir sıfır alacaksanız tabi
  • Sahsen beni 5 paklamaz artık 5s e gecicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

5S al tabi fiyatı 5 le aynı fiyattan gelecektir sıfır alacaksanız tabi

Hocam forumda 2500+ fiyatlar dolanıp duruyor herkesin diline düşmüş bende çok almak istiyordum daha doğrusu babam karne hediyesi alacaktı bu rakamları görünce hayallerim suya düştü açıkçası 5 e yöneliyordum yavaş yavaş fakat onunda üretimi durdurulduğu için çekimserdim sizin tahmininizi alabilir miyim ?

• iPhone 5S teknik özelliklerine ulaşabileceğim bir sayfa var mı ? Bir sürü konu açılmış ama bir türlü bulamadım.
  • Kendime 5s alyp karde?ime kendi telefonumu vermeye karar verdim Hocam peki 5s almak içinhttp://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s burayy my kullanmak mantykly yoksa türkiye'ye geldi?inde almak my mantykly? Türkiye'ye geç geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

Hocam forumda 2500+ fiyatlar dolanıp duruyor herkesin diline düşmüş bende çok almak istiyordum daha doğrusu babam karne hediyesi alacaktı bu rakamları görünce hayallerim suya düştü açıkçası 5 e yöneliyordum yavaş yavaş fakat onunda üretimi durdurulduğu için çekimserdim sizin tahmininizi alabilir miyim ?

Bekle şu an iphone alınmaz 650$ orasının fiyatı buradada 1350-1400 TL kayıtsız, 1650-1700 TL'ye de yurtdışı kayıtlı olanları olacaktır, bu 5'ten iyi fiyat, TR'dedki satıcıların şişirmelerine sakın prim verme bak ben ağustostan beri ve 7 eylülden beri 3 kez direkten döndüm, şimdi iyiki almamışm diyorum alanın da elinde patladı alet üretimden kalktı ama 4s üretimde apple adeta kondom kullanmalıydık özür dileriz dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: aliahmet12345

Kendime 5s alyp karde?ime kendi telefonumu vermeye karar verdim Hocam peki 5s almak içinhttp://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s burayy my kullanmak mantykly yoksa türkiye'ye geldi?inde almak my mantykly? Türkiye'ye geç geliyor

imkanınız varsa tabiki Amerika dan alın Türkiye için beklenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

yok hocam o hep öyledir ilk başlarda 3500 bile görür distribitör getirdiğinde fiyat düşer 2199 tl yi geçmez düşüncem
  • 5s te ram 2gb sa kesin bekleyin
  • 32 gb iphone 5s - 2600-2700 gibi fiyatların altına bulunmayacak gibi duruyor .

Onun yerine mesela ocakta 1600-1700 civarına Htc One , 1400-1500 civarına Galaxy s4 alınabilir . Hangisi iyi , hangisi kötü tartışılır .

Arada ciddi bir uçurum mevcut. 2100 ' e 32 gb verse gene biyerde tamam diyeceğim ama 16 gb yetersiz bir depolama alanı.

Kafa karıştıran tek şey bu .

Hatta bir dahaki sene mayısı bekleyip , s5 yada Yeni Htc One alsanız bile iphone 5s ' e oranla 600-700 lira gibi ucuz fiyatlara alabiliyorsunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 10 Eylül 2013; 23:36:08 >
  • Hocam android kullanıcısıydım ben de, 2 yıl kadar Note 2 kullanmıştım ama inanın soğudum telefondan, android'i sevemedim. Tercih meselesi tamamen. Hediye olarak i5 geldi yurtdışından, zaten iPod Touch kullanıcısıydım çok kolay alıştım şimdi hiç cesaretim yok tekrar androidle uğraşmaya. iOS paklar beni bundan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliahmet12345

Hocam android kullanıcısıydım ben de, 2 yıl kadar Note 2 kullanmıştım ama inanın soğudum telefondan, android'i sevemedim. Tercih meselesi tamamen. Hediye olarak i5 geldi yurtdışından, zaten iPod Touch kullanıcısıydım çok kolay alıştım şimdi hiç cesaretim yok tekrar androidle uğraşmaya. iOS paklar beni bundan sonra

3gs sonrası s2 - s3 kullandım androidden tiksindim tam anlamıyla .

Htc One kullandım . Gerçekten çok iyi işliyor hocam ama kesinlikle bir IOS olamaz . Bu konuda hemfikiriz . Samsung touchwiz arayüzüyle androidin adını kötüye çıkartıyor aslında

IOS ' a geçiş yolları arıyorum ama 32 gb için 2600-700 çok büyük rakam hocam , telefona bu meblağ nasıl verilir bilmiyorum . 1000 lira daha ucuza güzel bir alet alıp yanına birde ipad çekmek en mantıklısı aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 10 Eylül 2013; 23:43:17 >

• http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s şurdan almayı düşünüyorum, ilk alışım olacak. alan var mı apple'dan
  • Eğer ram 2 gb ise ve işlemci 64 bitse çok ciddi değişiklikler bunlar. 4 ten 4 s e geçişte önemli farklar yoktu ama 3 g den 3 gs ye geçiş gibi çok radikal bir geçiş olur. 5s çok uzun ömürlü olur bu iki özellik varsa

• Aynen iOS'un güzelliği için bayıldığımız paranın haddi hesabı yok. HTC One bir arkadaşımda da var, tasarımını falan çok beğendim ama bana göre bir iPhone 5 değil ya.

32 gb yerine 16 gb düşünseniz hocam, ben 8 gb'ını zor doldurdum baya da uygulamam, fotoğrafım, müziğim vardır

One varsa zaten bence tablet alın bakın keyfinize. Çoğu arkadaşım telefonlarını unutuyorlar, her yerde tabletle rahatça dolaşıyorlar. Elimde olsa bir iPad Mini alırdım retina ekranlı, mis.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.