Şimdi Ara

WhatsApp'dan İlginç Mesaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, rehberimde ki kişilerden şu mesaj geliyor ?? Ne oluyo aslı var mı ? (SS isterseniz atarım)

WhatsApp 10. yılını kutluyor Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesaji Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.Inandırıcı gelmedi mi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz:www.whatsapp.com Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!!

• Hocam yalanın daniskası. 10 yıl önce düzgün mesaj atamazken ne whatsappı. Msn hikayesine döndü bu mesajlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Hocam yalanın daniskası. 10 yıl önce düzgün mesaj atamazken ne whatsappı. Msn hikayesine döndü bu mesajlar

kesinlikle :D Bu mesajı 10 yere göndermezsen annen ölür tarzı bişey bu :D WhatsApp zaten İOS e ömür boyu ücretsiz değil mi ??? sadece alırken para veriyoruz diye biliyorum
  • 10 yıl önce mi
  • Kesinlikle yalan bir haber ben siteyi inceledim o mesajla ilgili herhangi bir dogrulama yok ;) bizim türklerin işi işte kuyuya taş hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: tanisenes

quote:

Hocam yalanın daniskası. 10 yıl önce düzgün mesaj atamazken ne whatsappı. Msn hikayesine döndü bu mesajlar

kesinlikle :D Bu mesajı 10 yere göndermezsen annen ölür tarzı bişey bu :D WhatsApp zaten İOS e ömür boyu ücretsiz değil mi ??? sadece alırken para veriyoruz diye biliyorum

Aynen öyle yok yeşil maviye dönecek diyor hayır siteyi vermiş eyvallah da sitede açıklama yok ne blogda ne başka yer. İlkokullulara iş çıktı işte

Edit: liseli birinden de geldi bu mesaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohan -- 10 Eylül 2013; 22:49:28 >

• Whatsapp 2009 yılında kuruldu :D Bu sazan.avi açıkçası hocam.
  • Twitter'da TT OLMUŞ

• Büyük bir Kekleme Organizasyonu devrede
  • Twitter kullanmıyor musunuz
  • Fake

• 10 yıl önce WhatsApp
  • 10 yıl önce whatsappmı vardı la 3310da space impact oynardık :)
  • 2003 yılında birçok kişide kameralı telefon vardı, cepte internet de vardı. ozamanlar lise birinci sınıfa gidiyodum, okulda eve dolmuşla 25 dakika sürüyodu ve bu süre zarfında nette geziyodum, sadece 2 kontör yiyodu (tcell) pahalı da değildi yani internet.
  • sazan.avi
  • Banada 5 yıl önce diyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Aynen öyle yok yeşil maviye dönecek diyor hayır siteyi vermiş eyvallah da sitede açıklama yok ne blogda ne başka yer. İlkokullulara iş çıktı işte

Hayır, eksik biliyorsunuz. iOS'e ömür boyu ücretsiz değil. 16 Ağustos 2013 tarihinde çıkan güncelleme ile Whatsapp App Store'da ücretsiz oldu ve o tarihten sonra indirenlere ilk yıl ücretsiz, sonraki her yıl 1 dolar ücretli hale geldi. Aynı Android sistemi yani. O tarihten önce indirenler için zaten payment info bölümünde lifetime free yazıyor.

Doğru mudur gerçek midir bu olay bilmiyorum ama, önceden almış lifetime grubunda olan birisi olarak sülalemiz raad diyip ayaklarımı uzattım bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

quote:

quote:

quote:

Hayır, eksik biliyorsunuz. iOS'e ömür boyu ücretsiz değil. 16 Ağustos 2013 tarihinde çıkan güncelleme ile Whatsapp App Store'da ücretsiz oldu ve o tarihten sonra indirenlere ilk yıl ücretsiz, sonraki her yıl 1 dolar ücretli hale geldi. Aynı Android sistemi yani. O tarihten önce indirenler için zaten payment info bölümünde lifetime free yazıyor.

Doğru mudur gerçek midir bu olay bilmiyorum ama, önceden almış lifetime grubunda olan birisi olarak sülalemiz raad diyip ayaklarımı uzattım bugün

Aynen öyle mesajımı yanlış anlamışsınız. Ben de para vererek aldığım için benim için de sorun yok İlk yıl ücretsiz sonraki yıllarda para işi, nokia symbian cihazlarında sökmezdi. Iosta kaçış yok

• Ben de önceden almış olduğum için ömür boyu kullanım hakkına sahibim fakat insanımız(çoğu) yıllık 1 doları ödemeyeceği için alternatif & ücretsiz yeni uygulamalar moda olacaktır ilerleyen dönemlerde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.