Şimdi Ara

Beyaz iPhone 5C hakkında !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5c modellerinin hepsinin ön paneli siyah mı olacak? ben böyle bir şey bekliyordum...

• aynen hocam ön kısmın siyah olması abes kaçmış.Resimdeki gibi olursa alınır.
  • Siyah olucak kendi sitesinde görseli mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

Siyah olucak kendi sitesinde görseli mevcut.

peki siyah arka kapak olucak mı? bence ön ve arka renklerin uyumsuzluğu telefonu oyuncağa çevirmiş.
  • Bende Hiç Beğenmedim Sizin Resiminizdeki Gibi Olsa İyi Olurdu Bakınız.

• keşke ön panel rengine ek olarak beyazı da ekleselerdi çok üzüldüm. belki saçma gelecek ama ben böyle bir telefon almak istemem. çok heyecanlıydım ip5c fake görsellerini gördüğümde. ip5S in renk çeşitlerini de beğenmedim sanırım siyah ve beyaz yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 10 Eylül 2013; 21:53:41 >
  • Neyse ki 5C'nin yan tuşları daha önce çıkan görsellerdekinden daha kaliteli.
  • evet sadece arka kapak renkleri değişik
  • 5in kiliflari olur mu hocam buna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @emirar hocam olmaz malesef buna.

Çok kötü ya ciddi olarak. Çok abeste iştigal madem renkli önünü de düzgün bir şey yap renge uygun yap değil mi
  • arka jelatin devri bitti galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirar

5in kiliflari olur mu hocam buna?

hayır olmaz bu daha kalın tombul zaten bunun ayrıca kılıfları heryerde satılıyor mesela deal extreme açın bakın 1 haftadır satılıyor 5c kılıfları
  • Bu modeli almak yada almamak için ne gibi nedenleriniz var arkadaşlar, öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu modeli almak yada almamak için ne gibi nedenleriniz var arkadaşlar, öğrenebilir miyim?

almak için en büyük neden ios işletim sistemi. almamak için en büyük neden kapak ve ön panel renk uyumsuzluğu :( acaba beyaz kapaklı 5c alsamda siyah kılıfla ön paneldeki siyahlığı eşitleyebilir miyim diye düşünüyorum.
  • Parmak izi olayı bundada var mı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Parmak izi olayı bundada var mı ki ?

Yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.