Şimdi Ara

2003 lü biriyle aynı maça geldim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna girmeden son anda gördüm çıkamadım . O senin doğum tarihinmi dedim oda evet 10 yaşındayım ama 30 levelim dedi (30 level olmayı çok birşey sanıyor). Sonra bende burdaki herkes 30 level daha ligler var bir sürü şey var dedim. Ligdeyim zaten dedi. Kaçıncı ligdesin dedim.1. ligdeyim dedi. Bende bronz 1 i çok iyimi sanıyorsun dedim. Cevap vermedi. Maç içinde çok salak salak işler yaptı. Ne dersek diyelim kes kapa sus dedi en sonunda sağlam bir küfür ettim hala rahatlayamadım. Ne yapabilirim riven almış birde saf saf şeyler yapıyor o hareket ettikçe sinir krizi geçirdim okullar açılınca bırakırlar umarım yoksa sinir krizi geçirtir bunlar .

Buda lolking :http://www.lolking.net/summoner/tr/2015301#history Şimdi rünlere ve kabilitlere baktım .

• ömer2003 mü mobildeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gülücüklerimizi seviyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Im Legend !

ömer2003 mü mobildeyim

omar2003 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

quote:

ömer2003 mü mobildeyim

omar2003 .

ömer2003 de var smurf kasiyor heralde ömer2003'un lolkingine bakmistim. ad ahri dizmis

• quote:

quote:

quote:

ömer2003 mü mobildeyim

omar2003 .

ömer2003 de var smurf kasiyor heralde ömer2003'un lolkingine bakmistim. ad ahri dizmis

Nasıl gülüyorsun sinirden ölüyorum şu anda bu gidişle ya gidicem para verip kum torbası alıcam yada masayı kırıcam .

• Rünleri OP yalnız adam ne varsa hepsinden 1 er tane almış
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ömer2003 mü mobildeyim

omar2003 .

Nasıl gülüyorsun sinirden ölüyorum şu anda bu gidişle ya gidicem para verip kum torbası alıcam yada masayı kırıcam .

sinirden gülüyorum

• öğretseydin küfür edeceğine
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

öğretseydin küfür edeceğine

Uğraştım arkadaşlarına öğretme oyunu dedim. Öyle yapma böyle yap dedim onu dedim başladı kes sana sormadım küfürler bende bastım küfürü.
  • Gülmeyi seviyorsan seni güldürebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -DeathMark-

Gülmeyi seviyorsan seni güldürebilirim.

Şu anda güldürmen çok zor.
  • Gecmis olsun hocam aciniz acimizdir

• Rün sayfası op
  • dhdeki bazı kişilerden daha üstte ve daha iyi oynuyor

• 10 yaşında çocuktan ne istiyorsun ki? Kötü oynayabilir doğaldır yaşı küçük. 10 yaşında diye oynamasın mı? Sen bir şey demeden o sesini çıkartmamışsa bence haksızsın. Ha küfür falan etmiştir ya da siz ona bulaşmadan saçma sapan konuşmuştur laf atmıştır o zaman hak veririm. Ama sadece kötü oynadığı için böyle yaptıysan seni o çocuktan farklı görmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

10 yaşında çocuktan ne istiyorsun ki? Kötü oynayabilir doğaldır yaşı küçük. 10 yaşında diye oynamasın mı? Sen bir şey demeden o sesini çıkartmamışsa bence haksızsın. Ha küfür falan etmiştir ya da siz ona bulaşmadan saçma sapan konuşmuştur laf atmıştır o zaman hak veririm. Ama sadece kötü oynadığı için böyle yaptıysan seni o çocuktan farklı görmüyorum.

Gelme gerek yok lane ine bak diyorum inatla geliyor sanamı sorucam. Kulen gidiyor tutsana adamı diyor kes sesini diyor. Farm yapsana diyorum yine rasgele küfür. Bende kızdım bastım küfürü tabi umrunda bile olmadı her sözüme atar küfür yetti .

• Runler

• quote:

quote:

quote:

quote:

ömer2003 mü mobildeyim

omar2003 .

git para ver weste geç

• Hell IV olan yok forumda o yüzden iyisiniz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.