- x
2003 lü biriyle aynı maça geldim.
88 Cevap1378 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:20:54 

Oyuna girmeden son anda gördüm çıkamadım . O senin doğum tarihinmi dedim oda evet 10 yaşındayım ama 30 levelim dedi (30 level olmayı çok birşey sanıyor). Sonra bende burdaki herkes 30 level daha ligler var bir sürü şey var dedim. Ligdeyim zaten dedi. Kaçıncı ligdesin dedim.1. ligdeyim dedi. Bende bronz 1 i çok iyimi sanıyorsun dedim. Cevap vermedi. Maç içinde çok salak salak işler yaptı. Ne dersek diyelim kes kapa sus dedi en sonunda sağlam bir küfür ettim hala rahatlayamadım. Ne yapabilirim riven almış birde saf saf şeyler yapıyor o hareket ettikçe sinir krizi geçirdim okullar açılınca bırakırlar umarım yoksa sinir krizi geçirtir bunlar .

Buda lolking : http://www.lolking.net/summoner/tr/2015301#history Şimdi rünlere ve kabilitlere baktım .

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
1908 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:21:46 

ömer2003 mü mobildeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

''Kazanan kavramı var olduğu sürece bir kaybeden var olmaya mahkumdur.''

-Uchiha Madara

0 LOL Mesajı
1621 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:23:15 

gülücüklerimizi seviyorsun

TR: LOL BAKANI

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:23:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Im Legend !

ömer2003 mü mobildeyim

omar2003 .

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
1908 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:24:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

omar2003 .

ömer2003 de var smurf kasiyor heralde ömer2003'un lolkingine bakmistim. ad ahri dizmis

-Uchiha Madara

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:26:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Im Legend !

ömer2003 de var smurf kasiyor heralde ömer2003'un lolkingine bakmistim. ad ahri dizmis

Nasıl gülüyorsun sinirden ölüyorum şu anda bu gidişle ya gidicem para verip kum torbası alıcam yada masayı kırıcam .

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
319 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:27:27 

Rünleri OP yalnız adam ne varsa hepsinden 1 er tane almış

0 LOL Mesajı
1908 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:28:30 

quote:

Nasıl gülüyorsun sinirden ölüyorum şu anda bu gidişle ya gidicem para verip kum torbası alıcam yada masayı kırıcam .

sinirden gülüyorum

-Uchiha Madara

94 LOL Mesajı
2611 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:30:38 

öğretseydin küfür edeceğine

Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:32:12 

quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

öğretseydin küfür edeceğine

Uğraştım arkadaşlarına öğretme oyunu dedim. Öyle yapma böyle yap dedim onu dedim başladı kes sana sormadım küfürler bende bastım küfürü.

♥ Fizz ♥

1459 LOL Mesajı
1586 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:33:30 

Gülmeyi seviyorsan seni güldürebilirim.

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:35:34 

quote:

Orijinalden alıntı: -DeathMark-

Gülmeyi seviyorsan seni güldürebilirim.

Şu anda güldürmen çok zor.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
624 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:36:20 

Gecmis olsun hocam aciniz acimizdir

0 LOL Mesajı
1069 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:39:42 

Rün sayfası op

0 LOL Mesajı
724 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:43:01 

dhdeki bazı kişilerden daha üstte ve daha iyi oynuyor

0 LOL Mesajı
4038 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:44:25 

10 yaşında çocuktan ne istiyorsun ki? Kötü oynayabilir doğaldır yaşı küçük. 10 yaşında diye oynamasın mı? Sen bir şey demeden o sesini çıkartmamışsa bence haksızsın. Ha küfür falan etmiştir ya da siz ona bulaşmadan saçma sapan konuşmuştur laf atmıştır o zaman hak veririm. Ama sadece kötü oynadığı için böyle yaptıysan seni o çocuktan farklı görmüyorum.

DH Adminlerini Sevmeyenler Kulübü

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:46:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

10 yaşında çocuktan ne istiyorsun ki? Kötü oynayabilir doğaldır yaşı küçük. 10 yaşında diye oynamasın mı? Sen bir şey demeden o sesini çıkartmamışsa bence haksızsın. Ha küfür falan etmiştir ya da siz ona bulaşmadan saçma sapan konuşmuştur laf atmıştır o zaman hak veririm. Ama sadece kötü oynadığı için böyle yaptıysan seni o çocuktan farklı görmüyorum.

Gelme gerek yok lane ine bak diyorum inatla geliyor sanamı sorucam. Kulen gidiyor tutsana adamı diyor kes sesini diyor. Farm yapsana diyorum yine rasgele küfür. Bende kızdım bastım küfürü tabi umrunda bile olmadı her sözüme atar küfür yetti .

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
435 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:51:57 

Runler

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
27 gün 20 sa. 23 dk. kadarı kaldı.
10 Eylül 2013; 22:55:41 

quote:

git para ver weste geç

211 LOL Mesajı
5949 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:00:21 

Hell IV olan yok forumda o yüzden iyisiniz.

♥Ellen Page Fan Club♥
Dubstep is a life
13.06.2015
Steam ID: Teecem

0 LOL Mesajı
347 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:03:04 

League of legends keşke bu kitleyle kirlenmeseydi.

0 LOL Mesajı
2627 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Kerry Ray King
10 Eylül 2013; 23:04:27 

Bir de hatalarını kabul etmeyip kes falan diyorlar ya o zaman tam sövmelik oluyorlar

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:04:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Snow

git para ver weste geç

İngilizcem yok. Tr de en azından bazen iyi biri geliyor sohpet ediyoruz west te boş boş oynuyucan adamlar birşey dicek anlamıcan ordada trolü var afkı var hemde pc çok iyi değil tr de sorun olmuyor ama westte bu kadar iyi olmaz.

♥ Fizz ♥

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Eylül 2013; 23:05:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

+1.O çocuk yaşı küçük diye oynayamaz diye bir şey yok.Kötü oynayabilir sende onla eşleşiyosan onada bir şey demiyorum

0 LOL Mesajı
774 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:06:18 

10 yaşındaki çocuğa küfür mü ettin allah senin belanı versin

1974 LOL Mesajı
2669 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:06:38 

Rünler şahaneymiş "hepsinden azar azar yap ortaya yap" olmuş.

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
27 gün 20 sa. 23 dk. kadarı kaldı.
10 Eylül 2013; 23:09:27 

quote:

İngilizcem yok. Tr de en azından bazen iyi biri geliyor sohpet ediyoruz west te boş boş oynuyucan adamlar birşey dicek anlamıcan ordada trolü var afkı var hemde pc çok iyi değil tr de sorun olmuyor ama westte bu kadar iyi olmaz.

ya arkadaş ne biçim bi yaşam tarzı bu ingilizcem yok diye geçmeyeceğine
ingilizce öğrenmek için geç ya da beni geçir sevaba gir

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:15:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Snow

ya arkadaş ne biçim bi yaşam tarzı bu ingilizcem yok diye geçmeyeceğine
ingilizce öğrenmek için geç ya da beni geçir sevaba gir

1-) oyuna para veremem .

2-) ingilizcem yok.

3-) tr de ara sıra iyi kişiler geliyor muhabbet iyi oluyor.

4-) pc çok iyi değil tr de sorun yok ama westte kasabilir.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
374 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:21:41 

10 yaşındaki çocuktan ne yapmasını beklerdin ki?Mantıklı düşünmesini falan bekliyorsan pek ümitlenme zaten.Bir oyunda denk gelmişsin sadece,blokla geç.Ha her oyun geliyor diyorsan,e bizede geliyor,yapabileceğimiz bir şeyler olsa neyse.Bloklayıp,küfür falan ettiyse rapor edip geçmekten başka bir çaremiz yok gibi şu an.
Yolladığın lolking profiline bakarak ve mesajı attığın saate de bakarsam,muhtemelen en son oynadığı (yaklaşık 1 saat evvel) oyunda idin, yani:

http://www.lolking.net/summoner/tr/2051389 - predator nickli eleman,unranked
http://www.lolking.net/summoner/tr/277929 - magicwhele nickli eleman,unranked
http://www.lolking.net/summoner/tr/1821516 - ycyavuz bronz 3
http://www.lolking.net/summoner/tr/2533002 - kedilenefendisi (cool nick brah) unranked.

Üşenmeyip bunu buraya yazmamın sebebi :
Hangisi sensin?

Edit: Rune sayfalarına baktıktan sonra,en mantıklı olarak dizilmiş sayfalardan bir tanesinin http://www.lolking.net/summoner/tr/2533002#runes şuralarda bir yerlerde olduğunu gördükten sonra,ve bu foruma üye oluşunu da varsayarsak,senin 'KedilenEfendisi' olduğunu düşünüyorum.Yanlış mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breathofhorus -- 10 Eylül 2013; 23:24:38 >

I Am The Eye In The Sky
Looking At You
I Can Read Your Mind

0 LOL Mesajı
3093 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:24:13 

quote:

Benim ingilizcem yok fakat oyunda oyun diliyle gayet iyi anlaşıyorum adamlarla. Oyun öncesi karakter seçiminde çok iyi gaz verip oyunu kazanıyoruz West Tr'ye göre daha iyi bence. Trolleyen fazla yok. Afk desen binde bir çıkıyor. Çıkanlarda net problemi yüzünden. Bi adam 10. dakkada oyuna girip 15 kille oyunu kapattı

••• █▬█ •••
•
•
R7 265 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon EKRAN KARTI • Amd Fx X6 6300 3.50 gHz İşlemci • 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz RAM • ASGARD 382 500W MidT ATX SİYAH KASA • 970A-G46 AMD 2133 MHz(oc) ANAKART • 3.5" 1TB Barracuda 7200Rpm HARDDISK

0 LOL Mesajı
257 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:24:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Lieux

dhdeki bazı kişilerden daha üstte ve daha iyi oynuyor

Sen ne dion la değişik

Theyamix9

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:36:23 

quote:

Orijinalden alıntı: breathofhorus

10 yaşındaki çocuktan ne yapmasını beklerdin ki?Mantıklı düşünmesini falan bekliyorsan pek ümitlenme zaten.Bir oyunda denk gelmişsin sadece,blokla geç.Ha her oyun geliyor diyorsan,e bizede geliyor,yapabileceğimiz bir şeyler olsa neyse.Bloklayıp,küfür falan ettiyse rapor edip geçmekten başka bir çaremiz yok gibi şu an.
Yolladığın lolking profiline bakarak ve mesajı attığın saate de bakarsam,muhtemelen en son oynadığı (yaklaşık 1 saat evvel) oyunda idin, yani:

http://www.lolking.net/summoner/tr/2051389 - predator nickli eleman,unranked
http://www.lolking.net/summoner/tr/277929 - magicwhele nickli eleman,unranked
http://www.lolking.net/summoner/tr/1821516 - ycyavuz bronz 3
http://www.lolking.net/summoner/tr/2533002 - kedilenefendisi (cool nick brah) unranked.

Üşenmeyip bunu buraya yazmamın sebebi :
Hangisi sensin?

Edit: Rune sayfalarına baktıktan sonra,en mantıklı olarak dizilmiş sayfalardan bir tanesinin http://www.lolking.net/summoner/tr/2533002#runes şuralarda bir yerlerde olduğunu gördükten sonra,ve bu foruma üye oluşunu da varsayarsak,senin 'KedilenEfendisi' olduğunu düşünüyorum.Yanlış mıyım?

Oha adam dedektif çıktı .

Evet o şahıs benim benim skorum neden öyle diye sorarsan şöyle diyim o rivenin feedlediği trydamere el sonu bana cidden 2 kez normal vuruş yapıyordu ve ölüyordum düşün. Bir kere vuruyor 300 hp kalıyor o yada başkası alıyordu.

Rünler içinde forumdan biri söylemişti ona göre diziyorum 3500 ip var şu an lee sin mi alsam yoksa rünleri mi tamamlasam diye düşünüyorum.

İfşa başarılı .

Edit: Nickimle ilgili yorumunu gördüm. Aslında o ÇizmeliKedi olucaktı ama varmış kabul etmedi. Sonra kedilenefendisi filan denedim kabul etmedi en sonunda kedilenefendisi yazdım kabul etti (tam 1 buçuk saat sadece nick için uğraşmıştım zamanında )

Biri nickini sevdim dedi biride nicki değiştir dedi ne anlamda dedi bilmiyorum sence nasıl ben seviyorum açıkçası lolkingime bakarsan en alttan 3. maçtaki suportumun nickine göre mükemmel buyur hep böyleleri bana geliyor http://www.lolking.net/summoner/tr/2274177 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Julimezar -- 10 Eylül 2013; 23:40:34 >

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
536 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:40:17 

Alayını dövecen arkadaş

insan gerçekten hayret ediyor.

blood sugar baby she's magik sex magik sex magik

0 LOL Mesajı
789 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:41:30 

Rün sayfasını görünce bastım kahkahayı.

0 LOL Mesajı
100 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:46:26 

10 yaşındaki çocuğa küfür etmişsin bir de marifetmiş gibi burada anlatıyorsun ya. Ne desem bilemedim.

0 LOL Mesajı
1265 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:47:01 

quote:

Oha adam dedektif çıktı .

Evet o şahıs benim benim skorum neden öyle diye sorarsan şöyle diyim o rivenin feedlediği trydamere el sonu bana cidden 2 kez normal vuruş yapıyordu ve ölüyordum düşün. Bir kere vuruyor 300 hp kalıyor o yada başkası alıyordu.

Rünler içinde forumdan biri söylemişti ona göre diziyorum 3500 ip var şu an lee sin mi alsam yoksa rünleri mi tamamlasam diye düşünüyorum.

İfşa başarılı .

Edit: Nickimle ilgili yorumunu gördüm. Aslında o ÇizmeliKedi olucaktı ama varmış kabul etmedi. Sonra kedilenefendisi filan denedim kabul etmedi en sonunda kedilenefendisi yazdım kabul etti (tam 1 buçuk saat sadece nick için uğraşmıştım zamanında )

Biri nickini sevdim dedi biride nicki değiştir dedi ne anlamda dedi bilmiyorum sence nasıl ben seviyorum açıkçası lolkingime bakarsan en alttan 3. maçtaki suportumun nickine göre mükemmel buyur hep böyleleri bana geliyor http://www.lolking.net/summoner/tr/2274177 .

sende çok iyi değilsin 26 dk 75 farm

10 LOL Mesajı
8894 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:47:04 

COMINGSOON
Lenovo Y580 • Samsung Galaxy S3 • Carraro Sportive 224
Steam : -b0Ni

0 LOL Mesajı
60 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:50:12 

sen kaçlısın ?

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Cyanuré

sende çok iyi değilsin 26 dk 75 farm

Şimdi en sonunda maçı baştan sona anlatıyım.

El başında middeki syndra jarvan ın blue suna yardım ederken yanlışlıkla syndra ya düşmüş jarvan feedlemeye başladı beni bende vurmamaya çalışıyorum sonra bana vuruyor mecburen vurunca geliyor kuleye ölüyor. Feedleme filan dedikçe blue yu çalarken düşüncekti filan dedi sonra 20 de sur çekerler diye düzgünce oynamıyorum zaten sonra feedlediğini gören geldi bu olaf 3 kill filan verdi syndra ya syndra kastı o zaman beni çok rahatsız etmeye başladı bende farm kasamadım sonra herkes mide toplandı dakka 15 filan oynayamıyorum tf yi ilk oynayışım ben kart seçene kadar en sonunda ne gelirse gelsin diye rasgele atmaya başladım . Sonra jarvan dediki bset varus tr oyuna döndü . best varus tr neyse sonra o dedikten sonra tf de tabi dakka 15-20 arasında birşey 17 filan bizim sona triple attı onların trydamere quarda attı ama daha dakka 20 trydamere yi görüceksiniz nasıl olmuş bana 3 vuruyordu 25. dakkada hepten 2 vurmaya başladı. Zaten sona triple atınca oyun koptu gitti ne farm kaldı ne bişey.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:54:59 

quote:

Orijinalden alıntı: duddy

sen kaçlısın ?

sen kaçlısın ?

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
1265 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:56:45 

quote:

Şimdi en sonunda maçı baştan sona anlatıyım.

El başında middeki syndra jarvan ın blue suna yardım ederken yanlışlıkla syndra ya düşmüş jarvan feedlemeye başladı beni bende vurmamaya çalışıyorum sonra bana vuruyor mecburen vurunca geliyor kuleye ölüyor. Feedleme filan dedikçe blue yu çalarken düşüncekti filan dedi sonra 20 de sur çekerler diye düzgünce oynamıyorum zaten sonra feedlediğini gören geldi bu olaf 3 kill filan verdi syndra ya syndra kastı o zaman beni çok rahatsız etmeye başladı bende farm kasamadım sonra herkes mide toplandı dakka 15 filan oynayamıyorum tf yi ilk oynayışım ben kart seçene kadar en sonunda ne gelirse gelsin diye rasgele atmaya başladım . Sonra jarvan dediki bset varus tr oyuna döndü . best varus tr neyse sonra o dedikten sonra tf de tabi dakka 15-20 arasında birşey 17 filan bizim sona triple attı onların trydamere quarda attı ama daha dakka 20 trydamere yi görüceksiniz nasıl olmuş bana 3 vuruyordu 25. dakkada hepten 2 vurmaya başladı. Zaten sona triple atınca oyun koptu gitti ne farm kaldı ne bişey.

okumamımı bekliyosun ? özet geçeydin

0 LOL Mesajı
1485 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:56:51 

kendi sanki diamond 25 dakikada 71 farm yapıp 3-6 oynamış

0 LOL Mesajı
647 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:57:06 

Çocuk çocuk, 10 yaşında çocuk. İlköğretim okuyan hala annesinden beslenme alan bir çocuktan bahsediyorsun. Ve sen bu çocuğa oyun kaybediyorsun diye küfür ettin öyle mi?

İnsanlıktan zerre nasip almamış siz gibi yaratıklara yapılacak tek şey direk kısırlaştırma, soyunuzdan sopunuzdan hayır gelmez sizin.
Not: O küfürleri birde bana et bal böceğim çok istiyorsan, özelden yazarsın canın çekiyorsa.

0 LOL Mesajı
60 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:58:09 

10 yaşında olunca oynayamıyo mu? nadir de olsa iyi oynayanları olabiliyo . ayrıca 92 liyim

0 LOL Mesajı
724 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:00:36 

quote:

Orijinalden alıntı: RisiN9

Sen ne dion la değişik

yalan değil.100 elo adam vardı geçen sene.bronz5 ler de var.bu çocuk en azından kill alıyor.ayrıca yarası olan gocunurmuş kardeş.üzerine mi alındın mesajımı

46 LOL Mesajı
2955 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:04:16 

10 yaşındaki çocuğa küfür edip onu da küfür etmeye teşvik etmek yanlış olmuş, bloklasaydın keşke

Fikrim sürekli değisiyor farkındayım ama galiba cidden çirkinim

Farklılıklar güzeldir, hayatı güzelleştirir.

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:04:28 

Sırayla cevap veriyorum isminizi bulun okuyun.

@Cyanuré karşı takımda feedliyordu beni rahatsız ediyordu farm kastırmadı çok yazıştık filan farm kasamadım zaten 20. dakkada trydamere 1 vs 4 atabilecek kadar güçlüydü baseden çıkamadık.

@WORSTCALLSTR 15. dakkaya kadar 20 de sur çekicekler diye adama feedleme diyordum 15. dakkada sona triple attı trydamere quadra attı trydamere 20. dakkada 3 atıyordu bana düşün 25. dakikada hepten 2 atıyordu 15. dakkaya kadarda jarvanın feedlediğini gören olaf ve riven mide geldi farm filan yapamadım.

@Manchester United Oyun kaybediyoruz diye filan birşey yapmadım ben o çocuğa birkaç soru soru sordum midde geldi midden git dedim sanane kes filan demeye başladı sonra takıma bile ne dersem diyim küfürle cevap vermeye başladı bende sinirlendim en sonunda sabrın bir sınırı var.

@duddy tabiki oynayabilir ama çok azı olumlu davranabilir. Ben davranışları için kızdım bana kes sus gibi cevaplar verdi sürekli en sonunda patladım sabrın bir sınırı var.

Bu mesajda bahsedilenler: @duddy, @Manchester United, @Cyanuré, @WORSTCALLSTR

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:07:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Lieux

yalan değil.100 elo adam vardı geçen sene.bronz5 ler de var.bu çocuk en azından kill alıyor.ayrıca yarası olan gocunurmuş kardeş.üzerine mi alındın mesajımı

Killeri o almadı midde jarvan bana ölmeye çalışıyordu 7-8 kere o aldı jarvanı 1-2 kerede syndra yı alıyordum ks attı. ( ks da kastım şu middeyiz 1 vs 1 ikimizinde canı az o ignite attı aldı beni canı 100 öyle çıktı çalıdan aldı bunun gibi şeyler 1 kerede 10 canı kalmıştı syndra nın öyle ks attı.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
343 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:10:54 

oynaması bedava ve popüler bir oyun, ne bekliyordunuz onu anlamıyorum bloklayıp geçin

0 LOL Mesajı
431 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:13:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Cyanuré

okumamımı bekliyosun ? özet geçeydin

Adam o kadar çocuğa sövmüş ama bununda o çocuktan bi farkı yok....

0 LOL Mesajı
2526 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:13:09 

quote:

Orijinalden alıntı: uçarakayakafaatanadam

oynaması bedava ve popüler bir oyun, ne bekliyordunuz onu anlamıyorum bloklayıp geçin

Ben blokluyamıyorum kimseyi ya . Blokladım diyorum susuyor bazıları arkamdan sövdü o yüzden . Kesin birşey dicek diğerlerine filan diyorum bloklamıyorum . Blokladım diyorum benim hakkımda ne diyor filan diye eğer hakaret ederse all dan report hakaret yazıyorum.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
520 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:16:22 

Şu an o savunduğunuz 10 yaşındaki çocuklar yanımda olsa keser parçalar yakarım hepsini